Haksız yere ban

• Merhaba, Hesabımın itemci kullanmak yüzünden banlanmış olduğumu öğrendim.Ben itemci kullanmadım ve haksız yere ban yedim.Eğer sisteminizde hata varsa düzeltmediniz isterim.Ben itemci kullanmadan ban yiyebiliyorsam başkalarıdaban yiyebilir, sisteminizdeki açığı düzeltmenizi istiyorum.Benim haksız yere kapatılan hesabımında açılmasını istiyorum.Eğer kanıtınız var ise lütfen bana gönderin,başka birisi benim adımı kullanarak birşey yapmışsa bu yanlışın benim tarafımdan kaynaklanmadını bilmenizi isterim.Bahsedilen siteden alışveriş yapmadım.Hesabımdaki itemler ve oyun içi para tamamen kendi emeğimle yapılmıştır.2 yıldır aktif olan sunucunuzda birisinin haksız yere banlanması normal bir durum olamaz.Hesabımın engelinin kaldırılmasını istiyorum.Discord ve ticket yollarıyla iletişim kurdum ancak sonuç alamadım.Gerçekten XXX sitelerini kullanmış olsam hesabımın açılması için bu kadar uğraşmam.Tek eğlencemiz Rohan2 ondanda mahrum kalmak istemiyorum.Rohan2 ailesinin bu haksızlığa sessiz kalmayacağını dünüşüyorum.Sizlere güzel dileklerimi iletiyorum. :)

• ''Ne ima ettiğini anlamayamadım,ama forumlarda ve dcde konuşmalarını görmüştüm cazz yapma'' senin dilinden konuştum.Bundan sonra toplum içinde konuşurken hitap etmeyi ve bilmediğin konular hakkında gereksiz yorumlar yapmamanı öneriyorum.Bu durum seni daha itici birisi yapmasın diye.Bide belki cevap alırsın adam yerine konursan.

• Takım lideriniz tarafından banlanmışım hiç birşey yapamıyorlarmış haksız yere banlandım.Takım liderinize hakkımı helal etmiyorum.Kanıtı bile oldupuna inanmıyorum.Keşke benim kanıt gösterebilcek bir yetkim yada belgem olsaydıda Takım liderinizin haksız yere banını ispatlayabilseydim.

• Takım lideriniz tarafından banlanmışım hiç birşey yapamıyorlarmış haksız yere banlandım.Takım liderinize hakkımı helal etmiyorum.Kanıtı bile oldupuna inanmıyorum.Keşke benim kanıt gösterebilcek bir yetkim yada belgem olsaydıda Takım liderinizin haksız yere banını ispatlayabilseydim.

Takım lideri tarafın dan yasaklanan kullanıcıları malesef açamıyoruz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!