İtemlerimin Bir Kısmı Yok Oldu 09.01.2020

• En Son Çıkış 08.01.2020 Tarihinde Saat Gece 23.30 Gibi Çıktım Oyundan İtemlerim Normal Herşeyim Vardı
    Bugün Giriş 09.01.2020 Tarihinde Saat Öğlen 13.30 gibi Giriş Yaptım Ve İtemlerimin Bir Kısmı Yok 105 Level Petim Ruh İç İtemlerim Bir ikitane Simyam 1000 Won Param Yok Ama Elimdeki Elit Bir Kılıç Kalkan Küpe Kask Ayakkabı Duruyor Bir Hırsız Olmuş Olsa Onlarıda Bırakmaz Dİe Düşünüyorum Araştırılmasını İstiyorum
    Ve Gece Güncelleme Yapılmış Güncellemeden Kaynaklı Olabilceğini Düşünüyorum Hesabım Çalınmış Olsa Herşeyimi Almış Olurdu Araştırırsanız Sevinirim
    Hesabımın Adı // 88 Level Savaşcı

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Shade: Hesap güvenliği için, kullanıcı adı kaldırıldı. ().

• Ayrıca Forumdan Bakıyorum Sadece Benim Başıma Gelmiş Bir Olay Değil Bu Birden Fazla Kişi Şikayetçi :/ Bi Gariplik Var Umarım Mağdur Edilmeyiz Dİe Düşünüyorum

• Eşyalarınız 28 Aralık 2019 tarihin de kayboldu ise, üzgünüm artık kayıp eşya taleplerini almıyoruz. Fakat bir sonra ki günler de kayboldu ise, detaylı araştırma yapılması gerekiyor. Bu neden ile discord adresimiz den destek almalısınız.

Discord: https://discord.gg/HdUJQZN

• Tarihleri yazdım 08.01.2010 ile 09.01.2020 arasında oldu araştırma yapılırsa sevinirim Discordta giriyorum fakat sabahtan beri bir gelişme olmadı henüz destek aldım ama araştırma hakkında gün içinde dönüş olur denildi halen bir dönüş yok ne yazıkki

• Tarihleri yazdım 08.01.2010 ile 09.01.2020 arasında oldu araştırma yapılırsa sevinirim Discordta giriyorum fakat sabahtan beri bir gelişme olmadı henüz destek aldım ama araştırma hakkında gün içinde dönüş olur denildi halen bir dönüş yok ne yazıkki

Kısa süre içerisin de konu ile ilgili bir gelişme olur ise, geri dönüş sağlanacaktır. Hesap detayları güvenliğiniz için tarafımca editlenmiştir.

• Umarım kayıp olan itemlerim ortaya çıkar kısa sürede tek eğlencemiz bu işten sonra gelip zaman geçiriyorum sonuç olarak emek var ortada hırsızlık olduğunu düşünmüyorum bazı itemler duruyor bazıları ise yok discordda bazı gm arkadaşlar ile görüştüm gün içinde dönüş sağlanıcak denildi logolara bakılcağı söylendi umarım aklanırım ve oyuna dönüş yaparım ilgilenilir ve kısa sürede dönüş sağlanırsan memnun kalırım

• Umarım kayıp olan itemlerim ortaya çıkar kısa sürede tek eğlencemiz bu işten sonra gelip zaman geçiriyorum sonuç olarak emek var ortada hırsızlık olduğunu düşünmüyorum bazı itemler duruyor bazıları ise yok discordda bazı gm arkadaşlar ile görüştüm gün içinde dönüş sağlanıcak denildi logolara bakılcağı söylendi umarım aklanırım ve oyuna dönüş yaparım ilgilenilir ve kısa sürede dönüş sağlanırsan memnun kalırım

Discord kullanıcı adınız nedir?

• Kullanıcı adı:trojen70
    Karakter adı:
    Kaybolan eşya veya eşyalar:100 tane ayışığı 50 tane razador yumurtası 8 tane cellatcık mat sımya yakut elmas yeşim grena2 adet 200 lük sandıklar metin sandıkları efsun sandıkları tahmınen her bırınden 800 adet bulmaca kutusu oda öyle zümrüt 2x safir lag gırdıgmı zaman pazarımdan won çekmıstım 26w oda gıtmıs hatırlıyamam eksık şeylerde var

mordor sunucusu

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!