Erebor(S1) Kaybolan Eşyalar!

• Merhaba Kolay gelsin
    Id:hatayperest002
    Oyun ıd: BOXING
    Sabah oyuna girdim ve oyun attı girdiğinde petim elmas yakut oniksim yoktu gerisi duruyordu silinen eşyalarım şu şekil
    Efsanevi mükkemel oniksi blok ok delici
    Efsanevi Kusursuz Elmas çitf beceri büyülü saldırıdeğeri
    Mitsi kusursuz yakut ortalama zarar saldırı değeri ortalama zarara direniş
    104 levelprizmatik pet 21.1 atak hp ile dfyi hatırlamıyorum bunlar silindi
    İLK attım gelmedi galiba allah kolaylık versin iyi günler dün attıklarımın kullanıcı adı 1 0la kaçırmışım özür dilerim doğrusu budur hayırlı işler

• ıd:killercan00
    oyun adı:xSONxKASVETx
    1.Mitsi Ejderha Yakutu Mat(güc,ortalama zarar, savunma vs.)
    2.Mitsi Ejderha Elmas Parlak
    3.Mitsi Ejderha Yeşimi Mat
    4.Mitsi Ejderha Grenası Mat
    5. Mitsi Ejderha Safiri Mat
    6.Mitsi Ejderha Oniksi Mat
    7.Efsanevi Ejderha Yakutu
    8.Efsanevi Ejderha Elması
    9Efsanevi Ejderha Safiri
    AKLIMA GELENLER BUNLAR

• Bir önceki cevabımda hatalı yazmışım tekrar yazıyorum
    d: rivenrau
    karakter: SAFDERUN
    KAYBOLANLAR: mitsi mükemmel yakut savunma str ortalama zarar
    Mitsi mükemmel elmas: çift beceri büyülü saldırı değeri
    Mitsi mükemmel onix: blok krtik direnç ok olması lazım
    Efsanevi kusursuz safir suraya karşı güç suraya karşı savunma. Lycanlara karşı savunma
    Başka bir şey hatırlamıyorum kontrol sağlarsanız sevinirim

• Kullanıcı adı: behlul19s9s
    • Karakter adı: xLaLaLaa
    • Kaybolan eşya veya eşyalar: Kaybolan eşyam 156lv prizmatik razadör petim
    • Elinde kanıt var ise kanıt: https://www.youtube.com/watch?v=sUMsGEvbaO4 bu link üzerinden videoyu izleyebilirsiniz youtubeye bugun yükleme yaptım aşağıda bahsettim 156lv petimin videoda açık olarak görüldüğünü görebilirsiniz.
    • Elinde kanıt var ise kanıt: Discord üzerinden video yüklemesi yaptım. [GM]Rix-Serkan isimli görevlinizin özel sohbetinde gerekli önlem amaçlı bir video almıştım ve bu videonun kaybolan eşyam ile ilgili olan kısmını keserek ekledim isterseniz videonun tamamıda mevcut diğer eşyalarımın kayıtınıda içeren geniş çaplı buraya yüklememe izin vermiyor dosyayı şimdilik buraya resim olarak paylaşayım video gerekir ise tekrardan herhangi bir görevliniz ile paylaşabilirim ulaşmaları yeterli olur benim için tüm ve ya kesilmiş video her ikiside mevcut elimde fotoğraf olarakta kırptım fakat 1.95mb olduğundan dolayı ekleme yapamıyorum malesefki bir şekilde kanıtı tekrardan ulaştırabilirim dediğim gibi discord üzerinden SERKAN isimli görevlinize ulaştırdım.
    • saat 12:50 gibi almış olduğum önlem videosundan sonra kampüse geçip günlük sabit işlerimi yapmaya devam ediyordum 2 3 saat sonra oyuna giriş yaptığımda tüm envanterimde sadece yukarda bahsettiğim petimin kaybolduğunu gördüm. diğer her şey yerli yerinde duruyordu
    • umarım kısa sürede çözülür insanların canı sıkılmadan. kolay gelsin
  • id : realmaster41r9g9g
    oyun adı : JAGNEr9rg9g
    1K WON GİTTİ +9 90 LEVELLİK ZIRH GİTTİ RUH KRİSTAL KOLYE GİTTİ
    GM YAPTIGINIZ İŞ İŞ DEGİL YA SERVERİ ÇÖP ETTİNİZ BU NE HER GİRİP ÇIKTIGIMIZDA 1 İTEM GİDİYOR BÖYLE BİR SERVERE BÖYLE GM LER YAKIŞMIYOR USER KAYBEDİYORSUNUZ BUNLARIN OLMASINA SON VERİN ARTIK...

• devil31xs9s-IBLACKDEVILIs9s efsanevi kusursuz yakut 5 efsun saldırı değeri ort savunma

123 level mitsi pet berserker bk sı full 21,2 ataklı
    mitsi mat grena 5 efsun
    phantom31xs9s-IREDQUENNI bu hesabımdada kanlı ay kıyafeti kayıp

• kullanıcı adı : yasinkymm
    oyun adı: ZIMBALAYICI
    O gün sabah girdim pazarlardan item çektim metin kestim çıktım bir arkadasla ticaret yaptım ruh kristali ve aura aldım adını hatırlamıyorum surasını silmişti bunu hatırlıyorum sadece . Kaybolan itemler 3 tane simyam Mitsi parlak yakut 5-5 mitsi grena normal mitsi safir düz 113 priz. pet bunlar geri gelse yeter porkilerimi felan ben alırım yeterki gelsin o güne ait fotolar var itemlerin yok cevap verirsen atarım

• Kullanıcı adı:tayyip044r9rg9g
    • Karakter adı:YOSI
    • Kaybolan eşya veya eşyalar:
    • Mitsi kusursuz yakut (str+ort+sav)
    • mükemmel elmas(mitsi değil)
    • mükemmel grena(mitsi değil)
    • mitsi safir duvar mat
    • +200 karanlık tılsım (3efsun 12 güç vardı)
    • yavru husaindi galiba 12 canavar veren şey
    • 26.12.2019 akşamı 9k 500w a orman taç kemeri aldım sabah oyuna girdim hiçbirşeyim eksik değildi chattakilerden bir arkadaşla konuştuk falan sabah hiç tic falan yapmadım itemler kaybı-oluyo denince sonra çıktım oyundan yarım saat sonra girdim simyalarımdan sadece oniks kalmıştı ve +200 tılsımımla o mühür gitmişti .
    • Kullanıcı adı:tayyip044r9rg9g
    • Karakter adı:YOSIg9g
    • Mitsi kusursuz yakut (str+ort+sav)
    • mükemmel elmas(mitsi değil)
    • mükemmel grena(mitsi değil)
    • mitsi safir duvar mat
    • +200 karanlık tılsım (3efsun 12 güç vardı)
    • yavru husaindi galiba 12 canavar veren şey
    • 26.12.2019 akşamı 9k 500w a orman taç kemeri aldım sabah oyuna girdim hiçbirşeyim eksik değildi chattakilerden bir arkadaşla konuştuk falan sabah hiç tic falan yapmadım itemler kaybı-oluyo denince sonra çıktım oyundan yarım saat sonra girdim simyalarımdan sadece oniks kalmıştı ve +200 tılsımımla o mühür gitmişti .
  • Merhabalar
    id: rohanemek1
    oyun içi adı: Duygusal1i
    Server: Mordor
    2. hesap
    id: rohanpara
    oyun içi adı: 32132131
    Server: Mordor
    Bu 2 hesabımda malum gün dgn sunucularının çöktüğü gün sabah saat yaklaşık olara 5-6 civarı (32132131 adlı hesabımın) 2 pazarını , ( Duygusal1i hesabımın 1 pazarını ) bozdum ve sonra yaklaşık 5-10 dakika ara geçti ve oyundan herkezi attı oyunun açılmasını bekledim saat 6.30-7 ye kadar tekrardan oyuna girdiğimde 3 pazardan gelen itemlerin + basmalarının kuşakların hiçbiri yoktu pazarlarımdaki itemlerin birçoğunu hatırlıyorum kalanlar önemli değil
    pazar1 = 150 tane altın iplik +100 ve 130 civarı Ejderha Erguvani Çeliği - +100 ve 130 civarı Mavi Ejderha Çeliği - +100 ve 130 civarı Kırmızı Ejderha Çeliği , 5 adet üste atmalık kişiye özel kuşak , 900 cor , 30 tane büyülü metal , 2 adet ritüel pazarlarımda bunlardan daha fazla itemim vardı ama net hatırladığım bunlar bana bunları geri iade edin yeterlidir lütfen o günden önce eğer kayıtlıysa benim envanterlerimdeki kuşaklara ve tılsım + basmalarına bakılsın ona göre yorum yapılsın ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

• Selamın Aleyküm . İD: ilkerw0w karakter adı : Metanfetamin 115 Lv .
    Ejder pet 112 Level 21.5 Atack 18 HP 16.9 Sav. 20 berserker - 4 Canavar - 14 Talim basılı
    5-5 Mitsi Mükemmel Elmas Bec. Bec. has koruma . Büyülü Sav.
    5-4 Tertemiz Oniks Krtik Delici direnişli.
    başka birşey yok gördüğüm ve won'da da sıkıntı yok . Teşekkürler Rohan ekibi

• Selamün Aleyküm Ticket Attım 2 gündür gelmedi
    kulanıcı adı: hatayperest002
    Oyun Nick : BOXING
    Kaybolan Eşyalar
    Miti Kusursuz Yakut. Saldırı değeri ortalama zarar direniş ortalama zarar
    Efsanevi kusursuz elmas beceri hasarı
    Beceri hasarına karşı koyma büyülü saldırı değeri
    Mükemmel efsanevi oniksi blok ok savunması delici
    Lütfen ilgilenin ben dcden yazdım ama halen dönüş yapan olmadı bana burda gerçekten çok emek var 115level çarımla farm yapamıyorum hayırlı işler

• Kullanıcı adı: ninja08r9rg9g
    • Karakter adı: Liveshade
    • Mitsi Kusursuz Yakut +6 Ortalama zarar, Ortalama zarara direniş, Saldırı değeri
    • Mitsi Kusursuz Yakut +6 Ortalama zarar, Savunma, Saldırı Değeri
    • Mitsi Kusursuz Elmas +6 Beceri Hasarı, Beceri Hasarına Karşı Koyma, Büyülü Saldırı değeri
    • Mitsi Kusursuz Safir +6 Savaşçı, sura, ninja ataklı
    • Mitsi Kusursuz Oniks +6 Blok kritik ok
    • Mitsi Kusursuz Yeşim +6 Çift hp, hp absorbe
    • Mitsi Kusursuz Grena +6 Max sp, sp absorbe
    • +200 buz tılsımı 5 Efsun 12 güç 8 Zeka 10 Yarı 10 Kritik 5 delici
    • 1 adet 995 won olan won çeki, 1 adet 999 won olan won çeki.

27.12.2019 15.00 civarı wslik hesaptan farmlık hesaba itemlerimi aktaracakken bunların olmadığını farkettim.

• Accaunt: salihekinciiii
    Nick : AlfaIQ

157 level prizmatik pek (28.7)atack (22.7) healt (16.2) defans
    Mitsi kusursuz yeşim (Max hp 4800)(maks hp %40)(Rüzgar dayanıklılığı%24)(Max sp 4000)
    Mitsi kusursuz Grena(Max hp 4800)(şimşege karşı day.%24)(sp üretimi+%32)(%32 sp absorve)
    Efsanevi kusursuz safir (şaman dayanıklılık Lycan day. savascı day.)

SİMYALARIN EFSUNU KONUSUNDA TAM OLARAK EMİN DEGİLİM.

petin ve simyaların fotografı var 27 aralık cuma saat 11 civarı oyuna girdim herşeyim sapasağlam duruyordu ögleye yakın cuma namazına gittim geldim ve giriş yaptıgımda herkesin simyaları kaybolmuş vs bende bir bakayım dedim Benim 3 simyam ve petim kaybolmuş fotografları ekleyeceğim

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!