Rohan2 Erebor gelinen son durum !

• Merhabalar..
    Beklenilen rohan2 erebor sunucusu bütün heyecanlarını bekleyişlerini geride bırakarak 12 Temmuz günü aktif olarak biz oyunculara sunuldu.
    Her oyuncunuz gibi ben de özel hayatımı sürerlilikte olan işimi bir yana bırakarak sunucunuza vakit ayırıyorum.
    Sunucunuzda bulunmaktan büyük keyif almakla birlikte oyun içerisinde ayakta kalabilmek için sürekli aktif oyun performansı göstermemiz gerekiyor.
    Biz üstümüze düşen bu vakti ,maddiyatı ve maneviyatımızı göstererek özenle oynadığımız karakterlerimizin ilk haftanın ve beklediklerimizin karşılığında olamadığını
    görmekle birlikte yaşanılan bu hadiselerin her geçen gün daha da kabak tadı vermiş olduğunu düşünüyorum.
    Belirli bazı dedikoduların konuşulması ve yapılması gerekip ertelenen güncellemeler yüzünden her geçen gün aktif oyuncu kaybedip
    pazarlar da söz konusu olan piyasanın rezalet durumda olduğunu görüyoruz.
    Şahsım adına konuşmam gerekirse lütfen ve ricamla birlikte birinin çıkıp sağlıklı bilgiler ile bizleri aydınlatmasını istiyorum.

Erebor / PinkFLoyd - müptezeLChef - SousChef - JimMorrisoN - TomBombadiL

• Rohan2 sunucuları şuan da birleşme aşamasın da. Bazı planlarımız var ve biz bu planları sizlere zamanı geldiğin de açıklayacağız. Fakat, Rohan2 sunucuların da oynamaktan korkmayın, çünkü rohan2 sunucuları asla kapanmaz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!