Biyolog veremiyorum

• Alt menüden biyolog vermeyi denediğimde oyun kendini kapatıyor ve hata hakkında rapor vermemi istiyor. Defalarca silip tekrar yükledim fakar işe yaramadı. Hiçbir şekilde biyolog veremiyorum.

• Sorun hakkında daha detaylı bilgiler vermek istiyorum. Oyunu defalarca silip yükledim. Bilgisayarım sağlam durumda ve eski değil. Tıkladığım anda oyundan atıyor. (En altta farklı sorunlar hakkında ssler var.)

İlk olarak 'x' tuşu ile açıyorum ve tıklıyorum. (Alt panelde de aynı sorun mevcut.)

Tıkladıktan hemen sonra hiçbir hata mesajı çıkmadan karşıma şu çıkıyor

''X'' TUŞUNDAN PANEL VE BİYOLOG GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR SİSTEM FAKAT, BİYOLOG NPC'Sİ ÜZERİNDEN İŞLEM YAPILABİLMELİ.

Diğer hatalar ve görüntü sapmaları.

(KART ETKİNLİĞİ YALNIZCA RASTGELE TIKLANARAK OYNANABİLİYOR)

Kanal değiştirme

Savaş sekmesi

En kısa zamanda dönüş ve çözüm sağlayabilirseniz çok sevinirim.Hiçbir biyoloğumu veremedim, üstelik kral kartlarını doğru dürüst kullanamıyorum.

• Herhangi bir şey değişmedi. Kontrol ettim, zaten güncel. Fakat yeniden kurdum isteğiniz üzerine. Denedim ve yine aynı sonuç, aynı şekilde atıldım.

• Pack dosyalarımı kontrol ettim. Sorunsuz bir şekilde kullanabilen bir arkadaşımın pack dosyalarından farklı. Örneğin'' pc_sura_effect '' tarzı dosyalar yok. Fakat bende ''pc_şaman_ effect'' - ''pc_assasin_effect'' tarzı dosyalar var. Sanırım sorun bunlar. Upload hızı çok düşük oldugu için arkadaşımdan alamadım.

• AYNI SORUNU BENDE ALIYORUM ÇAR 117 LEVEL OLDU HALEN BİYOLOK VEREMİYORUZ BU SIKINTIYI BİRAN ÖNCE ÇÖZÜMÜNÜ YAZIN YADA NPC DEN VERELİM BİYOLOK GÖREVLERİNİ OYUNU BIRAKICAM

• Virüs programları varsa eğer oyun torrent attıgı zaman bazı şeyleri virüs otomatik siliyor o yüzden hata alıyorsun kardeşim. aynısını ben yaşadım virüs programından izin vermen gerek veya güvenlik duvarını kapatmanı öneririm.

• Ekran kartı var mı kank pc de :) . Ben ekran kartsız oynuyordum bir ara , o bazı görüntülde kayma olmuş (ch ler vs) . Aynısı bende de oluyordu .s :D.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!