Ölü Damageler Artık Düzenlensin

• Ninja Sura Şaman Ölü Damageleri Düzeltilsin 14

1. Düzeltilsin (14) 100%
    2. Düzeltilmesin (0) 0%

Öncelikler Merhaba
    Ninja (Zehirli Bulut) Sura(KaraBüyü) Şaman(Ejderha Gücü, İyileştirme)
    Damageleri Çok kötü Durumda; Suralar Karabüyü oynayamıyor
    Büylü oynuyor Çünkü Skiller çok az vurduğu için Büyülü Silah
    Oynayıp Düz Vurmak Daha Cazip Geliyor
    Şamanda Aynısı Sura Gibi Savunması Fazla Olduğu için
    Toplu savaşlarda Kimse Çan Takmadığı İçin Düz oynuyorlar
    Ninja Damagesi Zehir Max 20k Vurması Gerekiren Atığı Damage 4 5K
    Şu damageleri Artık Düzeltmeniz Lazım
    Sizden Ricam Artık Bizi Bir Görün

• Merhaba, önerinizi dikkate alacağız. Bu konuyla alakalı bir düzenleme gerçekleştirirsek eğer siz değerli oyuncularımızla paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. İyi günler.

• Bence zehirli bulut zaten haddinden fazla güçlü bir skil şuan ninjayı ninja yapan suikasttir ki onun da katlarcasını vuruyor istediğin kadar büyü savunması diz yine de vuruyor karabüyünün durumu hakkında bi fikrim yok büyülü silahın çok güçlü olduğu durumu da var tabii

• Bence zehirli bulut zaten haddinden fazla güçlü bir skil şuan ninjayı ninja yapan suikasttir ki onun da katlarcasını vuruyor istediğin kadar büyü savunması diz yine de vuruyor karabüyünün durumu hakkında bi fikrim yok büyülü silahın çok güçlü olduğu durumu da var tabii

Dostum Yorumun İçin Teşekkürler Ama Zehirli Bulut Karşıdaki Kişi 140 Büyü Savunması Ypaınca Max Girdiği 3 4 K Büyü Savunması Oyunda Çok Var

• KESİN VE KESİNLİKLE DÜZELTİLMESİ LAZIM + 15 HANCERİM VE 313 YARİ İNSANIM VAR FULL Bİ KARAKTERE VURDUGUM DAMEGE 1-2K DIR HERKEZ EMEK VERİYOR BURDA BU BUYÜLÜ SİLAH SURALAR COK FAZLA GUCLU OLUYOR WS LERDE YA DÜZELTİN BU SORUNU VE HEMEN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPILAMASINI ARZ EDİYORUZ OYUNCU GRUBU OLARAK..

• KESİN VE KESİNLİKLE DÜZELTİLMESİ LAZIM + 15 HANCERİM VE 313 YARİ İNSANIM VAR FULL Bİ KARAKTERE VURDUGUM DAMEGE 1-2K DIR HERKEZ EMEK VERİYOR BURDA BU BUYÜLÜ SİLAH SURALAR COK FAZLA GUCLU OLUYOR WS LERDE YA DÜZELTİN BU SORUNU VE HEMEN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPILAMASINI ARZ EDİYORUZ OYUNCU GRUBU OLARAK..

Katılım İçin Ve Değerli Yorumun İçin Teşekkürler

• NINJA NIN DAMEGE COK KOTU. DAHA KOTUSU BU KESKINLIK SURALAR NE OLACAK. HER YER KESKINLIK DOLDU. O KADAR EMEK VERDIGIMIZ KARAKTERLERI BIRAKIP KESKINLIK SURA MI OLALIM. LUTFEN ADALET ISTIYORUZ. ZORUMA GIDIYOR ARTIK.

• Karabüyü hiç vuramıyor düzeltilmesi gerekli

Büyü Savunması Hadinden fazla olduğu içi vurmuyor

bende samanim var ful+ful um fakat kukreme skilim biraz ayar dışında vuruyor daha fazla vurması gerektiğini düşünüyorum teşekkürler rohan ekibi emeklerimiz size emanet

şaman damageleri düzeltilmeli

şaman ninja damageleri düzeltilmeli artık erebor da bakın @Thunder @Kroxi @Shade

NINJA NIN DAMEGE COK KOTU. DAHA KOTUSU BU KESKINLIK SURALAR NE OLACAK. HER YER KESKINLIK DOLDU. O KADAR EMEK VERDIGIMIZ KARAKTERLERI BIRAKIP KESKINLIK SURA MI OLALIM. LUTFEN ADALET ISTIYORUZ. ZORUMA GIDIYOR ARTIK.

Değerli Yorumlarınız Ve Ankete Katılmınız İçin Teşekkürler.

• Hocam dediğnize kesinlikle katılıyorum büyü savunması 140 olunca skiller işlevsiz kalıyor bu yüzden düz vuruş yapıyoruz sura karabüyü oynuyorum normalde büylüye geçtim adil olalım gm bey düzeltilsin eşitlik sağlansın

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!