GM bu haksızlığa dolandırılığa bir çözüm (arkadaşlar sizce kim haklı )

• yetkili kişilere ve oyunculara sesleniyorum. olayı baştan anlatıyorum

90w karşılığında 100 ep almaya anlaştık. mavi 1 ışınlan oradayım dedi ch1 mavi 1 de buluştuk
    ep kuponunu koydu bende çok heyecanlandığım için hemen 90 yazıp enter yaptım meğersem yangı 90 yapmışım ticareti kapattı bende parama baktım duruyor
    dolandırısın sen git satmıyorum diyince bir daha bulamam falan gibisinden bi tribe girdim hemen 90w ekledim ticarete kabul ettim sonra baktım sen dolandırıcısın yürü git falan demeye başladı ve sohbetten engelledi 100 ep vermedi tamamen benim saflığımdan kaynaklanan bir durum olduğunu düşünüyorum 105 level diye güvendim kendisinde sslerin olduğunu iddia ediyor eğer duruyorsa ssler atabilir 90 yang koyduğum için de özür diledim arkadaşdan ve görmediğime yemin ettim tekrar almak istediğimde alamayacağımı söylediği için böyle bir şey yaptım pişmanım. Karşı taraftaki oyuncunun banlanması gibi bir isteğim yok 90w geri iade edilsin yeterlidir . Oyununuzda ticaret geçmişini görebilen bir sistem var ise incelendikten sonra haklı olduğum ortaya çıkacaktır.

BÜTÜN OYUNCULARIN HAKLI MI HAKSIZ MI OLDUĞUMU YAZMALARINI İSTİYORUM HAKSIZSAM EĞER 90W ALMAYACAĞIM.

• Yapılan yanlışlıklar ve yanlış anlaşılmalar ortada, iki tarafında yapması ve yapmaması gerekenler (etik kuralları içerisinde) belli . Ticaret yaptığın kişinin olayı düzeltmek ve iki tarafın uzlaşması için aldığı wonları geri iade etmesiyle daha doğru olabilir. Oyun içerisinde yapılan ticaretlerde daha dikkatli olmanı dilerim bundan sonra iyi oyunlar.

• Merhabalar, öncelikle şunu belirtmek isterim ticarette kabule kendi isteğinizle basmış olduğunuz için herhangi bir iade işlemi gerçekleştiremeyiz.Maalesef yönetim ekibi olarak oyun içinde yaşanan olaylara müdahalede bulunmuyoruz.Hesabınız,itemleriniz,wonlarınız gibi oyun içi eşyalarınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdur.İyi günler.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!