Hesabım Soyuldu

• İyi akşamlar arkadaşlar ve destek ekibi, çarım bugun sabah 5 - 6 civarlarında azraıl kestıkten sonra şifresi değiştirilerek soyulmuştur, içerisinde yaklaşık 320won ve 150wonluk ıtem mevcuttu. destek ekibi ile discord konuşmasından sonra itemlerin ve paranın geri dönüşünün mümkün olmayacağını anladım. Siteye hangi mail ile kayıt olduğumu bilmiyorum fakat numaram ile birlikte kayıt oldum test edebilirsiniz açacak olan kişi benim. Demin destek ekibinden birisiyle görüştüğümde kayıt oldugum mail adresimi öğrenemeyeceğimi söylediler ; ben ne şifre ne başka bişey istiyorum hesap sifremi değiştirmişler mail adresimi öğrenip hesabımı geri almak en büyük hakkım ! Alttaki videoda bunu canlı canlı açıkladım ve discord konuşmasını da ekledim" destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür ederim."

YOUTUBE LİNK: https://www.youtube.com/watch?v=wyJco9vpglY&feature=youtu.be

• İyi akşamlar arkadaşlar ve destek ekibi, çarım bugun sabah 5 - 6 civarlarında azraıl kestıkten sonra şifresi değiştirilerek soyulmuştur, içerisinde yaklaşık 320won ve 150wonluk ıtem mevcuttu. destek ekibi ile discord konuşmasından sonra itemlerin ve paranın geri dönüşünün mümkün olmayacağını anladım. Siteye hangi mail ile kayıt olduğumu bilmiyorum fakat numaram ile birlikte kayıt oldum test edebilirsiniz açacak olan kişi benim. Demin destek ekibinden birisiyle görüştüğümde kayıt oldugum mail adresimi öğrenemeyeceğimi söylediler ; ben ne şifre ne başka bişey istiyorum hesap sifremi değiştirmişler mail adresimi öğrenip hesabımı geri almak en büyük hakkım ! Alttaki videoda bunu canlı canlı açıkladım ve discord konuşmasını da ekledim" destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür ederim."

YOUTUBE LİNK: https://www.youtube.com/watch?v=wyJco9vpglY&feature=youtu.be

Anlıyorum seni ancak daha önce oynadığın ne olduğu belirsiz sunucularda kullanmış olduğun aynı id ve şifre ile kapanan bu tarz kalitesiz sunucularda accountlar farklı sitelerde veya ücret olarak satılmaktadır. Güvenlik için size sunulan mail onayı, en önemlisi güvenli bilgisayarı aktif etmeniz gerekmektedir.

• Hocam haklısınız da telefonumu aktif ettim zaten emailimi niye alamıyorum anlamadığım olay bu çok saçma değilmi insanlık hali mailimi unuttum hangisiyle kayıt oldum bilmiyorum

• Çar soyuldu ona yapacak bişeyim yok artık sadece hesabımı geri almak istiyorum, ya cok saçma değilmi şuan uğraştığım şey kendi hesabımı istiyorum hocam kendi kastığım hesabımın mail adresinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum çarın soyulmasını unutun bi kenara atın istediğim şey çok mu anormal çarımın kayıtlı olduğu mailini istiyorum sadece.

• Bonjr, hesabın güvenliği tamamen sana aittir. Biz oyunculara bütün güvenlik önlemleri sunuyoruz, ekstra olarak discord, forum üzerinden bu konuda ciddi duyurular yapıyoruz. Hala tam olarak hesap güvenliğini almadıysanız bu sizin sorumluluğunuzdur. Yalnız şunu da eklemek isterim bunu yapan arkadaş kesinlikle cezai işlem almıştır.

• Siber suçlar bu konu ile ilgileniyor mu bilginiz var mı ? Yani müracat etsem bir sonuç çıkar mı

Siber suçlara başvurduğunuz zaman zaten bizler den gerekli bilgileri ya da dosyaları isteyeceklerdir. Böyle bir durum olur ise, şüphesiz Resmi dairelere bu tür bilgiler verilir. Hesabınız için üzgünüm. Başka bir sorun yok ise konuyu kapatıyorum. Lütfen geri dönüş sağlamayı unutmayın.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!