Ban hakkında..

• Merhabalar,bır kaç aydır zevkle oynadıgım karakterım(sw:Mordor nıckname:Farmacology) malesef banlandı,durum kafama takılıyor açıkçası olayı şöyle özetleyeyim,oyun ıcı konusmaları,yaptıgım tıcaretlerı ve karakter gelısımını az cok incelersenız karakterın nerden nereye nasıl geldıgını az cok anlayacaksınız,akşam üzeri arkadasımdan bir mesaj alıyorum;"ıp ban yedım oyundan cıkarsam tekrar gıremıyıcem,gel ıtemlerı sana vereyım,(oyun ıcı konusuyoruz bunu bakılabılır),gıdıyorum ıtemlerın hepsını alıyorum nıye yaptım bende bılmıyorum bıanda oyle ıstenınce yok demedım herneyse ıtemlerı alır almaz kabule bastıgım anda hesabım+tüm hesaplarım banlandı,ticket oluşturdum durumu anlattım tum dogrusuyla,"Oyun ıcı kuralları ıhlal etmıs bır oyuncuyla tıcaret yaptıgınız ıcın hesabınız engellenmıstır" şeklinde bir geri dönüş aldım,gayetttabi yönetim ekibi fazlasıyla haklı,fakat benım dıyecegım şu ki,yahu zaten neyın ne oldugu,kımın ne alıp verdıgı,o hale nasıl geldıgı game masterlar ve ust duzey panelleri tarafından biliniyor,amacım adamın ıtemlerını alıp kullanmak yada nebıleyım oyun ıcı gercek para tıcaretı bılmemnesı degılkı,hersey gozukuyor zaten,olaya nekadar dahil olup olmadıgım ortada,hareket dogrumu kesınlıkle degıl ama cezası süresiz ban olmamalıydı,başka bir ağır ceza verılebılır.Emeklerım,nesne marketten yaptıgım bir dünya alısveris,10bin dakika üzeri oyun sürem,biraz yazık oldu,affı olacagını yada dikkate alacagınızı hatta buraya kadar okuyacagınızı bıle pek sanmıyorum ama,bir gören eden olur diye şöyle bırakayım bu konuyu buraya,yönetim ekibine tekrardan tesekkur ederım,güzel oyundu,bir ümit açılır,ceza degisir,herneyse oyuna geri dönmeyı cok isterim.Vaktinizi ayırdıgınız ıcın tesekkurler.

• Cok rica ediyorum sunacagım 9 adet mesajlasma ekran görüntüsünü birkaç dakikanızı ayırıp incelermisiniz,bildiginiz gibi banlanma olayı arkadasımın nerden nasıl yaptıgı aldıgını tam olarak bilmedigim itemlerini ban yedigi için kabul etme aptallığına düşmem yüzünden gerçekleşti,HESABIMIN BANLANDIĞI SAAT'e lütfen bakın ve whatsapp konuşmalarının tamamını ona göre okuyun nası bi duruma düştüğümü anlayacaksınız değerli Rohan2 ekibi,ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

//

banlanmama sebep olan arkadasımın konusmaları yayınladıgımdan haberi vardır.oyun nicki lMuratl - Mordor - //
    neyi nasıl yaptıgını nereden ne aldıgını,beni nasıl suçsuz yere yaktıgını ikimizinde banlandığı dakikalar canlı canlı kendisi açıklıyor lütfen bir inceleyin

• Kanıt şeklinde sunmadim,attıklarımı kanıt olarak kabul etmeniz gerekmiyor sadece bir ümit olayı anlattim tekrar bir inceleme rica ettim lütfen son kez bir incelermisiniz

• Kanıt şeklinde sunmadim,attıklarımı kanıt olarak kabul etmeniz gerekmiyor sadece bir ümit olayı anlattim tekrar bir inceleme rica ettim lütfen son kez bir incelermisiniz

Rohan2Global platformları dışında yapılan herhangi bir kural ihlali dikkate alınmaz malesef. Göndermiş olduğunuz ekran görüntülerini malesef gizlilik ve kişisel bilgiler olduğun dan dolayı kaldırmak zorundayım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!