"Rohan2 Isengard" Daha güzel nasıl olur?

• Hayırlı günler, dün facebook'ta oyun hakkında kendimce oyundaki sorunları dile getirmeye çalıştım sizde; fikirlerlerinizi form atarak gönderebilirsiniz demiştiniz. Öncelikle ben bu P sunucusunu 1 yıldır severek oynuyorum. Gözlemlediğime göre ilk 3 ay piyasa iyi durumda normal olarak zaten piyasayı biz düşürüp, çıkartıyoruz doğrudur. Lakin bu aşırı piyasa değişikliğinden ötürü online sayısı düşüyor maalesef. Bunu hep birlikte nasıl geliştitebiliriz diye düşündüm bunu kabul etmek sizlere kalmış, tabi saygı duyarım. İlk olarak cor piyasaları düşmez, onun için sandıklardan çıkan cor droplarını 2/2.5 katı olmalı. Bir de ep çekemeyen emekçi arkadaşlar için bunu birkaç serverda da görmüştüm. Canavarlı bütün eşyalar için bir arınma penceresi açılıp 30lvl üstü bütün metin taşlarından çıkan bir item artık taş mı olur bilmem ama misal 500 taşa canavarlı 1 haftalık bir itemi alabilsin. Hem aktif online sayısı yerinde saymaz, artış gösterir. Bu arada birleşme iyi olmuş fakat her güzelinde bir kusuru var ki piyasayı öldürmüş durumda. Sizden ricam önce empati kurup en kısa zamanda düzeltilmesini tek ben değil çoğu arkadaş sizden bekliyor... Kolay gelsin.

• Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sorunlar hakkında çalışmalarımız sürüyor. En kısa sürede çözüm sağlayacağız ve telafi yapacağız. İyi oyunlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!