Erebor(S1) Kaybolan Eşyalar!

• Hocam az önce bahsettimde özelliklerinide sayayım Pet adı Khao 29.2 atak 157 lwl 20 berserker canavar talim ekliydi
    5-4 mitsi kusursuz yakut ; güç ,Str ,Ort ,Sav
    Üstede nakit 19 k wonum yok Allah rızası için şuna çözüm bulun sizin serverinize nerden baksan 1000 1500tl ödeme yaptım boşa gitmesin.

• ID : ens3428
    KARAKTER ADI: BeesiktASK
    Kaybolan Itemler MITSI MUKEMMEL 5 5 CIFT ORT STR YAKUTMITSI MUKEMMEL ELMAS BÜYÜ STR BECERİ HASARI Mitsi PARLAK ONIKS BLOKLAMA OK SAV MITSI YESİM 5 5 MITSI DÜZ GRENAMITSI PARLAK SAFIR SAMAN NINJA LYKAN ATAKRUH SET KEMER BILEZIK KOLYE SEYTAN BOYNUZU ZIRH +9 LAR

COK TESEKKURLER SİMDİDEN GEREGİNİ ARZ EDERİM

• Hocam allah icin şu hesaba cözüm bulun rahat 1k 1.5k para yatırdım 19k won 5-4 mitsi kusursuz yakut 5-4 str , güç , ort , sav özellikli
    29.2 ataklı 157 lwlrazö pet petin adı Khao 20 şer kitap berserker canavar talim okutmalı.
    19 k da nakit won yok hesapta Allah için şuna bi cözüm bulun. O kadar emek yatırılan para boşa çıkmasın usta
    Kullanıcı adım : rohan42421
    oyun adım : DeathStroke

• Kullanıcı adı: marvel1996
    Karakter adı: L1GHT
    Kaybolan Simyalarım ve Petim
    Efsanevi Kusursuz Yakut 5-5 [Ortalama Zarara Direniş - Ortalama Zarar - Saldırı Değeri]
    Efsanevi Kusursuz Elmas 5-5 [Beceri Hasarına Karşı Koyma - Beceri Hasarı - Büyülü Saldırı Değeri]
    Efsanevi Kusursuz Yeşim 5-5 [Max. HP - HP Absorbe - Max Hp]
    Efsanevi Kusursuz Oniksi 5-5 [Yakın Dövüş vuruşlarını Bloklama - Kritik vuruş direnci - Oklardan korunma şansı]
    Efsanevi Kusursuz Grena Tek Efsun [Max SP +3600]
    Pet Tipi : Prizmatik 140 Lv Örümcek [Str 26.1 - Savunma 15.5 - HP 20.1]
    Not : En son Yapmış Olduğum İşlem buğün 1. Köyde Pazar kurdum Teşekkürler ...

• kullanıcı adı; emirkan08trs9s
    Oyun adı; perfectpowevs9s
    Kaybolan Eşyalar; mitsi mukemmel yakut str ort sav
    Efsanevi kusursuz Grena
    Nesesie vslik pet oran 18.7 str yada 18.1
    Diger carimdada vslik pet yok
    Kullanici adi ; badloys7
    Oyun adi; NinjaN
    Kayip esya nesseise oranini tam hatirlamiom

• 24 cü siradayim
    ekleme yapmak istiyorum
    ID ens3428
    karakter Adı:BeesiktASK
    EN SON GECE 3 CARIMLA BERABER VADİDEYDİM
    CARLARIN ISIMLERİ BesiktASK
    BeesiktASK
    PAZAR1903
    Daha sonraki günde ticaret yaptim Şeytan boynuzu zirh ve yeni kurdugum savascima ruh set aldim
    KEMER BİLEZİK KOLYE VE onlar da yok olmustu

• kullanıcı adı: gulkokus

karakter ismi: AFACAN

kaybolan esya: (MİTSİ MÜKEMMEL YAKUT STR ORT SAVUNMA ) MUKEMMEL MİTSİ ONİXS BLOCK OK SAVUNMA DELİCİ

KULLANICI ADI:KORKUD

KARAKTER İSMİ:SHiiRA

KAYBOLAN ESYA:kusursuz mitsi +6 yakut ort zarar direniş (ortalama zarar) saldırı degeri

+6 kusursuz mitsi grena onun tam efsununu hatırlamıyrum ama sp üretim max sp bir efsunu daha vardı onu hatırlayamadım
    efsane yada mitsi mat dandık bırde safir vardı

123123 isimli pet berserker 20 nınja sura yada savascı olması lazım 3 unden ıkısı oranı tam hatırlamıyorum fakat saldırısı 24 oranın üzerindeydi petin lv de 128 yada 130 o aradaydı

+200 buz tılsımı kardesım kullanuyrdu tılsımı tam efsunlarını hatırlamıyrum ama 12 güç vardı 3 efsundu

kullanıcı adı:kaderim67s9s

karakter ismi:ElfiDaNs9s

kaybolan esya:104 ejderhA PET İSMİDE EJDER ORANI 21 ÜZERİNDEYDİ KUSURSUZ MİTSİ +6 YEŞİM EFSUNLAR DEGİŞİMLİKDİ HP YÜZDE VARDI HP ÜRETİM SANIRSAM
    KUSURSUZ EFSANEVİ ELMAS BÜYÜLÜ SALDIRI DEGERI BECERI HASARI BECERI KARSI KOYMA GRENA MİTSİ MAT OLMASI LAZIM

sölediklerimin dısında belki fazlası eksigim var ama bildiklerim bunlar zaten kontrol ettıgınzde ap acık ortaya cıkıcaktır böle birsey basıma gelcegını bılsem hepsının remını cekerdım şimdiden tşkler

• ID : ens3428
    KARAKTER ADI: BeesiktASK
    Kaybolan Itemler MITSI MUKEMMEL 5 5 CIFT ORT STR YAKUTMITSI MUKEMMEL ELMAS ÇİFT BEC BÜYÜ STR HASARI Mitsi PARLAK ONIKS BLOKLAMA OK SAV MITSI YESİM 5 5 MITSI DÜZ GRENAMITSI PARLAK SAFIR SAMAN NINJA LYKAN ATAKRUH SET KEMER BILEZIK KOLYE SEYTAN BOYNUZU ZIRH +9 LAR

COK TESEKKURLER SİMDİDEN GEREGİNİ ARZ EDERİM
    ID ens3428
    karakter Adı:BeesiktASK
    EN SON GECE 3 CARIMLA BERABER VADİDEYDİM
    CARLARIN ISIMLERİ BesiktASK
    BeesiktASK
    PAZAR1903
    Daha sonraki günde ticaret yaptim Şeytan boynuzu zirh ve yeni kurdugum savascima ruh set aldim
    KEMER BİLEZİK KOLYE VE onlar da yok olmustu

• Kullanıcı ıd: xxdayixx1975r9rg9g

oyun adı : Gokceli

Kaybolan itemler: Mitsi kusursuz wslik 5 de 5 yakut
    Mitsi kusursuz 5de 5 büyülü saldırı değerli elmas
    Mitsi kusursuz 2 atak bi sav safir
    Mitsi kusursuz 4 efsunlu çift hpli yeşim
    26 ataklı 20 canavar 20 berserker 20 engel basılı 141 lvl pet. Prizmatik
    Razo sandıgı 15-20 civarı
    870 won çeki
    +9 Savaşçı mavi çeliği.

aldığım iki tane ss var biri gitmeden önce biri gittikten sonra en son çara girdim ss alıp çıktım.
    yardımınız için teşekkürler. discorddan ulaştırıcam ssleri size. iyi oyunlar umarım yoluna girer artık :)

• ID: kolsuzfarm
    KAYBOLAN EŞYALAR :
    ÇİFT SAVAŞÇI ŞAMAN STR EFSANEVİ KUSURSUZ SAFİR -
    23,8 HP - 14,9 SAVUNMA - 30,4 ATAK - 20 BERSERKER TALİM CANAVAR - 156 LVL RAZADÖR PET
    22 GÜNLÜK GRİFFY MÜHRÜ

ID: kurtpazar
    KAYBOLAN EŞYALAR:
    22 ADET AGİLE SANDIĞI
    1 ADET 499 WON ÇEKİ

• İD: amirim KARAKTER İSMİ: FURUY2 KAYBOLAN NESNE: EFSANEVİ KUSURSUZ YAKUT ; ORTALAMA ZARAR- SAVUNMA -SALDIRI DEĞERİ KAYBOLMA SAATİ (27/12/2019 ) (SAAT 10-11 ARASI GÜNDÜZ) GEREĞİN YAPILMASINI RİCA EDİYORUM DİSCORD KONUSTUGUM KİŞİDE O SAATLERDE Sedios-Alperdi KENDİSİDE BİLİYOR TEKRARDAN GEREĞİN YAPILMASINI RİCA EDİYORUM

• kullanıcı adı : can5298s9s

karakter adı : CANBILZERIANs9s

kaybolan eşyaları : Efsanevi kusursuz oniksi (delici vuruş direnci/kritik vuruş direnci/beden atak bloklamalı 5-5 bir oniksdi.)
    Efsanevi kusursuz yeşim ( 3600 hpli ve hp yenileme şansı olan bir yeşimdi.)
    157 level prizmatik meley peti 28.3 ataklı bir petdi hp ve savunmasını hatırlamıyorum kitapları ise 20 berserker 1 canavar basılıydı.
    +10 şimşek tılsımı eksik bu kaybolan itemlerimin en kısa sürede geri gelmesini istiyorum çok emek vererek yaptım boşa gitmesini asla istemiyorum.

• Kullanıcı adı: axmisus57
    • Karakter adı: SinoPLee
    • Kaybolan eşya veya eşyalar: 5-5 EFSANEVİ KUSURSUZ YAKUT 5-5 EFSANEVİ KUSURSUZ YEŞİM 5-5 EFSANEVİ ONİKS --- 108 LVL KÜÇÜK RAZADOR MİTSİ PET BİR MİKTAR PARA GİTTİ 2 K YA YAKIN AMA COK ÖNEMLİ DEĞİL HATIRLAMIYORUM HAK GEÇMESİN. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZ İÇİN
    • Elinde kanıt var ise kanıt:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!