Ramazan Etkinliği

• Sayın yetkililer ramazanın nerdeyse yarısına geldik ama hala şu etkinliği bir türlü göremedik herhangi bir bilgilendirme açıklamada yapmadınız son durum nedir acaba ??

• ramazan bitti adamlar bayram etkinliği gelecek diyor yapamıyorsanız soyleyın yapamıyoruz die oyuncuları kandırmayı bırakın

Herhangi bir kandırma söz konusu değil bura da. Eğer biz bu işi yapamıyor olsaydık, şuan da gördüğünüz pet sistemini yapamıyor olurduk. Daha sayılamicak nice güncellemeler verildi oyuna. Sadece bu etkinlikleri gözden geçiyoruz. Bu neden ile, gecikme yaşanabiliyor.

• Yav hala bu serverdan umudu kesmediniz mi ? İlgilenen bile yok Haziran geldi birleşme dediler birde bahane bulmuşlar bir item kaybı yaşamamanız icin falan diye , yapacakları işlem o kadar basit ki sanki metin2 tr Serveri birleştiriyorlar zaten birleştirecekleri serverlarda oyuncu bile yok.Ramazan etkinliği dediler Ramazan bitti gülmekten ölüyorum ya hahahahhaha pek bir gelecek görmüyorum bu serverdan ben ilgi alaka 0. Baydılar artık

• Yav hala bu serverdan umudu kesmediniz mi ? İlgilenen bile yok Haziran geldi birleşme dediler birde bahane bulmuşlar bir item kaybı yaşamamanız icin falan diye , yapacakları işlem o kadar basit ki sanki metin2 tr Serveri birleştiriyorlar zaten birleştirecekleri serverlarda oyuncu bile yok.Ramazan etkinliği dediler Ramazan bitti gülmekten ölüyorum ya hahahahhaha pek bir gelecek görmüyorum bu serverdan ben ilgi alaka 0. Baydılar artık

Birleşmenin o kadar basit olduğunu düşünmeniz saçma. Karakter sayısı, eşya sayısı, yang sayısı, won sayısı, pet sayısı ve bonusları. Bu tür bir çok eşyanın ya da objenin birleşmesin den bahsediyoruz. Yaklaşık 7M eşya mevcut Gondor sunucusun da. Bu eşyaları sorunsuz aktarmamız gerekiyor. Ek olarak ise, ilgimiz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Biz her daim sizlere destek vermeye çalıştık ve çalışıyoruz. Eğer bu dediklerinizi umursamayıp cevaplamazsam o zaman ilgisiz olmuş oluruz. Fakat görüyorum ki tüm konuları cevaplıyoruz :)

Not: Konu tarafımca kapatılmış'tır ve tekrar açılmiyacak'tır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!