• Öncelikle Konuya Gireyim Son Zamanlarda Oyunda Sık sık Discorta gitmemiz icin Sırf ban atıldı Ve Şu konular Söyle oluyor adamın biri discorta gidip nickimizi veriyor bizi şikayet ediyor böyle birşey olmamalı diye düşünüyorum ozaman ben herkezi şikayet edeyim Bu kullanıcı xxxx bana ailevi küfür etti loglardan bakın veyatta bu adam benim itemlerimi caldı bu şeyler normalde tabirihicada yasaktır ama @TL Atilla Biliyormu bi bilgim yokta Loglardan bakılıyor adam beni 2 kere soydu ben discorta giremedigimi bile bile şikayet edemedim atılan ticketlerede olumlu bi cevap alamadım dün akşam carım ban yedi ve söyle yazıyor Discortda geliniz Ben discort ne kullanmasını bilirim nede gelmesini bilirim efendi gibi oyunumu oynuyordum söyle düşünüyorum biri bana car attı o cardaki itemleri aldım diyemi banlandım diye düşünüyorumda o gün banlanırdım böyle bişe olsa aradan 3 gün gecmiş lütfen bu konu iyice araştırılsın okadar param itemim var siz beni banlıyorsunuz ilk defa banlandım ve mordor sunucusunu bilmem ama ereborda git gide adam kalmadı artık ban attınız diyemi yoksa bıraktılarmı bilgim yok ban affı gelmesinide kendi acımdan degilde giremeyen oyuncular icin istiyorum bu konuyu lütfen es gecmeyin ciddi olaylar bunlar..

• Adamlar soyuluyor loglardan bakıyolar karşı tarafa direk ban atıyolar biz soyuluyoruz /// yırtıyoruz sölemesi ayıp tık yok adamlar soyuluyor itemleri veriliyor ban affı istiyoruz yapmıuyolar bu konularla ilgilenmeniz lazım

• Adam haklı kardeşim katılıyorum 9 gün önce bende ban yedim dc gittim actılar ama mecbur degil gitmek sırf bunun icin car banlamayın bu konu son zamanlarda arttı ilgilenin lütfen

• Bende gecen sene ban yedim itemlerimin cogu adama verilmişti böyle bi sacmalık olamaz adam bizi soyuyor biz adamı soyunca hırsız olup banlanıyoruz Atilla bey yanınızda calışan adamlara bakın lütfen bu konular böyle degildi eskiden oyuncu azaldıkca ilgi mi azaltıyorsunuz anlamadım

• BAN AFFI İCİN 1 KERE BÖYLE ŞEYLER YAPTIK ADAMLARIN /// DEGİL DİSCORTTA GEL DİYE BAN ATILMAZ /// ADAM GİBİ HERKEZ İŞİNİ YAPSIN OYUNCULARDA OYUNUNA BAKSIN SİZ BÖYLE YAPARSANIZ OYUNCULAR NE YAPSIN

• Adamlar soyuluyor loglardan bakıyolar karşı tarafa direk ban atıyolar biz soyuluyoruz /// yırtıyoruz sölemesi ayıp tık yok adamlar soyuluyor itemleri veriliyor ban affı istiyoruz yapmıuyolar bu konularla ilgilenmeniz lazım

Lütfen tekrar hakaret içeren yanıtlar vermeyin. Aksi halde forum hesabınız ceza alabilir.

BAN AFFI İCİN 1 KERE BÖYLE ŞEYLER YAPTIK ADAMLARIN /// DEGİL DİSCORTTA GEL DİYE BAN ATILMAZ /// ADAM GİBİ HERKEZ İŞİNİ YAPSIN OYUNCULARDA OYUNUNA BAKSIN SİZ BÖYLE YAPARSANIZ OYUNCULAR NE YAPSIN

Lütfen tekrar hakaret içeren yanıtlar vermeyin. Aksi halde forum hesabınız ceza alabilir.

• Bir hesabın kural ihlali yaptığını ve bu hesabın ceza almasını istiyorsanız, İlgili bölüme konu açabilirsiniz "Kural İhlali Bildirimi."
    Eğer kendi hesabınıza ait, yanlış bir kural ihlali bildirimi olduğunu düşünüyorsanız, şikayeti geri almak ve hesabın engelini açtırtmak için bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Sonuç olarak bizler, "Kural İhlali Bildirimi." bölümüne açılan tüm şikayet konularını kotrol ediyor ve ihlal yapan kullanıcıları yasaklıyoruz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!