Oyunun zorluk derecesi

• SAYIN YÖNETİM BU OYUN TR ZORLUGUNDA OLMASI DEMEK YONETIMIN EN BÜYÜK HATASIDIR EĞER Bİ OYUNCU ZOR SERWAR OYNICAK OLSA TR OYNAR BİZ OYUNCULAR ZATEN EP ÇEKIYRUZ TAM Bİ EPLİ OLMAK İÇİN 170 200TL ARASI PARA ATIYORUZ 15 GÜNDE BİR AMA YİNEDE O HİDRA YİLİ VADİSİ GİBİ BOSSLARI KESEMIYORUZ BİZ AFEDERSİNİZ AMA SALAKMIYIZDA BU SERWARA DEVAM EDELIM HER HAFTA PARA YATIRDIGIMZI HALDE YA Bİ SALİN SU BOSSLARI CANINI 5 KAT FAZLA YAPTINIZ DA NEOLDU KIMSE ZEVK ALMIYOR HERŞEYİ GONDORDAKİ GÜCE CEKIN HERKES RAHAT OYNASI SERWARA EP GİRSİN OYUNCU GİRSİN BUGUN SABAH ALTTAN FLOOD GEÇEN Bİ KONUSMA https://hizliresim.com/oXbYn9 YA BU ADAM SERWARDA DURMAZ CUNKU BU ZEVK İŞİ OLAN OYUNU SİZ BİZE IZDIRAP ÇEKTIRIYORSUNUZ LÜTFEN HİDRA 3M CANA DÜŞSÜN VE DİGER BOSSLARDA ESKİ ZORLUGUNA İNSİN VE HAPPY HOUR TARZI ŞEYLER GELSİN

• SAYIN YÖNETİM BU OYUN TR ZORLUGUNDA OLMASI DEMEK YONETIMIN EN BÜYÜK HATASIDIR EĞER Bİ OYUNCU ZOR SERWAR OYNICAK OLSA TR OYNAR BİZ OYUNCULAR ZATEN EP ÇEKIYRUZ TAM Bİ EPLİ OLMAK İÇİN 170 200TL ARASI PARA ATIYORUZ 15 GÜNDE BİR AMA YİNEDE O HİDRA YİLİ VADİSİ GİBİ BOSSLARI KESEMIYORUZ BİZ AFEDERSİNİZ AMA SALAKMIYIZDA BU SERWARA DEVAM EDELIM HER HAFTA PARA YATIRDIGIMZI HALDE YA Bİ SALİN SU BOSSLARI CANINI 5 KAT FAZLA YAPTINIZ DA NEOLDU KIMSE ZEVK ALMIYOR HERŞEYİ GONDORDAKİ GÜCE CEKIN HERKES RAHAT OYNASI SERWARA EP GİRSİN OYUNCU GİRSİN BUGUN SABAH ALTTAN FLOOD GEÇEN Bİ KONUSMA https://hizliresim.com/oXbYn9 YA BU ADAM SERWARDA DURMAZ CUNKU BU ZEVK İŞİ OLAN OYUNU SİZ BİZE IZDIRAP ÇEKTIRIYORSUNUZ LÜTFEN HİDRA 3M CANA DÜŞSÜN VE DİGER BOSSLARDA ESKİ ZORLUGUNA İNSİN VE HAPPY HOUR TARZI ŞEYLER GELSİN

Rohan, Gondor ve isengard sunucularının zorluk derecesi, Metin2 Türkiye ile aynı değildir, öncelikle bunda anlaşalım. Biz 3 sunucu yönetimin de olan bir ekibiz ve tamamen her bir sunucu da tecrübe edindiğimizi de dile getirmek isterim. Örnek vericek olursak; Rohan sunucusu ilk sunucumuz bildiğiniz üzere. Rohan sunucusun da olan bir hatayı 2. sunucu Gondor da yapmadık. Gondor da olan bir hayatı 3. sunucu İsengard bölümünde de yapmadık. Bu neden ile boss ve canavarların bu şekil de olmasına karar verdik. Eğer bu tür önemli boss'ları kolay yaparsak, pazarlarda ki eşyaları siz düşünün derim. Piyasayı öldürmekten başka bir şey olmaz.

• sence suan piyasa var mi ? tecrübe edindiğinizi düşünüyorsunuz ama nesne markette olan hiç bir item nerdeyse serwarda yok ve bunları tecrübe edinmiyorsunuz bosslara gelince ben pvp oynuyorsam veya baskası tr tipi zorlugunda olan bossu kesmeye çalıscagıma metin2 tr oynarım sizin 30 kısılık yonetımınız 25 30 klık oyununcunun dusencısıne bedel değildir sizin sadece beğendigim tek ve tek en iyi huyunuz discordda hemen bir çözüm yaratmanız ve artık oda kalmadı gibi discordda 2saat beklıyoruz açık olundugu halde çekılmyıor ramazan geldi ve millet hala rohanda yok cunku zor bi serwara başlıcak deıller attıgım link oylesıne alttan cektıgım bır fotoğraf bunlar gibi günde en az 50 100 kısı var ve bunlarda bırakıyor dediğim gibi bi an önce gondordaki hidra gücüne çekılmezse serwarda kimseyi bulamıcaksınız bir insan farm konusunda sadece razadör nemere olmamalı 2 zindan yüzü görmemli ve siz bunu bize sağlayamıyorsunuz oyunda en cok damage arttıran nesne marketlerı nıe oyunda yok ? hep sizmi kazanacaksınız parası olan çeker olmayan oyundan yapar ama sizde o da yok dediğim gibi bi an önce gondor seviyesine çekılmezse bosslar yeni serwar adı düşünmeye başlarsınız(bu benim görüşlerim forumdan engellemek banlamak yerine konuya cevap verin iyi günler)

• sence suan piyasa var mi ? tecrübe edindiğinizi düşünüyorsunuz ama nesne markette olan hiç bir item nerdeyse serwarda yok ve bunları tecrübe edinmiyorsunuz bosslara gelince ben pvp oynuyorsam veya baskası tr tipi zorlugunda olan bossu kesmeye çalıscagıma metin2 tr oynarım sizin 30 kısılık yonetımınız 25 30 klık oyununcunun dusencısıne bedel değildir sizin sadece beğendigim tek ve tek en iyi huyunuz discordda hemen bir çözüm yaratmanız ve artık oda kalmadı gibi discordda 2saat beklıyoruz açık olundugu halde çekılmyıor ramazan geldi ve millet hala rohanda yok cunku zor bi serwara başlıcak deıller attıgım link oylesıne alttan cektıgım bır fotoğraf bunlar gibi günde en az 50 100 kısı var ve bunlarda bırakıyor dediğim gibi bi an önce gondordaki hidra gücüne çekılmezse serwarda kimseyi bulamıcaksınız bir insan farm konusunda sadece razadör nemere olmamalı 2 zindan yüzü görmemli ve siz bunu bize sağlayamıyorsunuz oyunda en cok damage arttıran nesne marketlerı nıe oyunda yok ? hep sizmi kazanacaksınız parası olan çeker olmayan oyundan yapar ama sizde o da yok dediğim gibi bi an önce gondor seviyesine çekılmezse bosslar yeni serwar adı düşünmeye başlarsınız(bu benim görüşlerim forumdan engellemek banlamak yerine konuya cevap verin iyi günler)

İsyan etmekle haklısın dostum. Ancak bu isyanın edilişi şu şekilde olmalı yönetimin yürüttüğü politikayı eleştirerek değil hani M2 Türkiye ile kıyaslamak ile değil şikayetin sanırım şu serverda nesne market itemleri pek bulunmuyor farmlık bulunsa da dungeonlar kesilmiyor parasını çıkarmıyor ? çoğu oyuncunun şikayeti forumda bu yöndeydi buna özel planları olduğu yönetim tarafından söylenildi. Discordda çekilmeme nedenleri serverda emin olun 1k 2k oyuncu yok discord hizmeti 3 sunucunun hizmeti Rohandan da adam gelir Isengarddan da ve BU ADAMLAR TECRÜBE EDİNMİŞ OLMASA SERVERLAR HALA AYAKTA OLMAZ.İyi forumlar iyi günler.

• hocam 3 serwarındada oynadım emin ol yönetimi benden iyi tanıyan yoktur 1 2k olmaması sebebi ne hep zorlaştırmaları razadöre 2 kısı gırmesı hıdranın zorlaşması bu bossları yapıyorsak rahatca para kazanmamız lazım ama gel gör razadör sandıgı 2 w nemere 3 ben bunları yaparak boyle para kasacaksam oynamaya lüzüm yok tryle kıyaslamama sebebim tr tipi olması rohan ve gondor geride kaldı 1 2 avcı alınır onlar bakar ama isengard yeni bütün odakları orda olmalı yoksa 4. serwar yolda demekde olur planlar her zaman olur hayata geçmesi zaman aldıgı ıcın ve kımsenın de buna tahamulu yok yonetım nesne market itemı getırcek dıe adam 1 ay beklemez bunu anlamıyorsunuz

• hocam 3 serwarındada oynadım emin ol yönetimi benden iyi tanıyan yoktur 1 2k olmaması sebebi ne hep zorlaştırmaları razadöre 2 kısı gırmesı hıdranın zorlaşması bu bossları yapıyorsak rahatca para kazanmamız lazım ama gel gör razadör sandıgı 2 w nemere 3 ben bunları yaparak boyle para kasacaksam oynamaya lüzüm yok tryle kıyaslamama sebebim tr tipi olması rohan ve gondor geride kaldı 1 2 avcı alınır onlar bakar ama isengard yeni bütün odakları orda olmalı yoksa 4. serwar yolda demekde olur planlar her zaman olur hayata geçmesi zaman aldıgı ıcın ve kımsenın de buna tahamulu yok yonetım nesne market itemı getırcek dıe adam 1 ay beklemez bunu anlamıyorsunuz

boss'ların canını azaltırsak sorun çözülecekmi diyorsunuz yani? Eğer herkes rahat rahat boss keser ve sandık içeriği tamamen pazarlara sunulur ise, piyasayı bitirmiş oluruz tamamen. Şimdilik en azın dan toparlama imkanımız oluyor. Bu şekil yaparsak, tüm pazarları sandıklar ile görebiliriz. Çözüm için önerinizi her zaman gözlemliyoruz. Çözüm önerileriniz nedir?

• çözüm önerilerim bossları herkes yapsın zaten adam nie yapmasın boşa mı oynuyor herkesın oyun oynama vaktı azdır hidrayı onceden 2 tane +50 +75 tılsım civari kesıyorduk simdi +200 2 tane lazım bunu zaten bi tane +200 tılsım yapmak 3k won nemere razadör catacomp sandıgı resmen rezalet çöp bir kişi drobunu beğeniyor mu içinden gerekli bir item yok hidra serwarda en efsane bosslardan biri kesen adam 10 kısı xxx serwarları bıle hıdrayı kolay yapmış oyuncu sıkılmasın die ama siz hıdrayı dusurmemekte ısrarcısınız suan hıdra bıle para etmıyor adamlar 16 wona kurmuş cunku alacak adam yok ıcınden cıkan tılsım gıtmıyor suan piyasa bosslarda bile deil içinden cıkan esyalar bile kımseye yaramıyacak emınım bossların canını hala diyorum gondordaki seviyeye çekin serwar ramazanda hareketlenmezse baska hıc bır zaman hareketlenmez lütfen bu dedıklerımı artık cozume kavusturun razadör sandıgının para etmesı ıcın lav ticareti kapanmalı nemere sandıgının para etmesı ıcın ıcıne drop eklenmelı hidra yapmak içinde canini eski haline çekin artik

• çözüm önerilerim bossları herkes yapsın zaten adam nie yapmasın boşa mı oynuyor herkesın oyun oynama vaktı azdır hidrayı onceden 2 tane +50 +75 tılsım civari kesıyorduk simdi +200 2 tane lazım bunu zaten bi tane +200 tılsım yapmak 3k won nemere razadör catacomp sandıgı resmen rezalet çöp bir kişi drobunu beğeniyor mu içinden gerekli bir item yok hidra serwarda en efsane bosslardan biri kesen adam 10 kısı xxx serwarları bıle hıdrayı kolay yapmış oyuncu sıkılmasın die ama siz hıdrayı dusurmemekte ısrarcısınız suan hıdra bıle para etmıyor adamlar 16 wona kurmuş cunku alacak adam yok ıcınden cıkan tılsım gıtmıyor suan piyasa bosslarda bile deil içinden cıkan esyalar bile kımseye yaramıyacak emınım bossların canını hala diyorum gondordaki seviyeye çekin serwar ramazanda hareketlenmezse baska hıc bır zaman hareketlenmez lütfen bu dedıklerımı artık cozume kavusturun razadör sandıgının para etmesı ıcın lav ticareti kapanmalı nemere sandıgının para etmesı ıcın ıcıne drop eklenmelı hidra yapmak içinde canini eski haline çekin artik

Önerilerinizi not alıp yarın akşam ki toplantımız da tartışacağız. Bu tür öneriler de bulunduğunuz için teşekkür ederiz.
    @Feitan

• Eğer dediklerimi yaparsaniz piyasa hareketlenecek ve size bir kaç öneri daha dropların bir an önce değişmesi lazım hidra sandiginin değerlenmesi için içinden 3 günlük cerberus bekçiler naza gri kurt gibi eşyalar koyarsanız piyasa cok hareketlenir bu sayede hidra değer kazanır 2 tane +100 tılsımı olan birisi kestikden sonra büyülü orman farmıda hareketlenir ve ister ep çeker ister sabah aksam farm yapar razadör sandıgından çıkan lavın ticareti kapanmalı ve boylece sandık pıyasası artar ejderin değerlenmesi içn istenen purpura kostum yerine 25 pul 25pençeye direk kostum alınsın lütfen bu dediklerimi yapın cunku saçma bir şey istemiyorum bunları yaptıktan sonra oyuncu 1 hafta içinde eski düzeyine gelecektir

• Merhaba ,
    ilk önce kendimi tanıtayım adım yavuz yaşım 40 2009 yılında oğlumun merakıyla TR de oynayarak başladım. benim yaşımdaki bir adamın düşünmek zorunda olduğu çocukları ve ailesi olduğu için çok fazla ep çekerek oynayamadım. ama metin2 benim için her zaman vazgeçilmez bir oyundur. Daha önce bir çok sunucuda pvp serverlerde bulundum sizin serverinizi ve pack nizi gerçekten beğeniyorum gondorda oynadım ve sonrasında bu server açında buraya geldim. bende bir çok konuda emretrk, kardeşimize katılıyorum. oyunda bazı iyileştirmeler olmalı.benim gibi yaşı ilerlemiş ve akşam saatlerinde oynayan oyuncularda düşünülmeli. akşam saat yediden sonra evde oluyorum hiçbir etkinliğe katılamıyorum. 95 levelden sonra çar tıkandı kızılda metin kesmekten başka yapabildiğim ordan elde ettiklerimi satarak eşya dizmeye çalışıyorum. Sanki bazı şeyler zorlaştırılıp bazı yerler kolaylaştırılmalı gibi denge sağlanmalı

• seyidonbasi selam abi dediğin gibi sen yaşını başını almış birisin ve oynu sevıyorsun ama yönetimin algılamadığı şey oyun içi bi kaç itemden başka EP harici yapabicegimz bir şey yok su artık oyuncuları rahat ettirecek güncellemeler gelmeli cünkü forumu kullanmayan en az 10bin oyuncunuz vardı ve bunlar buraya yazamıyordu bosslar damageler kolaylaşmadigi sürece sıkıntı her geçen gün büyüyecek katı kurallarınızı değiştirin serwarda ticaret yok farkında deılsınız bunu bir an önce düzeltmenız lazım bız oyuncular olarak eliminzden geleni yapsakda paneli olan sizsiniz dropları yukseltin nesne market itemlerini sandiklara koyun yönetim kazandı birazda oyuncular kazansın hidra gibi bir boss sadece 3 5 kısıden ıbaret olmasın

• oyunu ayakta sadece ep çekenler tutmaz emek sarfedenlerde tutar oyunda mücadelece arkadaş çok bencede biraz droplar açılmalı adam gelir büyülü ormanda 300 k vuruyor metne az ep ve emek le oynayan bir kişinin bu vuruşu yakalaması kısa bir sürede neredeyse imkansız bu yüzden emekle oynayanlarda başka pvp lere emek serverlere bakıyorlar.

• tamam da arkadaslar sımdı bu oyun kolay olsa ne sw ömrü fazla olur nede bı amac kalmaz bence rohan hersey yerlı yerınce herseyıyle oturmus bı sw hanı zor dıosunuz suan kendı adıma konusayım ben farm ı bıraktım ws lıge dondum koyde 3 5 kısı kesıyorum sıkılıyorum sw ıstedıgınız gıbı kolay olsa bı amac kalmaz wslık sw dgl sonucta burası hıdra olayına gelınce loncamdakı tai tek basına hıdra kesıyor emeklenmeden yurunmez kardesım ıllakı bı bedeller odenmesı lazım

• Frekans kardeş Zaten bizde kolay olmasından yana değiliz parası olanın kazandığı gibi emeği olanında kazandığı bir oyun olmasından yanayız. bir denge kurulmalı ep le satılan kostum vb leri sandıklardanda çıkmalı ki eşitlik olsun bazen droplar açılmalı oyun dengeyi bulsun oyunda bir dengesizlik var bazı yerler kolaylaştırılmalı bazı yerlede zorlaştırılmalı bunu yakalamak gerek ws atacak adam bulamazsan ne anlamı kalır serverin.

tamam da arkadaslar sımdı bu oyun kolay olsa ne sw ömrü fazla olur nede bı amac kalmaz bence rohan hersey yerlı yerınce herseyıyle oturmus bı sw hanı zor dıosunuz suan kendı adıma konusayım ben farm ı bıraktım ws lıge dondum koyde 3 5 kısı kesıyorum sıkılıyorum sw ıstedıgınız gıbı kolay olsa bı amac kalmaz wslık sw dgl sonucta burası hıdra olayına gelınce loncamdakı tai tek basına hıdra kesıyor emeklenmeden yurunmez kardesım ıllakı bı bedeller odenmesı lazım

• Frekans kardeş Zaten bizde kolay olmasından yana değiliz parası olanın kazandığı gibi emeği olanında kazandığı bir oyun olmasından yanayız. bir denge kurulmalı ep le satılan kostum vb leri sandıklardanda çıkmalı ki eşitlik olsun bazen droplar açılmalı oyun dengeyi bulsun oyunda bir dengesizlik var bazı yerler kolaylaştırılmalı bazı yerlede zorlaştırılmalı bunu yakalamak gerek ws atacak adam bulamazsan ne anlamı kalır serverin.

tabikide kardesım haklısın bak suan bır cok kısı dusundugunu dusunuyor ama sana soyle bırsey soyleyım benm loncam veya carım suan sw de sayılı carlardan emın ol dusundugun kadar ep cekmeden yaptım bunları bu oyunu bırakanların %50 sı ep cekemedıgı ıcın ep cekenlere kesıldıgı ıcın adaletsız gordugu ıcın bıraktı buna bır kısıde sahıt oldum adam kardesım adam para yatırıyor tek hıdra kesıyor bız 18 saat farm yapıyoruz daha ondakı 200 tılsımın daha +0 ı yok gibisinden konusarak bırakıyor bı nevı haklı burda su dusunceye kapılıyor ınsanlar yonetıcıler sadece gelecek ep veya paraya bakıyor kım ne yasamıs oyunda ne yapmıs umrunda dgl dıye dusunuyor herkes kendınce haklı olabılır saygı duyarım ama yonetımın sevdıgım bır yanı var belkıde bu yuzden hala burdayım dusunulen gıbı ayrım yok mesela dıkakt et bınlerce ep cekenlerı bıle sorgusuz sualsız ıllagal bırsey yaptıgı zaman banlayabılıyorlar burda emek eden herzaman kazanır buyur dc mıze gel bı konusalım senınle elımızden gelenı yaparız zaten su oyunda ınankı eskı duzenını yakalmak ıcın tum loncam ugrasıyor kolay kolay adam bıle kesmıyoruz oyundan sogumasınlar dıye farm yapana karısmıyoruz gel kardesım sen dc mıze oyundan yaz Frekanss01 oyunda yapmak ıstedıgın herseyı bırlıkte yapalım hıdramı zodyak mı nemeremı jotun mu savas mı ne dersen ytrkı sızın gıbı adaletlı ınsanları kaybetmeyelım yeterlı.

• mesela soyle bırsey olabılır yonetım kendıne cok buyuk ++ verebılır mısal dıyelım metınlerden slotlardan bı ekıpman duser adı ne olsun mesela kostum fısı katsın bı tane demırcı desın kı bana 1000 tane fıs getır sana 1 tane 1 haftalık grı kurt veya grı kurt kadar onemlı olmayan bı kostum grı kurt 50 canavar 3 k hp verıosa demırcının verdıgı 1ç5 k hp 20 canavar versın bu sayede hem parasız oyuncular ıcınde ıyı olur hem yonetım ıcınde paralı olanlar daha cok vurmak ıcın ep le ceker yonetım kazanır parası olmayan emekle yapar ama para yatırandan eksık kalmaz cok guzel olur ıns bu mesajımı dıkkate alırlar

• Konuya tek taraflı bakmamamız gerekiyor. Biz ekip olarak yaklaşık 25 kişi den oluşuyoruz. Bizlerin de sizler gibi normal hesaplarımız var ve herhangi bir yatırım yapmadan tek başımıza hidra dönebiliyoruz. Farm'a dayalı bir sunucuyu daha fazla kolay yaparsak bir anlamı kalmaz. Fakat konu yine de tartışmaya sunulcak.

• Konuya tek taraflı bakmamamız gerekiyor. Biz ekip olarak yaklaşık 25 kişi den oluşuyoruz. Bizlerin de sizler gibi normal hesaplarımız var ve herhangi bir yatırım yapmadan tek başımıza hidra dönebiliyoruz. Farm'a dayalı bir sunucuyu daha fazla kolay yaparsak bir anlamı kalmaz. Fakat konu yine de tartışmaya sunulcak.

bagırmaya bakın bı %90 ı ep kuponu alınır dıye yazıyor ne sw de sıte esyaları nede ep kuponu satan var dune kadr 300 w a 500 ep kuponu alınıyordu sımdı ıse pıyasa dustugu halde bakın tekrar soyluyorum 1 w dan 25 m e dusen buyulu metal pıyasasından bahas edıyorum suan 550 w dıyor adam 500 ep e bence bayagı bı tartısmanız gerek bu konuyu konuya sızde tek taraflı bakmayın dedıgım gıbı katın metınlere slotlara ETP gibi birşey demırcıye katın 1000 tane etp getırene gri kurt ne verıoyur 4 k hp 40 canavar bu etplerle donusturdugunde 2 k hp 20 canvar versin herkes mutlulukla oyun oynar toplantıda cok cok tartısın bence suan ısengard hıdra gibi diregin %20 canı kaldı ya hıdrayı keseceksın ya bu gemıyı batıracaksın karar sızın bız oyuncuyuz bura bıter bırakrıız baska yere gecerız devam ederız ama dedıgın gıbı 25 kısılık bı yonetımın bitmesi kolay olmaz bırazcık userlerınızı dınleyın tum ulkede bile oylama yapılıyor hıc bıse bılmıyosan bı oylama ac de kı bız su sekılde yapacaz sw herkes evet veya hayır dıye oylasın yuksek olan neyse onu yapın yapın artık bıseler

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!