Hesap İşlemleri

• Rohan Ve Gondor Birleşiminde Aktif Olarak Kullandığım Hesabımın İd Bilgisini Unuttum Yeniden istemek İçin E Postama Bağlantıyı Gönderdim Ama Açılan Sekmede Bu Alana Erişiminiz Yoktur Demekte Ne Yapabilirim.

• Merhabalar, öncelikle kullanmış olduğunuz tarayıcı geçmişinizi çerezleri her şeyi temizleyin.Daha sonra sitemize giriş yapıp hesap adımı unuttum seçeneğini kullanmayı deneyin.yine olmazsa bilgisayarınızdaki tüm tarayıcıları internet explorer hariç denetim masasından kaldırın sonra internet explorerında geçmişini temizleyip tekrar farklı bir tarayıcı indirin.Geçmişin temiz olduğuna emin olduktan sonra sitemize giriş yapıp işlemi uygulamayı deneyin.Bu yöntemleri eksiksiz hatasız uyguladığınız takdirde sağlıklı sonuç alırsınız.İşlemler uğraştırıcı yorucu gelir ise daha önce oyunun oynanmadığı farklı herhangi bir bilgisayardan sitemize girip işlemleri yapmayı deneyiniz.İyi günler.

• Söylemiş Olduğunuz İşlemleri Dikkate Alarak Yeniden Denedim Denemelerim Sonucunda Yine Aynı Şekilde Bir Sayfa İle Karşı Karşıyayım.

https://hizliresim.com/qAkV53

Görevim Dolayısıyla Uzun Süredir Hesabıma Giriş Yapmamıştım Hesabımı En Son Bıraktığımda Rohan Ve Gondor Birleşme Aşamasındaydı 3. Server Birleşiminden Ancak Yakın Bir Tarihte Bilgim Oldu :) Eğer Yapılacak Herhangi Bir İşlem Yoksa Sizler Tarafından Nasip Kısmet Diyebiliriz İlgi Ve Alakalı Olduğunuz İçin Tatminkar Cevabınızdan Ötürü.

Teşekkürler - @Archi

• Rohan Ve Gondor Birleşiminde Aktif Olarak Kullandığım Hesabımın İd Bilgisini Unuttum Yeniden istemek İçin E Postama Bağlantıyı Gönderdim Ama Açılan Sekmede Bu Alana Erişiminiz Yoktur Demekte Ne Yapabilirim.

Sizler den istemem gereken bazı bilgiler olacak. İstenilen bilgileri aşşağı da listeleyeceğim ve bu listeyi doldurarak bana özel mesaj yolu ile iletin.

• Herhangi bir hesabınıza ait kullanıcı adınız:
    • Herhangi bir hesabınıza ait mail adresiniz:
    • Herhangi bir hesabınıza ait telefon numaranız:
    • Herhangi bir hesabınıza ait karakter ismi:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!