• Herhangi bir discord yasağı görülmedi. Kullanıcı adınızın doğru olduğun dan emin olun.

Kullanıcı adım doğru size durumu şöyle anlatayım mayıs ayında takıma alımlar vardı başvuru yapmıştım ve başvurum onaylanmış bende işim icabı geçici bir göreve gittiğimden dolayı maillerimi 1 ay geç okudum ve kabul olduğunu öğrendim discordan bir yetkili ile iletişime geçtim. maile cevap vermediğiniz için zaman aşımına uğradı dedi tekrar başvuru yapmamı söyledi bende tekrar başvurumu yaptım sonra yazdım başvurumu yaptım ilginize sunarım dedim. Cevap gelmedi aradan 1 gün geçti tekrar yazdım cevap gelmedi. 1 gün daha geçti tekrar yazdım cevap gelmedi sonra aniden discordan grubundan çıkarıldım ve mesaj attığımda engellendiğiniz için mesaj yazamassınız vs. gibi şeyler yazıldı. O yüzden bu konuyu açtım.

• Mesajın iletilemedi çünkü alıcı ile herhangi bir sunucu paylaşmıyorsun veya paylaşılan sunucunda direkt mesajları devre dışı bıraktın, alıcı sadece arkadaşlardan direkt mesaj kabul ediyor veya alıcı tarafından engellendin.

Bu şekilde yazı geliyor yöneticiye mesaj attığımda..

• Başvuru formuna geri dönüş süreniz maximum 48 saat için geçerli'dir. Zaman aşımı nedeni ile tekrar başvuru yapmanız istenmiş. Bizler sadece onaylanan başvurulara geri dönüş sağlıyoruz. Eğer bir geri dönüş yapılmadı ise 2.3. başvurularınız da, kabul edilmediniz anlamına gelmekte'dir. Discord kullanıcı adınızı tekrar kontrol ettiğim de ise, herhangi bir üyeliği ya da yasağı görülmemekte'dir.

• ilk başvuruda kabul edilen 2. başvuruda neden kabul olmuyor onu anlamadım ben ???

İlk başvurunuz kabul edilip ve sizlere yanıt verildi ise, 48 saat içerisin de bizlere dönüş yapmalısınız. 48 saat içerisin de herhangi bir geri dönüş yapılmaz ise, bir sonra ki başvuru değerlendirilir. Bir sonra ki başvuru onaylanmış ise, limitimiz dolmuş demek'tir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!