Gondor'da Ciddi Oyuncu Azalması!

• (Amacım Rohan2 ekibini Kötülemek veya aşşağılamak değildir.) Merhabalar, öncelikle Gondor serveri oyuncusuyum. Geçenler de Discord'dan gelen duyuru da [TL]Thunder - Atilla'nın yazısından bir kesit " Ramazan ayı itibari ile tüm YouTube platformu ve reklam alanları yine İsengard sunucusu için reklamlara başlıyacaktır." şunu demek istiyorum. Rohan ve Gondor serverleri de sizin serveriniz Onlinesi sıkıntı olmayan bir server için Reklam vericeğiz diyorsunuz ama asıl reklama ihtiyacı olan Rohan & Gondor serverleri. Gerçekten çok ciddi bir online düşüşü var. Ben, TR serverini bırakıp sizin serverinizi seçtim ve TR yi bırakmamın sebebi hesabımdan kaynaklı değil 5 yıllık emeğimi bıraktım tek sebebi online kalmaması ve savaşların olmamasıydı. Yalan yok serveriniz hakkında çok övgü duydum ve başladım ve ilk gün sabahlara kadar oynadım içimden dedim ki buldum serverimi 1 ay da bayağı bayağı dizdim karakterimi ve yeni server açıldı kimse kalmadı.
    Kendimden çok bahsettim ama empati yaparsanız neler hissettiğimi neler demek istediğimi anlayabilirsiniz. Büyük bir başarı sizin yaptığınız bunu inkâr edemem en iyi 1-120 serverl olmak kolay değil. Şuan Rohan & Gondor oyuncuları sizden bir şey bekliyor (güvenimi) güvenlerini kazanmışsınız. Bu güvenleri boşa çıkartmayın. İşinize karışmak gibi olmasın ama Bence "kendi şahsi fikrim"
    "Rohan, Gondor, İsengard sunucuları Tek bir sunucuya toplanıp ve bu sunucu için reklam yaparsanız hem herkes mutlu olur hevesli ve hırslı oynar. Rekabet artar ve rekabet de Ep çekmelerini sağlar. 3 server bir olursa tabi ki de Oyuncu artıcak. Ama Rohan2 ekibi bunun üstesinden geliceğini düşünüyorum bir çare elbet bulunur. Tek derdiniz Oyuncu fazlalığı olsun :D Gondor'da son durum: Canavarlı kostüm ve başlık bulamıyoruz. Buff satan karakterler oyuncu azlığı nedeni ile buff satmayı bıraktı çünkü eskisi kadar kazandırmıyor.
    Lütfen Rohan2 ekibi Rohan ve Gondor serverlerinizi unutmayın.

• Selam, biliyorsunuz ki rohan ve gondor sunucularını birleşmek için çalışıyoruz. Bu birleşme kesin olmamakla birlikte minimun süresi 40-48 saat sürecektir. Reklamlarımızı kapalı kalacak bir sunucu yerine, aktif olarak açık olan sunucuya yapmamız daha mantıklı ve sağlıklı olacağını düşündük. Yani şu şekil düşünebilirsiniz; 40-48 saat süre boyunca kapalı bir sunucuya reklam yapılır ise ve bu reklamı görüp oyuna giriş yapmaya çalışacak oyuncular, giriş yapamadığını anlarlar ise bu bize çok büyük sorunlar yaratıp ayrıca rohan markasını kötü yönde etkileyecektir. Biz de toplu bir karar alarak, aktif ve açık olan bir sunucumuza reklamları yapıp, daha fazla oyuncu kitlesine çalışmak. Rohan ve gondor bölümleri zaten birleşecek bununla ilgili bir kaygınız olmasın. Umarım yanıtım sizleri tatmin etmiştir.

• Selam, biliyorsunuz ki rohan ve gondor sunucularını birleşmek için çalışıyoruz. Bu birleşme kesin olmamakla birlikte minimun süresi 40-48 saat sürecektir. Reklamlarımızı kapalı kalacak bir sunucu yerine, aktif olarak açık olan sunucuya yapmamız daha mantıklı ve sağlıklı olacağını düşündük. Yani şu şekil düşünebilirsiniz; 40-48 saat süre boyunca kapalı bir sunucuya reklam yapılır ise ve bu reklamı görüp oyuna giriş yapmaya çalışacak oyuncular, giriş yapamadığını anlarlar ise bu bize çok büyük sorunlar yaratıp ayrıca rohan markasını kötü yönde etkileyecektir. Biz de toplu bir karar alarak, aktif ve açık olan bir sunucumuza reklamları yapıp, daha fazla oyuncu kitlesine çalışmak. Rohan ve gondor bölümleri zaten birleşecek bununla ilgili bir kaygınız olmasın. Umarım yanıtım sizleri tatmin etmiştir.

Yanıtınız için teşekkürler. Demek istediğim şu ki bunu öneri olarak da kabul edebilirsiniz. Tek bir sunucuya herkesi toplayıp o sunucu için reklam yaparsanız bu herkesi tatmin eder. Gerçekten Gondor serverinde ciddi bir online sıkıntısı var. Birleşse bile elde edilen Online oyuncuların büyük bir kısmını tatmin etmeyecektir benim düşüncem böyle. Gerçekten Gondor hesabımda ki emeğim çok fazla uykularımdan, günümün büyük bir kısmından fedâkarlık ettim okadar emeği bırakıp İsengard'a geçemem geçmek isterim fakat emeğimi bırakamam bundan eminim ki Rohan ve Gondor serverlerinde ki oyuncular da benim gibi düşünüyordur.

• Yanıtınız için teşekkürler. Demek istediğim şu ki bunu öneri olarak da kabul edebilirsiniz. Tek bir sunucuya herkesi toplayıp o sunucu için reklam yaparsanız bu herkesi tatmin eder. Gerçekten Gondor serverinde ciddi bir online sıkıntısı var. Birleşse bile elde edilen Online oyuncuların büyük bir kısmını tatmin etmeyecektir benim düşüncem böyle. Gerçekten Gondor hesabımda ki emeğim çok fazla uykularımdan, günümün büyük bir kısmından fedâkarlık ettim okadar emeği bırakıp İsengard'a geçemem geçmek isterim fakat emeğimi bırakamam bundan eminim ki Rohan ve Gondor serverlerinde ki oyuncular da benim gibi düşünüyordur.

Rohan ve gondor sunucuları birleştirildik den sonra, rohan & gondor bölümleri için de reklam çalışmalarımız olacaktır. Rohan2 reklamlarını hiç bir zaman eksik etmez. Önerileriniz gelişmemiz için önemlidir. Teşekkür ederiz.

• Bold: Çok güzel tercuman olmuşsun kardeşim. Her kelimesine katılıyorum. metin2 tr deki şuanki droplara bir bakın. geç uyandılar ama iş işten geçti. giden gitti. zaman akıp gitmeden aynı hataya düşmemeniz temennisiyle...

• Bold: Çok güzel tercuman olmuşsun kardeşim. Her kelimesine katılıyorum. metin2 tr deki şuanki droplara bir bakın. geç uyandılar ama iş işten geçti. giden gitti. zaman akıp gitmeden aynı hataya düşmemeniz temennisiyle...

Giden oyuncular sürekli kapanan sunuculara gidiyor. Eminim ki o sunucular kapandığın da tekrari Rohan2 sunucularına dönecekler'dir :)

• Oyun geliştiricileri olarak bu kadar fazla özvügen iyi değil bence. Asteck2 - bestia-rubium-gaia gibi çok sağlam alternattifleriniz varken, birde harıl harıl geliştirme yayınlanmanız icap ederken; kadir gecesine ramazan etkinliği yetişir mi acep onun makarasını yapıyoruz )) hadi hayırlısı bakalım. mücadelemiz oyunumuz iyi olsun diye. hep bir elden umarım başarırız.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!