Oyunda editmi var

• Oyunda editmi var acaba? hayatımda ilk defa 50 ataklı pet gördüm bide 100 becerili küpe bugün. İtemlerimi 1 saat elver betaları vs hepsını rast gele birilerine verdim oyun sonu diye toplamadan. Keşke oyunda edit olduğunu söyleseydiniz. Adam 860K 15 lv ile dramge atıyor baktığımda 100 becerili küpe vardı çıkarmayı unutmustu sanırım. Kuşağına vesaire bakayım dedim normaldi petinede bi bakayım dedim 50 atakttı petide. SS aldım dedim boşuna alma sürekli hesap silip başka hesaba geçiyorum dedi. 1-2 konuyada rast geldim benden baska gören varmı diye ama 1-2 kişide konu açmış gördüm bu konudan. Daha geri dönmem büyük ihtimal full herşeyi rast gele millete verdim görünce adamdaki itemi. Oyundaki avcılar vslik çar açsın ws atsın 7/24 köylede illa denk gelecek bu adama

• Merhabalar, bahsettiğiniz itemler yansıtma hilesidir. Aslı kesinlikle yoktur. Yansıtma hilesinin sonucu da ban sebebidir. Gördüğünüzde bizlere somut bir delil getirirseniz yansıtma hilesini kullanan şahısa gerekli cezai işlemleri uygularız.

• Merhabalar, bahsettiğiniz itemler yansıtma hilesidir. Aslı kesinlikle yoktur. Yansıtma hilesinin sonucu da ban sebebidir. Gördüğünüzde bizlere somut bir delil getirirseniz yansıtma hilesini kullanan şahısa gerekli cezai işlemleri uygularız.

Dediğiniz yansıtma hilesini biliyorum cheat engine ile yapılıyor ama bu yansıtma olmadığına eminim. kyanit seti daha bugün bitirebildim az çok bilirsiniz uzun uğraşlar istiyor ve içlerim full oranlı savunmalarım dahil 120 Lvlim ayriyetten. 15 Lv adamın takacağı item bile en fazla 15 lv yanı. 55 Lv olsa gene %1 %2 ihtimal verecem vurma ihtimali chat yansıtma hilesi diye ama adam 850k Master olmayan skili ile vuruyor bu dramgeyi o Lvde master olmayan skili ile ve Kyanit setli 120 lv full oranlı birine. Somut olarak yok ama adam hala oyunda suan ws atalım diyorum orta korumalı alandan cık orda bekleyen 2 kişi GM diyor afk gibi duruyor diyor gelmiyor wsye şimdide

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!