Rohan2 Yönetimi

• Öncelikle selamın aleyküm ben dj dikkat. ( Ruhuna bir şad olsunu haketti bence ) her neyse konuyu dağıtmaya hiç gerek yok. Rohan2 yönetimine sonsuz teşekkür ederim. Şimdi süvari niye teşekkür ediyor acaba birşeye mi ihtiyacı var diyorsunuz demi xd Bir server düşünün bütün aksiliklere rağmen 3. Ayını dolduran bir server. Her discorda sunucu için şikâyete gittiğim de yine mi bu geldi dediğinizi duyar gibiyim yönetim bey ama bu sefer güzel sözlerle geldim :) 90 günlük süreçte desteğini bizden esirgemeyen muhteşem bir discord ekibi. Sikayete gittiğimiz de bizlerle konuşmaktan yılmayan muhteşem bir takım lideri ( Atilla Bey içinizden neler söylediğinizi kestiremiyorum xd ) ve bütün bunlara olanak sağlayan Kroxi bey. Yapmış olduğum yayınlar da destek veren bütün yönetim ekibi. Hepinize gerçekten ayrı ayrı teşekkür ederim. Bütün samimiyetinize , dostluğunuza ve bu server da kazandığımız dostluklara. Elbette yeri geldi kavga ettik , kalp kırdık ama günün sonunda kazanan hep dostluk ve discordda dönen saatlerce güzel muhabbetler oldu. Sadece yönetime de değil aslında burada ki teşekkür bütün rohan2 oyuncularina. Bir veda yazısı gibi oldu demi :D ama veda falan yok hatta tam gaz devam. Neyse bu kadar teşekkürden sonra şunu da belirtmeliyim ki artık güncelleme gelsin :( tekrardan çok teşekkür ederim destek verip izleyenlere , dostlarıma herkese. İyi oyunlar , iyi forumlar.

Önemli bir konu olarak şunu da belirtmek istiyorum. ADANA MAVİDİR, TURUNCU PORTAKAL RENGİDİR.

• Merhabalar, öncelikle bu güzel sözlere ve düşüncelerinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ben ve takım arkadaşlarım olmak üzere tek siz değil tüm rohan2 oyuncularına sonuna dek yardımcı ve destek olmaya her şekilde hazırız elimizden geldiği şekilde çalışmalarımız son hız devam ediyor. Bilgilendirme forum ve facebook sayfası üzerinden yapılacaktır, Beklemede kalınız iyi oyunlar. :thumbup:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!