yumi & yuumi Veda yazısı

• Öncelik ile herkese Selamlar;

Konu yeri yanlış ise taşınırsa sevinirim.

Oyun içerisindebir çok dost ve arkadaşımız var bu konuyu buraya bırakmak istedik.

yumi & yuumi karakterleri olarak oyun içinde düşmanımızdan başkasının sevmeyeceği bir oyun oynamaya çalıştık, düşmanlarımız haricinde hatamız olan arkadaşlar kusura bakmasın.

Hesaplarımızın kapatılmasını talep ettik, oyun takımı bu konuda çok yardımcı oldular. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkürü borç biliriz.

Hiç kimseye karşı ismimizi kötü duyurma taraftarı olmadık. Aksine bizlerde bir şeyler katmaya çalıştık.

Neden bıraktık ?

Öncelikle çok küfürlü konuşmalar rakiplerimiz tarafından 1 Level hesap ile edilip rahatsız edildik.

Karşımızda ele gelir fazla rakip göremedik [ Bazı arkadaşları tenzih ediyorum ]

Oyun içinde oyuncu bazlı olarak kendimizce yanlışlar veya yanlış yaklaşımlar gördük. [GM'leri kast etmiyorum]

Buraya yazıp lanse etmek istemediğimiz bir kaçta olay mevcut bunlar ile birlikte.

Peki Ne Yapacağız ?

Bir süre kafa dinleyeceğiz.

Sizlerden tek istediğimiz, bu bir oyundur ve oyunu kurallarına göre oynamanızdır. Hiç bir şekilde hiç kimse öldünüz/öldürdünüz diye küfür etme veya edilme hakkına sahip olmuyor.
    Bu bilinçte oyun oynamanızı tavsiye ederim.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

• Rohan2 kapıları her zaman açık olacak. Dilediğiniz zaman tekrar dönüş sağlayabilirsiniz!

• Allaha emanet kardeşim, bende bırakmayı düşündüm isengard serverindeki itemlerimi gondor ile takas yaptım hiç degilse gondorda kafam rahat, kesilince anaya bacıya söven elemanlar yok allaha şükür. @Shade'ninde dedigi gibi rohan2 nin kapıları her zaman sana açık bunu unutma seviliyosun. Hayatında başarılar dilerim <3

!play Hızlı ve Öfkeli See-You Again.

Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ULAŞAMAZ.!
    -HAYAT KORKAKLARI AFFETMEZ.

Somebody has said that I'm dead, now know that the boss is back. |- 25.05.2019-|

https://www.blackhawk.com/

• Bu konuyu yeni okuyorum ve hafta boyunca yumi nerede sorusunun cevabını buluyorum. Bırakmış olduğunuzu duymak beni gerçekten çok üzdü :( Hatri sayılır nadir insanlardansin Ertu. Herşey gönlünüzce olsun güzel insanlar <3

• Bu konuyu yeni okuyorum ve hafta boyunca yumi nerede sorusunun cevabını buluyorum. Bırakmış olduğunuzu duymak beni gerçekten çok üzdü :( Hatri sayılır nadir insanlardansin Ertu. Herşey gönlünüzce olsun güzel insanlar <3

Başka bir serüvende görüşmek üzere brother :)
    Bu sefer biraz güçsüz ol ama :P

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!