Ailevi değerlere küfür REpost

• Merhabalar öncelikle oyuna girdiğimde karakterimde efsun attım ve oyunu tam bilmediğim için oyun içerisinden normal şartlarda hiçbir ilgim alakam sohbetim dahi olmayan birisine sordum bunu ip adresimden girdiğim bütün karakterlerin LOG kayıtlarından inceleyebilirsiniz. sordugum soru gayet açık ve net bi şekilde saygısızlık etmeden SA bu efsun iyimi gibi basıt bi soru , karakterimin nickini beğenmediği için ( karakter ismim biraz argo olabilir fakat bu denli küfürü hak edecek bir nick değil kurallara aykırı ise silebilirim yalnızca basit pazar kurdugum char ) küfürler ediyor, en önemlisi AİLEVİ değerlere küfür edilmesi benim zoruma giden en büyük husustur. gerekli ekran görüntülerini aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. ( ss için shop bu gibi itirazlar edebileceği için shop yapılmayacak kadar efektin oldugu sahnelerde ssleri çektim. )

https://i.hizliresim.com/869k6V.png link paylaşımı yasak ise bilmiyordum fakat ek dosyalar kısmına gerekli ssi koyarken dosya boyutu cok büyük , yükleme sırasında bilinmeyen haya gibi çeşitli hatalar aldım
    LİNK YENİLENMİŞ OLUP SAAT TARİH GÖRÜNECEK ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!