Çarım Çalınması

• SELAMÜN ALEYKÜM 06.05.2019 TARİHİN'DE TAHATUNCAY1 KULLANICI ADLI ÇAR AÇTIM VE BU ÇARA BUGÜN GİREMİYORUM VE ŞİFRE Mİ UNUTTUM HALDE MAİL GİRERKEN BİLE BÖYLE MAİL YOKTUR DİYOR KARAKTER İSMİ:TCDEVLET 400 TLLİK EP ÇEKTİM YA ÇARIMIN BANA GERİ VERİLMESİNİ YADA PARAMIN BANA İADE EDİLMESİNİ İSTİYORUM KREDİ KARTIMDAN EP ÇEKİLDİĞİNİ GÖSTEREBİLİRİM GEREKİRSE HIRSIZILIKTAN VE DOLANDIRILICIKTAN MAHKEMEYE BAŞVURUP SORUŞTURMA AÇABİLİRİM BU KONUDA HUSUSUNUZA DAYANARAK BİLGİLERİMİ ARZ EDERİM. ACİL

• Evet, hukuki süreç başlatabilirsiniz. En doğal hakkınız bu, ancak hesabın güvenliği ve sorumluluğu size aittir. Siz daha önce farklı bir sunucuda aynı kullanıcı adı ve şifre kullandıysanız, bu durum mümkün o sunucunun accountları ya sahipleri tarafından başka sunucularda deneniyor yada sitelerde bu accountlar sızdırılıyor. Biz sizlere en başta hesap güvenliğiniz için güvenli bilgisayar özelliğini sunuyoruz. Bunla beraber bir çok farklı önlem sunuyoruz, bunları gerek discord gerekse forum üzerinden bastıra bastıra söylüyoruz. Ancak bunu yapmadığınız taktirde tamamen sorumluluk size ait oluyor. Konuya gelecek olursam iade söz konusu değildir, fakat bunu yapan arkadaş incelemeler ve araştırmalar dahilinde cezai işlem alacaktır. İyi günler dilerim.

-Batwo

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!