Event,Sunucu,Won Masası,Piyasa

• Öncelikle merhabalar,bir kaç gündür won masası hakkında konuşmaları takip ediyorum,eventleri takip ediyorum.Ekstra en ufak bir ilerleme kaydedilmiyor.Server'da süregelen bir lag problemi var,kimse inkar edemez.Piyasa aldı başını gidiyor,3 günde bir adet ep kuponunu son saniye buldum resmen.En azından won masası düzenlenip,piyasayı normale çevirecek şekilde itemler ayarlansa,etkinlikler bir tık süreleri uzatılsa ya da yeni etkinlikler yapılsa.Küçülen kafanın bir kıymeti kalsa,içeri girildiğinde sadece sandık atmasa.Droplar çok yerlerde,zorluktan çok bıkkınlığa sebep oluyor artık.Rekabeti item bulmaya çalışmakla değilde,metin bulmaya,boss yakalamaya çalışmakla uğraşmak istiyorum.Bir hatalı kelimem olduysa affola.Herkese iyi oyunlar dilerim.

• Merhabalar, ramazan ayına özel olan etkinliklerin drop kontrolleri yapıldı ve en kısa süre içerisinde aktif edilecektir. Oyunda ki piyasayı oyuncular belirlemektedir ve yönetim ekibi olarak oyun içi piyasaya herhangi bir müdahalede bulunmamaktayız. Won masasının nesne fiyatlarında gerekli iyileştirmeler yapılıp en kısa süre içerisinde güncellenip sizlere sunulacaktır. Oyun içinde ki bossların drop değişiklikleri için gerekli çalışmaları sürdürüyoruz ve en kısa süre içerisinde bunun güncellemesini aktif edeceğiz. Oyun içinde herhangi bir lag sorunu yaşanmamaktadır. İnternetinizle alakalı bir sorun olabilir internet sağlayıcınız ile görüşüp internet bağlantınızı stabil hala getirilmesini talep edebilirsiniz.

-Eirene

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!