Gereksiz yere ban yemek BÜYÜK HATA !

• SELAMLAR NEDEN BAN YEMİŞ OLDUĞUMU GERÇEKTEN ANLAMADIM KARALAMA YAZMIŞSINIZ AMA 28 KİŞİLİK LONCAYA HER GÜN HER FIRSATTA OYUNDA TUTMAYA ÇALIŞAN BENİM, GERÇEKTEN BİR ANLIK SİNİRLE YAZILAN ŞEYLERİ KARALAMA OLARAK NİTELENDİRİP BAN MI ATIYORSUNUZ. BEN OLMASAM BULUNDUĞUM LONCA EN AZ 3 KERE BAŞKA SERVERE GEÇECEKTİ. 4 KERE ÇIKTIĞIMIZ ZODYAKTAN OYUN SEBEBİYLE 4 KERE ATILDIK. HİÇ Mİ SİNİRLENİP SESİMİZ ÇIKMAYACAK BÖYLE BİR BAN SEBEBİ Mİ OLUR ? KARALAMA DEDİĞİNİZ NEDİR ? ŞİMDİ O LONCA ÜYELERİME BEN BU BANI NASIL SÖYLEYECEĞİM ? UMARIM BU HATANIZDAN GERİ DÖNERSİNİZ EN KÖTÜ BANIMIM 1 GÜN SÜRMESİNİ BEKLİYORUM.

• Merhaba, loncanızın söylemleri bizim yıllardır emek verdiğimiz bir sunucuyu karalamaya yöneliktir. Bu durum zaten kurallar dahilinde sınırsız uzaklaştırmayla cezalandırılır. Bu konuyla alakalı isterseniz discord adresimize gelip bizlerden destek alabilirsiniz. İyi günler.

• Hergün 8 kere kapanan servere bu kadar emek harcadıysanız çok yazık ayrıca gmlerinizin ifşalarını en yakın zamanda youtube’da tüm mt2 oyuncularına duyuracağız bakalım görelim rohan diye birşey kalıyor mu

• Madem elinde böyle ifşalar var , neden 28 kişilik loncayı bu serverde oynatıyorsun ? Madem gm ler hesapları banlayıp itemlerini satıyor , neden oynuyorsunuz abi ? Adamlar sizi zorla mı oynatıyor ? Zorla mı sokuldunuz bu servere ?. Ben anlamıyorum sizin gibi insanları. Hangi pvp server kapanmıyor , hataları olmuyor . Eğer varsa öyle bir yer , GİDİN! Bu tür söylemleri ; küfür edip ban yiyenlerden , bot kullanıp ban yiyenlerden her gün duyuyoruz zaten :)). Loncan madem senin tek bir sözünle böyle bir servere (sizin düşüncenizde ki server) emek vermeyi sürdürüyor , onlara ağızlarını kapatmalarını da söylemen gerekirdi . Bu sadece bir oyun ,girer eğlenir çıkarsın. Fakat siz öyle bir tavır sergiliyorsunuz ki , sanki oyun dışı ticaret yaparak , evininin geçimini sağlıyor gibisiniz ;). Rohan2 yi sadece eğlenmek için oynayan insanların çoğu , oyun hata verdiğinde nedenini öğrenir ve hatanın düzelmesini bekler . Fakat başka amaçları olan insanlar , amaçlarını elde edemeyeceklerini öğrendiklerinde karalamaya , hakaret etmeye , AĞLAMAYA başlar :)). Biz hataların düzelmesini bekleyeceğiz. Başka amaçları , hedefleri olan insanlar ; amaçlarını ve hedeflerini başka serverlerde kovalamaya çalışırsa OWN Ailesi olarak memnun olacağız :)).

Herkese iyi eğlenceler...

• Çok yakında biteceksiniz çok yakında hele adminlerinizin hepsinin ikametgahı elimizde ağlamayıda göreceksiniz ;)

Sizin eşyalarınızın ve hesaplarınızın çok daha ilerisinde hesapları 1 dakika içerisinde yapabilecek olan biz sizin hesaplarınızı yasaklayıp eşyalarınızı xxx bir yang sitesinden mi satacağız gerçekten? Bizim böyle oyunculara ihtiyacımız yok. İyi günler.

• Sizin eşyalarınızın ve hesaplarınızın çok daha ilerisinde hesapları 1 dakika içerisinde yapabilecek olan biz sizin hesaplarınızı yasaklayıp eşyalarınızı xxx bir yang sitesinden mi satacağız gerçekten? Bizim böyle oyunculara ihtiyacımız yok. İyi günler.

Kendilerini avutma çabaları :))

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!