Ban Yedim

• Öncelıkle selamlar Rohan2 isengard sunucusu yetkililerine,

Bugün bildiğiniz gibi isengard serverinde bir kopukluk olmuştu oyundan atmıştı bir ara.

Tam da bu sırada ben ufak bir pazar kurmuştum envanteri temızlemek için , pek de değerli olmayan Cennetin gözü kolye , cennetin gözü bilezik , Dolunay Kılıcı felan kurmuştum.

Her neyse, oyun düzeldikten sonra bir baktım ki pazara kurduğum itemler envanterime gelmiş. Herhalde dedim ki pazarda bozulmuştur. Sonra 10-15 dk. sonra paketime tıkladığımda aynı itemlerın pazarda olduğunu gördüm. Çekiyim dedim acaba gelecek mi envanterime ve geldi.

Yani istemeden de olsa bir bug olmuş oldu ve itemler çok değerli olmasa da 2 tane olmuş oldu.

Biliyorum,bunu ilk başta yetkililere bildirmeliydim fakat bir hata yaparak aşağıdan bağırma ile aynı itemden 2 tane yaptığımı söyleyerek bazı oyunculara gösterdim ve trolledim. Efsun sıraları bile aynı olduğu için gerçekten kopyalayabildiğimi düşündüler.Ama ben bunları söylerken hiç bir şekilde serveri kötülemedim bu serverde o kadar emeğim var gece gündüz ve zaten biraz eğlendikten sonra yetkililere böyle bir oyun hatası olduğunu söylecektim.Bugu yapmaya devam etmeyecektim ki zaten nasıl olduğunu bile anlamamıştım. Eğer bir hatam varsa birçok kez özür diliyorum ve banımın açılmasını talep ediyorum en azından bu hatadan dolayı banım hemen açılmayacaksa bile hafifletilmesini, gün sınırlaması getirilmesini arz ediyorum.Sırf yanlışlıkla olan bir oyun hatası yüzünden ve değeri bile olmayan 3 item yüzünden bu banı yemek gerçekten bu oyuna verdiğim emekler karşısında üzücü geliyor. Rohan2 oyununun tüm sunucularında oynamış ve bu oyuna karşı şu ana kadar hiç bir yanlışı olmamış bir oyuncu olarak yetkililerden bu yazıma bir cevap vermelerini bekliyorum. <3 Emeklerimi geri istiyorum ;(

Forumu sırf bunu yazmak için açtığımdan dolayı yanlış başlık altındaysa özür diliyorum.

• hiçbir hesabımla giremiyorum oyunu kötülediğim hiçbir lafım olmadı sadece aşağıdan yazdım birilerini trolledim tamamen oyun hatası silin o itemleri gitsin yeter ki hesaplarımı verin :( ip ban yedim hiç biriyle giremiyorum oyuna hiç bir suçum yok lütfen :(

• Lütfen sabırsızlığımı mazur görün. Sabırsızlanıyorum çünkü gerçek hayatta bazı şeylerden feragat ederek gece gündüz oyundayım burada vakit geçiriyorum.Bu oyunda büyük bir emeğim var ve olay tamamen size anlattığım gibi sunucularda bir kopukluk olduğu zaman pazara koyduğum item 2 tane oldu.Burda kasıtlı olarak bir şey yapmadım ve zaten sizlere bildirecektim amacım sadece bir kaç kişiyi trollemekti. Lütfen affedin , hesaplarımı , emeklerimi geri verin :(

• Evet belki bir oyun hatası yaşanmış olabilir fakat https://prnt.sc/o2z7f5 bu şekilde bir flood atıp, kopyalama bugu olduğunu iddia etmek ve kanıtlamak için de eşyaları göstermek sunucu karalamak değil midir? Olaydan 4 saat sonra flood atmanız da bundan önce attığınızı gösterebilir.

• Öncelikle o 4 saat içinde oyunda yoktum. Oyuna yeni giriş yaptığımda farkettim.Evet o yazıyı yazmakta hatalıyım ilk başta size söylemeliydim kabul ediyorum.Fakat zaten bana pm atan 1-2 kişiye gardiye çağırıp gösterdim itemleri ve onlara sunucuyu karalayacak bir şey söylemedim ilk başta dedim ki istediğim itemi kopyalayabiliyorum diyip trolledim güldüm şakalaştık fakat sonradan o pm atan arkadaşların kafası karışmaması adına açıkladım her şeyi yetkililere ileteceğimi söyledim. O floodu devam ettirmedim en fazla 4 - 5 kez yazmışımdır ve herkese açıkladım sonradan bana yazanlara.Lütfen isteyerek yapmadığım bir bug yüzünden sınırsız uzaklastırmayı haketmedim. Oyunu da karalamadım o kadar emeğimi bir anlık sunucu hatası yüzünden mafetmeyin lütfen :(

• Bakın oyunu kaç günlerdir oynuyorum amacım sadece 2 3kişiyi trollemekti kesinlikle oyunu kötülemek değil. Hala oynayacağım tek server burasıdır hiç bir serverin adamı değilim bir şeyi değilim sadece amacım eğlenmekti.Zaten onu yazdıktan sonra kanıt olarak gardiyanın oraya çağırıp gösterdim itemleri bir şey demedim yok oyun böyle oyun şöyle diye. sadece şaka yaptım ve açıkladım olanları onlarda gittiler.
    Hiç bir artniyet ile yazmadım o yazıyı bu banı hakedecek kadar. Onca emek var gecem gündüzüm bunun hesabını kım verecek anlık bir hata yüzünden yapmayın sizi de anlıyorum fakat siz de beni anlayın bu yazıdan çıkarılacak sonuç bu değil. Lütfen

• Eğer bu oyunu kötüleyecek olsam bug var oynamayın bu server bitmiş tarzında şeyler yazardım ki kesinlikle bunu yapmam ve oyunda zaten böyle bir şey de yok bunu biliyorum. Sadece tam o an pazar kurmamdan kaynaklanan ufak bir hata olmuş. Tamamen benim şansızlığım ve keşke o flooduda atmasaydım.Bunun için sizden tekrar tekrar özür diliyorum. Flood da en fazla 5 kez yazmışımdır ve herkese açıkladım fırsatım olsa aşağıdan da açıklardım dediğim gibi sadece eğlenmekti amacım bugu devam ettirmek ya da oyunu kötülemek değil. İnanın piyasada tek oynadığım adam akıllı server budur inanın. Ban yesem bile hala diğer serverlere gitmeyi düşünmedim burada oynamak istiyorum. Lütfen affedin beni anlık bir hata yüzünden o kadar emeklerimi günlerimi hiçe saymayın. Anlattığım gibi oldu her şey lütfen kendinizi benim yerime koyun ve bana yardımcı olun lutfen

• Sizi de anlıyorum oyunu o kadar kötüleyen insanlar var onlarla da mucadele etmek zorundasınız ama emin olun o kişi ben değilim öyle birisi olsam ban yemeyi bile umursamam zaten mantık olarak. O kadar emek vermişim bu oyuna neden kötüleyeyim bu yazdığım kötülemek bile değildir olayı anlattım size lütfen anlayış beklıyorum :( banımın açılmasını beklıyorum hiç değilse sınırsız yapılmamasını sırf bunun yüzünden :(

• Oyun kuralların da bulunan, bir bug ya da açığı oyun takımına bildirmemek bir suçtur. Ek olarak ise siz bu bugu ya da açığı bağırarak insanlara yaymaya çalışmışsınız. Hesap engeliniz kalkmayacaktır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!