Erebor ve Mordor Birleşimi Hakkında

• ARTİK BİRLEŞTİRİN EREBOR VE MORDORU SAYIN YETKİLİLER SW DE İTEM BULUNMAZ HALE GELDİ ALTTAN OYUNCU GELMIYOR ÜRETİM YOK İTEMLER BULUNMUYOR ESKİSİ GİBİ PİYASA ZATEN EREBORDA ALDI BASINI GİTTİ BAN AFFİYLA BERABER BİRLEŞİM OYUNU TEKRAR CANLANDIRIR REKABET ORTAMI NE KADAR COK OLURSA SIZ OKADAR KAZANIRSINIZ ZATEN 5 TANE SARİLAR 5 TANE KIRMIZILAR AYNI KISILER SAVASIYOR EREBORDA BUNA BİR AN ÖNCE COZUM BULUN OYUNCULARI DİNLEYİN..

• Hep Aynı insanlarla Savaşmak Baydı Öyle Bi Durum Varki Kavansitsen Bi Altına Tek Atıyosun Bi Üstündende Tek Yiyosun Kasamıyan Piyasadan Dolayı Kasamıyo Kasan Zaten 2. 3. Hesabını Fullüyo

Birleşme İki Tarafada Yarar

• Mordorda oynayan arkadaşların ben de olmak üzere çoğu bu yüzden ara verdi ve birleşmeyi bekliyolar.Artık zamanı geldi birleşsin ve rekabet ortamı oluşsun.Yeni oyuncular aradıklarını bulamadığından hayal kırıklığı içinde oynamayı bırakıyo.Bunu göz önünde bulundurun iyi çalışmalar.

• Her gün konu ile ilgili bir bilgilendirme yapıldı mı diye umutla foruma giriyorum. Mordor' da beni bilen ne kadar emek verdiğimi de bilir. Ekibimle beraber Mordor'da oyuna tutunmaya çalışırken, her gün aramızdan biri oyuna ara veriyor. Discord'a konuşmaya gelen adam oyuna girmiyor resmen. Adam farmlık hesabını bozup wslik çar dizmiş ve ws atağı farklı biri kalmadığı için köyde gardiyanla mı ws atacak ? Sabaha kadar farmlasak yine de hiçbir şey satamıyoruz. Piyasanın 4/3 ü fiyatına pazar kuruyorum ve pazar kurduğum eşyalar talep gören eşyalar ki bunların arasında örnek verecek olursam efsanevi cor, metin taşı sandığı, kesim örneği vb gibi eşyalar olmasına rağmen 1 günde pazardan gelen para 360 won. Çift savaşçılı kusursuz safire adam 60 k diyor. Kendisi de piyasada ticaret dönmediği için kimsede nakit kalmadığını biliyor ama zaten kişisel fikrim satmakta istemiyor. Bu sadece güncel piyasadan basit bir örnek. Ne kadar emek verdiğimiz ortada ve eğer oyun kapanmayacaksa şuan serverlerin birleşmemesi sadece Erebor ve Mordor oyuncularına karşı yapılmaya çalışılan bir eziyettir. İnanın sabahtan akşama kadar flood atıyorum ekran görüntüsü alıp atayım alt sohbetten geçen 20 mesajın 15'i benim oluyor ve bu olay oyunun en canlı olması gereken saatlerde yaşanıyor. Biran önce Mordor ve Erebor birleşmelidir. En azından rekabet ortamı oluşup insanlar farklı kişilerle ws atınca yada ihtiyaç duyulan şeylere yönelik farm yapıp oyunda ticaret yapabildiğini görünce oynamak için sebep bulup tekrar oyuna dönecektir diye düşünüyorum. Umarım biran önce gereği yapılır.

• 2 haftadır mordor serverine girmiyorum 120 lwl çarım var. oyunda yapacak bir şey kalmadı serverler birleşirse online sayısı artarsa girmeyi düşünüyorum. zaten kavansit üstü itemler piyasada yok.

bide şuan yaz ayındayız kimse pek oyun oynamıyor herkes dışarıda oluyor gece eve gelince de oyuna giren yok.

• 2 haftadır mordor serverine girmiyorum 120 lwl çarım var. oyunda yapacak bir şey kalmadı serverler birleşirse online sayısı artarsa girmeyi düşünüyorum. zaten kavansit üstü itemler piyasada yok.

bide şuan yaz ayındayız kimse pek oyun oynamıyor herkes dışarıda oluyor gece eve gelince de oyuna giren yok.

Yalnız değilsin kardeşim loncamda 120 level ve hesabını dizmek için gece gündür farm yapan adamlar şuan oyuna girmiyor. Tek umutları bizim de olduğu gibi Erebor ve Mordor'un birleşmesi. Ne aradığımızı bulabiliyoruz, ne arananı satabiliyoruz durdu resmen piyasada. Umarım adım atılır çünkü bu şekilde devam etmeyeceği ortada.

• Erebor toplamda 3 serverin oldukça büyük bir verisini taşımakta Mordor da azımsanmayacak bir veriye sahip, bu konuyla ilgili henüz kesin bir kararımız yok. Bahsettiğim veri çokluğundan dolayı kararı verip uygulamamız gereken adımlar için yeterli zaman diliminine ihtiyacımız var. Birleştirmenin bir çok açıdan avantaj ve dezavantajları var, bunlara bağlı olarak riskler var. Kesin bir karar aldığımızda gerekli duyuruları yapacağız. Keyifli oyunlar dileriz.

• Pazarlarda item bulmak neredeyse imkansiz hale geldi. İtem dönüştürecegiz ekıp agileye madalyon lazım cata ya paranın hükmü kalmadı kendi aramızda takas yöntemine geçtik. Durumun en acı tarafı gün geçtikce azalıyoruz. Birleşme kısa zamanda netleşirse oyuncuların net karar almasına yardımcı olur.

• Birleşim olursa eski rekabet ortamı döner ve zevkli savaşlar olur,hiç değilse geri kalmış dostlarımız bir nebze item dizer.

Mordor için konuşuyorum herkesin bildiği full dizili arkadaşlarım şuan oyuna dönmek için sadece birleşimle ilgili haber bekliyor. Aslında emek verip hesabını dizmiş ve bunun üstüne çözüm bulamayıp ara vermiş herkes için aynı şey geçerli. Umarım güzel haber yakında gelir ...

• Erebor toplamda 3 serverin oldukça büyük bir verisini taşımakta Mordor da azımsanmayacak bir veriye sahip, bu konuyla ilgili henüz kesin bir kararımız yok. Bahsettiğim veri çokluğundan dolayı kararı verip uygulamamız gereken adımlar için yeterli zaman diliminine ihtiyacımız var. Birleştirmenin bir çok açıdan avantaj ve dezavantajları var, bunlara bağlı olarak riskler var. Kesin bir karar aldığımızda gerekli duyuruları yapacağız. Keyifli oyunlar dileriz.

Birleştirme için ön karar çıktı arkaplanda hızlı ve sorunsuz birleştirme için çalışmalara başladık, bu yüzden sıradaki güncelleme paketi biraz aksayabilir. Aynı zamanda tüm serverlerimiz için reklamlarımız devam ediyor. Keyifli oyunlar dileriz.

• Birleştirme için ön karar çıktı arkaplanda hızlı ve sorunsuz birleştirme için çalışmalara başladık, bu yüzden sıradaki güncelleme paketi biraz aksayabilir. Aynı zamanda tüm serverlerimiz için reklamlarımız devam ediyor. Keyifli oyunlar dileriz.

Uzun zaman sonra bu güzel haberi sizlerden duymak mutluluk verici. Ellerinize sağlık ve çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Umarım sıkıntısız bir biçimde emin adımlarla ilerlenerek güzel bir birleşme olur. Bir Mordor oyuncusu olarak Rohan2 ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla...

• Birleştirme için ön karar çıktı arkaplanda hızlı ve sorunsuz birleştirme için çalışmalara başladık, bu yüzden sıradaki güncelleme paketi biraz aksayabilir. Aynı zamanda tüm serverlerimiz için reklamlarımız devam ediyor. Keyifli oyunlar dileriz.

bunu bekliyorduk rohan2 ekibine sevgilerimle

kolay gelsin :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!