Mac Ban

• Merhabalar ben oyunuma giremiyorum bir süre ara vermiştim şehir dışına çıkmıştım iş için fakat geri döndüm hesabıma girerken ise
    "Bu bilgisayarsan erişimiz engellendi" demektedir. sebebini bilmiyorum mail de gelmemiş bu konu hakkında bilgi verirmisin discord gelemiyorum

internet cafe işletiyoruz size vergi levhama dair herşeyi atabilirim sabit ip kullanıyoruz bana yardımcı olup bu konu hakkında bilgi verirmisin.z

İp Adresim : 46.197.228.187
    Oyun Kullanıcı Adım : vienzz (MORDOR)

• Merhabalar ben oyunuma giremiyorum bir süre ara vermiştim şehir dışına çıkmıştım iş için fakat geri döndüm hesabıma girerken ise
    "Bu bilgisayarsan erişimiz engellendi" demektedir. sebebini bilmiyorum mail de gelmemiş bu konu hakkında bilgi verirmisin discord gelemiyorum

internet cafe işletiyoruz size vergi levhama dair herşeyi atabilirim sabit ip kullanıyoruz bana yardımcı olup bu konu hakkında bilgi verirmisin.z

İp Adresim : 46.197.228.187
    Oyun Kullanıcı Adım : vienzz (MORDOR)

Biz mac erişimlerini engellerken şu yolu izliyoruz; Eğer internet cafe işletiyorsanız ya da, bir modeme 1 den fazla kişi bağlanıyor ve oyunu oynuyorsanız erişimleriniz kısıtlanır. Örnek vermek gerekir ise: İnternet cafe de sizlerle beraber bir kaç kişi daha Rohan2Global sunucularını oynuyor ve maç ban yiyor. O modeme bağlı olan ya da daha önce giriş yapmış hesaplar da otomatik erişimi engellenir. Fakat, hesabı engellenmez.

• Biz mac erişimlerini engellerken şu yolu izliyoruz; Eğer internet cafe işletiyorsanız ya da, bir modeme 1 den fazla kişi bağlanıyor ve oyunu oynuyorsanız erişimleriniz kısıtlanır. Örnek vermek gerekir ise: İnternet cafe de sizlerle beraber bir kaç kişi daha Rohan2Global sunucularını oynuyor ve maç ban yiyor. O modeme bağlı olan ya da daha önce giriş yapmış hesaplar da otomatik erişimi engellenir. Fakat, hesabı engellenmez.

biliyorum kendime ait olan hesabım açık fakat giremiyorum işte erişim engellendi demektedir.

• Sabit ip olduğumuz için ana server makinası ve cafemizde olan makinalar aynı modemden internet almaktadır. belirttiğim gibi internetten bazı cocuklar oyunu oynuyorlardı, fakat sanırsam biri ban yedi diye buda bizide etkiledi hesabımız açık fakat giriş yapamıyorum nasıl bir yol çizebiliriz buna

• Sabit ip olduğumuz için ana server makinası ve cafemizde olan makinalar aynı modemden internet almaktadır. belirttiğim gibi internetten bazı cocuklar oyunu oynuyorlardı, fakat sanırsam biri ban yedi diye buda bizide etkiledi hesabımız açık fakat giriş yapamıyorum nasıl bir yol çizebiliriz buna

Modem ayarlarınızı sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

• Modeminizin markasına bakarak google'da resetlemeyi görselli bir şekil de öğrenebilirsiniz.

Zaten benim işim bu biliyorum internet cafe işletiyorum ve 3 aktif modemimiz var onları resetlemem gerekmekte ve kablo netten bilgilerimi almam gerekiyor ve türknet teknisyeniyim dostum biliyorum yanide 7/24 çalışan bir kafeyiz yerimiz izmir/yeşiyurt'ta boş bir vakitimiz ve masalarımız olmadığı için modem resetleme işlemini yapamıyoruz. Vergi levhamızı atabilirim size.

• Modeminizin maç erişimini kaldırırsak eğer, yasağı almış üye tekrar giriş sağlayabilecektir. Malesef modem maç erişiminizi kaldıramayız fakat, manuel olarak modemenizi resetleyerek tekrar erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz modem maç adresinizi değiştirebilirsiniz.

• Modeminizin maç erişimini kaldırırsak eğer, yasağı almış üye tekrar giriş sağlayabilecektir. Malesef modem maç erişiminizi kaldıramayız fakat, manuel olarak modemenizi resetleyerek tekrar erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz modem maç adresinizi değiştirebilirsiniz.

yasağı almış üyenin banı nasıl kalksın o direk ban yemiş ama hem ban hem mac ban var burada o yüzden onun yüzünden bizim erişimimiz kısıtlandı

• yasağı almış üyenin banı nasıl kalksın o direk ban yemiş ama hem ban hem mac ban var burada o yüzden onun yüzünden bizim erişimimiz kısıtlandı

Bizler bazen kullanıcıyı yasaklamıyoruz direk maç ban atıyoruz. Bu şekil de yasaklama yaptığımız da başka bir bilgisayar'dan giriş sağlayabiliyor. Fakat o modeme bağlı olan bilgisayar dan giriş sağlayamaz. Eğer ki kullanıcı kural ihlali yapmakta ısrar eder ise, bilgisayarın ip'sine ban atmaktayız. Konu ile ilgili uzlaşmaya gidilmesini istiyorsanız lütfen discord ekibi ile görüşme yapın.

Discord: https://discord.gg/pGqqHNh

• Bizler bazen kullanıcıyı yasaklamıyoruz direk maç ban atıyoruz. Bu şekil de yasaklama yaptığımız da başka bir bilgisayar'dan giriş sağlayabiliyor. Fakat o modeme bağlı olan bilgisayar dan giriş sağlayamaz. Eğer ki kullanıcı kural ihlali yapmakta ısrar eder ise, bilgisayarın ip'sine ban atmaktayız. Konu ile ilgili uzlaşmaya gidilmesini istiyorsanız lütfen discord ekibi ile görüşme yapın.
    Discord: https://discord.gg/pGqqHNh

biliyorum mac ban attınız o kural ihlali yapan kişi zaten ban yemiş direk bu hesabınız engellendi diyor o giriş yapınca biz giriş yapınca bu bilgisayardan erişim kısıtlı diyor yani biz banlı değiliz bir adam yüzünden giremiyoruz uzlaşmak için geldim discord'a fakat dünden beri kimseyle görüşemedim.

• biliyorum mac ban attınız o kural ihlali yapan kişi zaten ban yemiş direk bu hesabınız engellendi diyor o giriş yapınca biz giriş yapınca bu bilgisayardan erişim kısıtlı diyor yani biz banlı değiliz bir adam yüzünden giremiyoruz uzlaşmak için geldim discord'a fakat dünden beri kimseyle görüşemedim.

Discord adresimiz de bir süre beklerseniz destek verilecektir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!