Ork labirenti

• Çok güzel haftalarca bekledigimiz zindan açıldı emeginize sağlık fakat piyasada stokcular saolsun hidra biletini gecti fiyatları ve ork reisi yok cıkmıyor 2 saat 3 saat ayni yerde bekliyorim dolasiyorum vadide 3 saatte 1 tane kesebildim ve atmadi buda çok güzel labirente gireriz dönüşüm malzemelerini cıkartiriz onu yapariz bunu yapariz pazara koyariz bu sefer cıkarttiklaeimiz satılmaz biz ne yapalım hangi bir boss a girelim bi çözüm bunada gelmeyecek adım kadar eminim iyice bitirdiler sunucuyu bu yuzden oyunu bırakan bir çok kisi oldu bunlardan biriside benim tesekkurler iyi forumlar..

• Selam, Ork labirentini siz oyuncularımızın isteği üzerine tekrar aktif ettik. Piyasada eşyaları stok da tutan oyunculara herhangi bir işlem yapamayız. Sonuç olarak eşyayı emeği ile elde etmiş. Piyasa durumunu ise biz zaten dengelemeye çalışıyoruz bundan emin olabilirsiniz fakat tamamen piyasa durumu bizlere ait olmadığını da belirtmekte fayda var. Ek olarak ise, biz sizlere yeni güncelleme getirerek Rohan2'de daha fazla zaman ve eğlenceli dakikalar geçirmenizi istiyoruz. Tabi ki bazı hatalarımız olacaktır fakat bu hatalar giderilecektir.

Güncelleme detayı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!