Sil baştan başlangıç

• Merhabalar Rohan2 global'den başlayan bir oyun geçmişim bulunmaktadır naçizane görüşlerimi paylaşmak istiyorum.
    Eğer ben sıfırdan başlamış olsaydım;
    İlk olarak başlangıç itemleriyle başladığımda direk 30 levele kadar levelimi kasıp genç kahraman silahlarından karakterime en uygunu seçer 5 efsun yapar marketteki yeşil efsunlar ile +45 ortalama yazar ve beklerim , ortalama geldiğinde gideceğim yer vadi olur orada gölge metinlerden elde ettiğim metin taşı sandıklarından çıkan beceri kitapları ile becerilerimi üst seviyeye taşıyıp eğitim sandığı II ile perfect master 'a ulaştırmaya çalışırım bu aşamayı başarı ile gerçekleştirdikten sonra yapmam gereken 55.seviyeye ulaşıp doyum haritasında metin taşlarından düşürebileceğim metin taşı sandıklarından Cor, İnce kumaşları biriktirmek ve yanı sıra kazandığım +0 +1 +2 +3 +4 taşları yere satıp ek kazanç sağlamak olur yere düşen yang miktarını da göz ardı etmeyelim iyi bir getiri sağlayabiliyor uzun sürede yapılan farmlar sonucunda. Yaptığım farmı pazar kurarak sattıktan sonra Efsanevi ejderha yakutu almaya çalışırım Mitsi de olabilir Ortalama str olsa bile yeter attığım damage ne kadar yüksek olur ise yaptığım farm verimliliği o kadar artar
    Diğer durağımız kızıl orman burada düşen metin taşı sandıklarından doyumda elde ettiğim sandıklar arasındaki farkı anlatayım ek fark büyülü metaller tecrübe yüzükleri olacaktır bunlar da yeni başlangıca göre item geliştirmek için oldukça verimli eşyalar Abanoz küpe , Cennetin gözü kolye , Cennetin gözü bilezik ve 60 levellik karakterime özel kaskı basana kadar kızıl ormandan çıkmam bu itemleri elde edip bastıktan sonra 80 levele kadar karakterimi yükseltip Sürgün mağarasında levelime de odaklanabilirim biyologlarım bitikse bu yolu tercih ederim birikmiş bir param yok ise kızıl ormanda durup metin taşlarından tecrübe kasmaya devam etmeliyiz.
    90.seviyeye ulaşmak için uğraşmamız gerekli ulaştığımızda önümüze yeni bir kapı açılacak bu kapıdan girmek için karakterimizde diğer simyaları da yapmalıyız yakutu yaptık evet ancak bir Efsanevi, Mitsi Bloklamalı oniksiye sahip olmaktan zarar gelmez Max.Hp ve % Max Hp bir yeşim ile bu Beta Map dediğimiz haritaya giriş sağlarsak ve oyunda bulunan şaman arkadaşlardan belli ücret karşılığı aldığımız kutsamaları unutmadan gelir isek farm yapma verimliliğimiz artacaktır vurduğumuz hasar gerçekten fazla olacak bu seviyeye ulaşana kadar lolipop, ejderin b.dişi gibi oyunda pazarlardan elde edebileceğimiz CANAVAR ve STR veren itemleri de alabilecek duruma gelmeliyiz .
    Beta maplarden önerim Nefrit Körfezi olacaktır metinlerin yeniden doğma süreleri diğer haritalara göre daha makul seviyelerde burada kırdığımız metinden elde ettiğimiz getiri çok yüksek olacaktır Efsanevi Yükseltme sandıkları bu oyunda en temel sandıklardandır bunları biriktirip satabiliriz de açabiliriz de ileriye dönük yüksek seviye itemlerimizi yapmak istiyorsak bunları açmalıyız Metin kırmaya başlamadan önce de elimize 75 levellik Karakterimize uygun silahları alıp Çeliklerimizi takıp gelmeyi unutmayalım neden 75 Levellik silah ?
    Çünkü bu silahlar ile metinleri kestikçe evrim puanı kazanıyoruz bu evrim puanları ile canavar alıyoruz 1.evrimden başlayıp 7 evrime kadar ulaşır son evrim 7 dir.
    95.seviyeye kadar diğer açılan kapımız Razador 'da da levelimizi yükseltebiliriz yanımızda bir arkadaşımız ile girmemiz gerekir bu Razador Geçit biletini Beta haritalarda düşen metin taşı sandıklarından elde edebiliriz Altın dişli çark benim 90 dan 95 e kasma favori yerimdir burada yere düşen altın dişli çarkları açmadan bekletirsek belirli süre burada durup yeniden doğan canavarları keserek tecrübe kasabiliriz 95. seviyeye ulaşmak için 2 yolu da size anlattım 95.seviyeden sonra Ejderha ateşi burnuna ışınlanarak oradan yıldırım' a giderek oradan da Gautama uçurumuna geçerek Ortada bulunan NPC ye gitmeliyiz çünkü durağımız artık Büyülü Ormandır.
    Bu Npcden içeri girdiğimizde bir labirentin içine düşeceğiz bu labirenti sağ üstte mini haritayı küçültüp odaların en sonunda çıkan Bekçiyi aramak ile uğraşmalıyız odaların en sonunda çıkar daima bunu unutmayın belirli yerlere gidip beklemeyin sürekli farklı kanallarda aramaya çalışın bekçiyi bulup alt ettikten sonra bir portal açılacak büyülü ormana girmek için tıklayıp evet'e basıp içeri girmeliyiz.
    Büyülü ormanın beta haritalardan farkı çok sayıda metin bulunması ve 120.seviyeye en kolay seviyemizi yükseltip durmamız gereken yerdir . Burada durup gerçekten saatlerce metin kırabilirsek elde edebileceğimiz getiri çok fazla olacaktır bu elimize geçen paralar ile Ep Kuponu alabiliriz ve ya Kısa süreli nesne Market itemlerini oyun içi elde edip hasarımızı yükseltebiliriz burada düşen Efsanevi yükseltme sandıklarından 90.seviyeye zırhlarımızı betaya dönüştürebiliriz ve çıkan Gümüş itemleri elimizdeki 75.seviyeye silahlarını zodyağa çevirmemize oldukça yardımcı olacaktır .
    Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana devamını isterseniz söylemeniz yeterli üst seviyeye ulaştıktan sonra yapılması gerekenleri detaylı olarak anlatacağım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!