Hesabıma Ulaşamıyorum Çalındığını Düşünüyorum

• Dün akşam 9-10 gibi hesabıma girdim "Hesap Zaten Bağlı" diye bir uyarı geldi neye uğradığımı şaşırdım. Girip herhangi bir şeyin kayıp olup olmadığına baktım her şeyim duruyordu ve hemen siteden giriş yapıp şifremi değiştirdim. Oyunda çok fazla durmadım 10 dakika falan çıktım. Gece 1.5'du tekrar girmeye çalıştığımda şifremin değiştiğini anladım. Siteye girip şifremi unuttum kısmında kullanıcı adı ve e-mail adresimi girdim ama "Hatalı kullanıcı adı veya email." diye bir hatayla karşılaştım. Sanırım hesabımın e-mail adresi de değişmiş. Hesabıma ulaşamıyorum bütün emeklerim çöp oldu. Kayıt olurken cep telefonu numaramı doğru girmiştim onunla bana yardımcı olabilir misiniz ? Bir şey yapabilir miyiz hesabı geri alabilir miyim. İçinde ne var ne yoksa muhtemelen gitti ama yinede lütfen yardım edin.

Not: Hesap bilgilerimi hiç kimse hiçbir şekilde bilmiyor. Bu olay nasıl oldu anlamıyorum. Neden bütün paramı, sandıkları vs. biriktirdiğim hesabıma böyle bir şey oldu anlamıyorum. Bu hesaba daha az giriyordum, farm yaptığım yaklaşık 500 won itemli hesap duruyor. Nasıl böyle bir şey olabiliyor çözemedim ?( Bu arada mordor sunucusunda oynuyordum ama bu olaydan sonra oynamayı düşünmüyorum artık kimin hatası var bilmiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

• Merhabalar, bu konuyla alakalı discord adresimize gelip bizlerle iletişime geçiniz. Waiting for support odalarına giriş yaptığınız taktirde en erken şekilde size gerekli destek sağlanacaktır. İyi günler.

• aynı şey benim başıma geldi saat gece 03:00 - 04:00 arası hesaptan çıkıyorum öğlen hesaba giriyorum fakat hesap bomboş siteye giriyorum son giriş 08:35 gibi olmuş ama kendileri hiç bir konuda yardımcı olmadıkları gibi yine yardımcı olmayıp kendi server hatalarını bana yıktılar ben servere girerken kullanıcı id olsun veya şifre olsun zaten her bir noktasını değiştiriyorum bu sadece rohan2 serverleri için geçerli değil bütün p serverler için geçerli ki hiç bir şekilde hesap paylaşımıda yapmadım zaten bireysel takılıyordum oyunda kime ne vereyim veya her hangi bi zararlı yazılım olmamasına zaten ben server açıldıkdan sonra bilgisayarı baştan sona temizleyip herhangi bir şey indirme yapmama rağmen nasıl olduysa zararlı yazılım vardır öyle gitmiştir diye geçiştirdiler ve sanada yardımcı olmucaklar bunu bil ekstra şöyle bir konu var elimde 4 tane hesap var itemleri full herşeyi var hani 200 buzu falan ve sadece bu itemleri koyduğum hesap soyuluyor diğer hesaplara giriş bile yapılmıyor ki bu hesaplarda nakit para var ep var 30 emiş purpura var 57 ortalama güçlü zodyak demek istediğim soyulan hesap kadar olmasada içi dolu full bi savaşçım vardı bunların hiç birine giriş yapılmıyorken gidip itemlerimin olduğu hesap soyuluyor ereborda olan güvenli pc mordorda yok saçmalığa bak bir servere getirebiliyolar fakat mordora getiremiyolar ellerinde olan bir sistemi sonra vay hata alıyoruz vay şu oluyor ben mordora girdim 1. hafta bitmeden tılsımı 200 yaptım ve dc gidip bunu söyledim güvenli pc olayını sözde bir kaç hafta sonra gelicekti ama nerdeyse 1.5 - 2 ay geçti hala gelmedi ve şuan baksam adım gibi eminim yine yoktur discorda gidip sorsam önümüzde ki güncellemede gelicek diye yollarlar

hadi her zaman yaptığınız gibi yorumları - konuları silin discordda bile yardıma gelmeyip sohbetten yazdığımız şeyleri silen bi takım lideriniz var gecenin herhangi bi vaktinde gelip ve bunları buraya boşa yazdığımı bende biliyorum gelip yine silecekler işlerine gelmez ve ben forumdan ban yiyeceğim

• Dün akşam 9-10 gibi hesabıma girdim "Hesap Zaten Bağlı" diye bir uyarı geldi neye uğradığımı şaşırdım. Girip herhangi bir şeyin kayıp olup olmadığına baktım her şeyim duruyordu ve hemen siteden giriş yapıp şifremi değiştirdim. Oyunda çok fazla durmadım 10 dakika falan çıktım. Gece 1.5'du tekrar girmeye çalıştığımda şifremin değiştiğini anladım. Siteye girip şifremi unuttum kısmında kullanıcı adı ve e-mail adresimi girdim ama "Hatalı kullanıcı adı veya email." diye bir hatayla karşılaştım. Sanırım hesabımın e-mail adresi de değişmiş. Hesabıma ulaşamıyorum bütün emeklerim çöp oldu. Kayıt olurken cep telefonu numaramı doğru girmiştim onunla bana yardımcı olabilir misiniz ? Bir şey yapabilir miyiz hesabı geri alabilir miyim. İçinde ne var ne yoksa muhtemelen gitti ama yinede lütfen yardım edin.

Not: Hesap bilgilerimi hiç kimse hiçbir şekilde bilmiyor. Bu olay nasıl oldu anlamıyorum. Neden bütün paramı, sandıkları vs. biriktirdiğim hesabıma böyle bir şey oldu anlamıyorum. Bu hesaba daha az giriyordum, farm yaptığım yaklaşık 500 won itemli hesap duruyor. Nasıl böyle bir şey olabiliyor çözemedim ?( Bu arada mordor sunucusunda oynuyordum ama bu olaydan sonra oynamayı düşünmüyorum artık kimin hatası var bilmiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

aynı şey benim başıma geldi saat gece 03:00 - 04:00 arası hesaptan çıkıyorum öğlen hesaba giriyorum fakat hesap bomboş siteye giriyorum son giriş 08:35 gibi olmuş ama kendileri hiç bir konuda yardımcı olmadıkları gibi yine yardımcı olmayıp kendi server hatalarını bana yıktılar ben servere girerken kullanıcı id olsun veya şifre olsun zaten her bir noktasını değiştiriyorum bu sadece rohan2 serverleri için geçerli değil bütün p serverler için geçerli ki hiç bir şekilde hesap paylaşımıda yapmadım zaten bireysel takılıyordum oyunda kime ne vereyim veya her hangi bi zararlı yazılım olmamasına zaten ben server açıldıkdan sonra bilgisayarı baştan sona temizleyip herhangi bir şey indirme yapmama rağmen nasıl olduysa zararlı yazılım vardır öyle gitmiştir diye geçiştirdiler ve sanada yardımcı olmucaklar bunu bil ekstra şöyle bir konu var elimde 4 tane hesap var itemleri full herşeyi var hani 200 buzu falan ve sadece bu itemleri koyduğum hesap soyuluyor diğer hesaplara giriş bile yapılmıyor ki bu hesaplarda nakit para var ep var 30 emiş purpura var 57 ortalama güçlü zodyak demek istediğim soyulan hesap kadar olmasada içi dolu full bi savaşçım vardı bunların hiç birine giriş yapılmıyorken gidip itemlerimin olduğu hesap soyuluyor ereborda olan güvenli pc mordorda yok saçmalığa bak bir servere getirebiliyolar fakat mordora getiremiyolar ellerinde olan bir sistemi sonra vay hata alıyoruz vay şu oluyor ben mordora girdim 1. hafta bitmeden tılsımı 200 yaptım ve dc gidip bunu söyledim güvenli pc olayını sözde bir kaç hafta sonra gelicekti ama nerdeyse 1.5 - 2 ay geçti hala gelmedi ve şuan baksam adım gibi eminim yine yoktur discorda gidip sorsam önümüzde ki güncellemede gelicek diye yollarlar

hadi her zaman yaptığınız gibi yorumları - konuları silin discordda bile yardıma gelmeyip sohbetten yazdığımız şeyleri silen bi takım lideriniz var gecenin herhangi bi vaktinde gelip ve bunları buraya boşa yazdığımı bende biliyorum gelip yine silecekler işlerine gelmez ve ben forumdan ban yiyeceğim

Discord: https://discord.gg/dfpW6fB

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!