Erebor'da düşük level farmlarından biri

• Arkadaşlar merhaba. Erebor'un açılmasına saatler kaldı ve hepinizin aklında ki soruyu az buçuk tahmin ediyorum.Nasıl bir yol izlemeliyiz ya da nasıl hızlı para kasabiliriz düşük levelde ? Bu konu da size kısa bir şekilde bundan bahsedeceğim. ( Tabiki de bilmeyen arkadaşlar için açılmış bir konudur )

Arkadaşlar ilk olarak oyuna klask başlangıç yaparak oyunun bize vermiş olduğu itemleri üstümüze giyiyoruz zaten hali hazır da itemler de efsunlara kadar hazır olduğu için siz herhangi bir efsun getirme işlemiyle uğraşmayacaksınız. Hızlı bir şekilde levelimizi 50 yapıp tecrübemizi kitleyelim.Onun ardından 50 level olasıya kadar düşürdüğümüz çiçek sandıklarından 2.köyde ki Yu-Hwan ve Huan So işimli arkadaşlardan Mavi ve Beyaz şebnem yapalım. ( bu şebnemler full oran olursa sizin için daha iyi olacaktır. ) Bu işlemin hemen ardından ch1 mavi2'de ki şaman arkadaşlardan buff satın alalım. 55+ kritik ve 55+ str yeterince iş görecektir. Bu işlemi de yaptıktan sonra oyunun bize vermiş olduğu genç kahramanlar silahına ( 50 levellik olan ) onu efsun botuyla ortalamaya bırakıyoruz ve 45+ bir ortalama yakalamaya çalışıyoruz.Bu işlemi de tamamladıktan sonra itemlerimiz de 2 kat yang düşürme efsunu olmasına çok ama çok dikkat edelim.En önemli dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri bu efsundur ve oyunun bize vermiş olduğu Altın şans Madalyonu. Bu sizin 3 saatlik daha fazla yang kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra Doyum'a( DoyumPaper) gidiyoruz ve orada uygun bir yer bulup farmlamaya başlıyoruz.Metne vurduğunuz dmg i siz kendiniz ayarlayın. Metin hangi dmg'de nasıl hızlı kesiliyorsa ve bu orantı da ne kadar yang düşüyorsa onun hesaplamasını yapın ve farmlamaya başlayın. Oyunun başlarında çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz bu şekilde çünkü orada ki metinden hem ince kumaş,Cor draconis , Beceri kitapları , Zen fasulyesi ve +0 +1 +2 +3 +4 taşlar atmaktadır.Yani kısacası etinden , kemiğinden her şeyinden faydalanıyoruz. Bunun yanında da yerden topladığımız yang' da bunun diğer güzelliği. İsengard'ın ilk başların da yayınlarıma gelen arkadaşlara bu şekilde bir yol izlemelerini önerdim ve hep olumlu sonuçla karşılaştım.Oyunun vermiş olduğu Altın şans parası bitti diye üzülmeyin bu arada.Yan hesap açıp orada ki sandıktan çıkan madalyonu depoya koyabiliyorsunuz.Eksik ya da yanlış bilgi verdiysem şimdiden affola ama bu yöntemle gerçekten güzel bir gelir elde edeceğinizi düşünüyorum.EREBOR hepimiz için hayırlı olsun.Şimdiden iyi oyunlar arkadaşlar <3

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!