Ahyu Özüt Görevi Hatalı

• Ahyu'nun özüt görevini geçtiğimiz hafta içerisinde bitirdim ancak hasar da herhangi bir artış gözlemlemedim. İlerleyen günlerde görev sanki hiç yapılmamış gibi tekrardan geldi. Discorda girip yetkililer ile konuştum ve farkında olduklarını düzeltileceğini söylediler. Yapılan bakım sonrası kontrol ettiğimde bir düzeltme olmamış. Hâlâ görev hiç yapılmamış gibi görünüyor. Ne zaman ilgilenilecek bu konuyla ? Düzenleme ne zaman yapılacak ve bugta olan her oyuncu bundan faydalanacak mı

• Ahyu'nun özüt görevini geçtiğimiz hafta içerisinde bitirdim ancak hasar da herhangi bir artış gözlemlemedim. İlerleyen günlerde görev sanki hiç yapılmamış gibi tekrardan geldi. Discorda girip yetkililer ile konuştum ve farkında olduklarını düzeltileceğini söylediler. Yapılan bakım sonrası kontrol ettiğimde bir düzeltme olmamış. Hâlâ görev hiç yapılmamış gibi görünüyor. Ne zaman ilgilenilecek bu konuyla ? Düzenleme ne zaman yapılacak ve bugta olan her oyuncu bundan faydalanacak mı

Bu tür sorunun farkında olduklarını söylediler ise arkadaşlarım, ilgileniceklerdir elbette. Güncelleme notların da bu sorun ile ilgili bir not paylaşıldı ise (paylaşılmadı), bu sorun ile ilgili bir iyileştirme ya da güncelleme yapılmamıştır. Bunun için çalışmalar devam ediyor ve ne zaman sorunsuz hale getirilir ise, bir sonra ki güncelleme de notlar arasın da yer alır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!