Hata Kodu: A-4

• Mordor serverinde oyuna tutunmaya çalışan bir oyuncunuz olarak foruma kaç defa konu açtığımı dahi hatırlamıyorum. Baktım online sayısının artması için hiçbir adım atılmıyor bende sadece won masasından won masasına oyuna girerek o şekilde devam etmek istedim. Gün boyu won masasını bekledim ve won masasına 5 dakika kala PC' yi açıp oyunu açmayı denediğimde bu hata ile karşılaştım. Bilerek yapıldığını düşünüyorum. Çünkü won masasından 1 saat önce oyuna girdiğimde herhangi bir sorun yoktu ve direk açıldı. Son 5 dakika kala 2 bilgisayarımdan da denedim aynı hatayı aldım. Sonrasında bir arkadaşımı arayarak denemesini istedim o da aynı sorunla karşılaştı. Bence bu konu ile ilgili bir açıklama gerekiyor. Anti-cheat şuan sadece devam etmeye çalışan oyuncuları mı etkiliyor anlamış değilim. Bu sorunun sadece won masasına 5 dakika kala yaşanmış olması da düşündürücü. Gerçekten bilerek olduğunu düşünüyorum.

Hata kodu

• Merhaba, arkadaşlar sunucuda anlık olarak bir hata olup düzenlenmeler yapılmıştır. Bunun sizinle hiçbir alakası yok. Anlayışınız için teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!