GüldürGüldür şhow Badguy

• La ne alaka sen kımsın :DDDDDDDDDD,DDDd gozun kör mü ben onu demıyorum orda yasam basıyor kör kardeş :DDDD onu gösteriyorum ben sen metın2 hayatından hiç oynamadın galıba :DDD bu arada vurulan damegeleri hesaplarsan 86 k yapıyor :DD senın gibi ınsanları gordukce metın2 den sguyorum asdsads

• Acınası kardeş profilime gir Orda kendilerini oyunun kralı sanan adamları nasıl kesiyorum gör. Sonra kim olduğumu öğren. Hakkımda bilgin yoksa fikrinde olmasın! Eğer idrak yolların tıkalı değilse anlarsın bu dediklerimi.

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Sen ne alatıyon daha viodakı anlatılmak ıstenenı anlayamamışsın kör :DDD metın2 bılgısız sin videolarına baktım blok acıgından faydalanan bir şaman açmıssın mesela bana hç deng gelmedin sen gelseydın düz kserdim seni :D siz metın2 bılmesken rohanın ılk aylarında 120 çar dızdım ben ah ah :D bu arada sen benım hiç umruumda degılsın kımsın la ? hakkında bılgım miş miş :DDD sana fıkırmı uretecegım bir de? gelip burda cahıllıgını konuşturuyorsun asdas

• Karşıma çıkacak kadar yüreğin olsaydı birleşimden sonra verirdim eline gönderirdim seni :) komple bi loncayı elimden geçirmiş şamaroğlanı yapmışım ben sen kimsin :)

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• :D Sen acaba eskı dudukledıklerımden mısın cok merak ettım kestım kestım oyunu bıraktım arkamdan bişey mi oldunuz anlamadım ki :D bu metın2 boyledır adamı bı yerde kesıp kaybolan degıl piyasada hüküm sürenler dir krallar :D hanı nerdesın? rohandamısın hani :D suan burada degılsen demekkı senden bı cacık olmas :D

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!