Atilla Bey lütfen konuyu okuyun. Haksız yere banlandım.

• Atilla Bey, size 3 kez instagramdan yazdım discorddan arkadaşlarınız tarafından banlandığım için. (herhangi bir hakaret veya küfür asla olmadı).

Konu şu, 03.04.2020 Cuma günü Atilla Bey tarafından oyun dışı ticaret yüzünden banlandım. Yalnız ben oyun dışı herhangi bir ticaret yapmamıştım. Oyun dışı ticaret yapıldı denilen hesaplar, benim won masası için 30 Mart 2020 günü açtığım, wonsari1, wonsari2, wonsari3 adlı hesaplarımdır. Benim asıl hesabımdan her bir hesaba 250-275 won civarında aktarıp sarı bayrak won etkinlik masasının önünde bekledim. wonsari1 adlı hesabın bir karakterinde işim bittiğinde, aldığım itemleri asıl çara aktarıp tekrardan won masasından faydalandım. Bu şekilde etkinlikten cor, purpura, ruh kristali, envanter genişletme aldıktan sonra kalan parayı ise asıl hesabım id'si alperc2 olan, nicki UncleIROH olan karakterime verdim. Bu süre zarfında herhangi bir 2.şahıs ile hiç bir şekilde ticaretim olmadı.

Ben sizden durumun tekrar incelenmesini istemekteyim. Zaten durum tekrardan incelendiğinde ortada bir yanlışlığın olduğunu siz de göreceksiniz. Lütfen bu durumu es geçmeyin.

İyi günler, iyi çalışmalar.

• Aynı durumda bende varım itemciye 1 kere dahi girmememe rağmen ip ban yemişim hakkımı helal etmiyorum bu ramazan gününde gece gündüz kastık emek ettik yapmadığım birşey yüzünden ip ban attılar bari kanıtlayın video fotoğraf gösterin inanayım diyorum o da yok atilla bey görmüş atmıştır diyorlar hakkımı helal etmiyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!