Won Masası

• Won Masası Etkinliği:

- Artık Bozdiyar Haritasında çıkacaktır.

• Pazartesi: 19:00 - 20:00
    • Çarşamba: 19:00 - 20:00
    • Cumartesi: 18:00 - 20:00

Güzel kardeşim bakınız bu sizin forumda belirtmiş olduğunuz etkinlik saatleri ama fakat benim dışardaki işlerimi bırakıp geliyorum etkinlik için ne won masası var ne bir şey kardeşim gerçekten bu etkinlik olayını yapamıyorsunuz siz yanlış anlamayın ama kaç kere konu açtım bu etkinlikler yüzünden ya 1 saat sonra başlar ya 1 saat erken başlar arkadaşım madem paylaşıyorsunuz burada bu saatlere uyacaksınız ya gerçekten şuan çok sinirlenmiş vaziyetteyim saatini değiştirdiyseniz burdanda değiştirin ki millet bilgilensin yeter ya sayılı pvp oyunlarından birisi fakat bu kadar ilgisiz olmayın ya gerçekten...

• Yani ortaya sunun ortak kararmı alacaksınız ne yapacaksınız bu etkinlik saatleri artık sabitlensin ve zamanında yapılsın gerçekten mağdur oluyoruz katılamıyoruz etkinliklere saatleri uyuşmadığı için..

• Ha bide eklemek istediğim şu var güncellemede yeni event dediniz paskalya eventi pazar günleri ama bi aktif hale gelemedi nedense bu etkinlik konusunda gerçekten herkesin gayet sade bir açıklama yapmanıza ihtiyacı var..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!