CaptainPearl vs MISSIONS (5-0)

• Önüne her gelen keserim kesicem kestim demekle olmuyor bazı şeyler bunları yapabilmek lazım.

''Beni Gondor'a kötülüyorsunuz'' gibi bir cümle kullandın. Seni kimsenin kötülemesine gerek yok. Zira karakterin zaten ortada , laftan sözden anlayan biri olsaydın zaten bu kadar rezil olmazdın , senin adına üzelenler varsa onlara şahsım adına üzülüyorum. Seni dürüst ve onurlu biri sanıyorlar. :D Komik 16 yaşında bi çocuk dürüstlükten , onurdan ve sadakatten ne anlayabilir.

Yukardaki videoya ek olarak bana vs vs demekten artık vazgeç 1-1 vs için yeterli değilsin. Herkes anladı ve gördü ki sen vs çağırıp laf yapıyorsun. Kimsenin özellikle de benim bunun için harcayacak zamanı yoktur. Depomdan itemleri envantere çekmeme değmeyecek birisin. Şu 2 videoyu da izle , izle ki kendinden utan.

Bunlar vs dediğin kişinin sana yaptıkları.

Hadi göreyim gene sağda solda kestim keserim diye konuş. [Pardon unuttum senin işin bu :)]

• Çekişmeler nefes kesiyor :)

Aslına bakarsan bu oyuncu ile çekişme olmuyor pek. Geride olduğunu kabullenmiyor sadece. :D Ama çekişmeye her zaman varız.

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• Yumrukla kesiyordum da hafız baktım potu kapamıyor arada da yaşam basıyor kılıçla tek atıyım dedım :D

Evet hafız sözde sen silahsız atıcaktın ve potsuz atıcaktınız :D

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• CaptainPearl bugsavar gibi maşallah :) Şimdiye kadar binek bugunu bu kadar güzel absorbe eden kendi lehine çeviren birini görmemiştim hayranlıkla izledim :) Tebrik ederim, sanırım Mission reklamın iyisi kötüsü olmaz yeterki adım orda burda geçsin yazılsın mantığıyla hareket ediyor çünkü bu kadar geride olup bu kadar diklenmesi normal bir durum değil. :saint:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!