Serverler arası geçiş

• Şükür başkasından pot almışlığımız yoktur kendi emegimizle geliriz kesersen ne âlâ ama kesemessen sesinide kesicen aslan parçası.

Ben boş vs atmıyorum komple çarımı ortaya koyuyorum sende öyle çarını ortaya koyacaksın kesersen alacaksın kesilirsen vereceksin bu kadar.

• Aslanim git kumar oyna ozaman biz babamızın parasıyla yapmadık hesabımızı yada başkalarının yandaslıgını yaparak yapmadık emek verdik o emegide 3 günde parayla çar yapan adama yedirmeyiz yedirmem.

• Aslanim git kumar oyna ozaman biz babamızın parasıyla yapmadık hesabımızı yada başkalarının yandaslıgını yaparak yapmadık emek verdik o emegide 3 günde parayla çar yapan adama yedirmeyiz yedirmem.

Hakkımda ne biliyorsun da baba parası diyorsun hanım evladı :) 1 günde de dizerim 3 günde de dizerim 1 ayda da dizerim bu beni ilgilendirir. Kendine güvenen erkekler çarını ortaya koyacak öyle vs atacak boş adamlarla boş laflarla atıp tutmalarla uğraşamam ben. Forumda erkeklik yapmakla olmaz bu madem güveniyorsun kendine koy o çarı ortaya ben koyuyorum. Ki çarım seninkini 5 kere felan dizebilir olsun sorun değil .)

• Carinin bozulunca 5 tane çar yapması senin oyunu bildiğini yada emek verdiğini göstermez bu oyuna ekmek vermeden çar yapan adam ya sahibidir yada senin gibi biridir neyse konumuz senin paran değil bugün oyunda parayla bı yere gelen yarın parası bitince yüzüne bakılmaz inşallah paran bitmez yoksa bı halt etmezsin bu oyun için değil hayat içinde boyle. ( Bı oyuna bu kadar para yatırılması da aklımı karıştırdı ama neyse belki abin arkadaşındır birileri. Bı garanti vermislerdir sana. )

• Carinin bozulunca 5 tane çar yapması senin oyunu bildiğini yada emek verdiğini göstermez bu oyuna ekmek vermeden çar yapan adam ya sahibidir yada senin gibi biridir neyse konumuz senin paran değil bugün oyunda parayla bı yere gelen yarın parası bitince yüzüne bakılmaz inşallah paran bitmez yoksa bı halt etmezsin bu oyun için değil hayat içinde boyle. ( Bı oyuna bu kadar para yatırılması da aklımı karıştırdı ama neyse belki abin arkadaşındır birileri. Bı garanti vermislerdir sana. )

Ben emeğim ben şuyum ben buyum marifetmiş gibi bunu söylemeniz de ne bileyim. Ben ve benim gibi oyuna para yatıran insanlar olmasaydı oynayacak sunucu bulamazdınız kimse para kazanmadığı yer için hayrına emek vermez. Sen böyle karı gibi kıvıracak mısın güvendiğin bir şey var diye ? Ben kendime güveniyorum eğer sende kendine güveniyor olsaydın yaptığımı yağıp çarını koyardın ortaya. Ama sen forumda atıp tutup prim kasmak peşindesin bir halt da değilsin açıkcası :) Ben vs kaybedersem o çarı zaten oynamam o yüzden çarımı ortaya koymakta bir sakınca görmüyorum..
    Kendine güvenen çarını ortaya koysun ben hazırım bekliyorum..

• Sorun orda ya biz parayı sen gibi kıvırarak kazanmiyoruz ki senin gibi kiviranlara takalım neyse gelelim görüşürüz aslan parçası.

Sen biraz korkmuş gibisin eruhlu, siz seversiniz boş konuşmayı. Sen gel diyen beyinsize de söyleyin mordordan erebora geçiş yok erebordan mordora geçiş var ki dolu sunucudan boş sunucuya ben geçmeyeceğim siz geleceksiniz. Çarını ortaya koyabilecek delikanlı varsa o yazsın bana ana kuzularıyla uğraşmak istemiyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!