Suranın Ölümsüzlüğü

• HERKESE MERHABALAR. SURA KARABÜYÜYE NAPMIŞSINIZ ÖYLE HOCAM ADAMLARA FULL+FULL HESABIMLA 1K BİLE VURAMIYORUM KARSIMDA Kİ FULL+FULL YANI 2 HESABIN BİRBİRİNDEN BİR FARKI YOK KARABÜYÜ TEKLİYOR. ONU GEÇİYORUM 90LV KARABÜYÜLER 1 PARLAK ELMAS TAKINCA BİLE 2 SİKİLE YERE YATIRIYOLAR GERÇEKTEN COK İLGİNÇ BİR DURUM BU. BEN ZEVK ALDIGIM KARAKTERİ FULL DİZİP ADAMLARA BİŞEY YAPAMIYOSAM NASIL DEVAM EDEBİLİRİM SİZİN SW YE. LÜTFEN EN KISA ZAMANDA SUNA Bİ ÇÖZÜM GETİRİN HERKES SURA KARAKTERİNDEN ZEVK ALMAZ..

• Bu konu hakkında inceleme yapılıp, ona göre düzeltme yapılacaktır. Şu anlık, bu konun sadece Isengard bölümü için geçerli olduğunu tespit ettik. Bugün ki, rutin bakımlar tamamlandıktan sonra ilgileneceğiz.

Geçmiş bayramınızı yönetim ekibi olarak kutlar ve iyi forumlar dileriz.
    Saygılar!

• ful 1-1 suralıklarım ve nesnelerim varken nedense karabüyü bana 20 k atıyor Rohan serverinde oynuyorum ısengardda değil aynı sorun rohandada var bence

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Bu konu hakkında inceleme yapılıp, ona göre düzeltme yapılacaktır. Şu anlık, bu konun sadece Isengard bölümü için geçerli olduğunu tespit ettik. Bugün ki, rutin bakımlar tamamlandıktan sonra ilgileneceğiz.

Saygılar!

Umarım sorun çözülür çünkü gerçekten zevk alamıyorum

• isengard bölümünde ninjaların zehirli bulut skilide çok vuruyor onuda kontrol edin damagelerde bir sorun var sanırım

Bu konu hakkında inceleme yapılıp, ona göre düzeltme yapılacaktır. Şu anlık, bu konun sadece Isengard bölümü için geçerli olduğunu tespit ettik. Bugün ki, rutin bakımlar tamamlandıktan sonra ilgileneceğiz.

Saygılar!

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!