Rahatsızlık Verme, Tehditkar Konuşm

• Merhabalar;

Şu oyunu oynarken Adabınızla oynayın, küstah hareketler yapmayın. Pm üzerinde de görüldüğü gibi üstü kapalı,açık bir şekilde tehdit edercesine konuşmalar.
    Onu geçiyorum. ( MAP 10 CH VARMIŞ GİBİSİNDEN BURAYI BANA SALARMISIN ) Olumsuz bir yanıt alınca ben şehirden buraya kadar parasıyla buff alıp geliyorum. Sizin gibi geri beyinli insanlar yüzünden defalarca inip çıkmak zorunda değilim umuyorum ki ROHAN2 ekibi bu probleme kökten bir çözüm getirir.

Rohan2 Ekibine'de ayrıca Teşekkürlerimi sunarım.

https://i.hizliresim.com/Ov1JVn.jpg

https://i.hizliresim.com/0RMbyY.jpg

https://i.hizliresim.com/4jBY07.jpg

https://i.hizliresim.com/JZod35.jpg

https://i.hizliresim.com/zjPQaR.jpg

Fyodor Dostoyevski:
    İnsanlar aptal olmasalar bile şunu söyleyeyim ki dehşet nankördürler.

Evet, hem de eşi bulunmaz bir nankör.
    Bana kalırsa insanı iki ayaklı nankör yaratık diye tarif edebiliriz.
    Bu kadarla yetinirsek en önemli kusuru unutmuş oluruz.
    İnsanın en büyük kusuru erdemsizliğidir.

• LUCENZO
  • Merhabalar yukarıda ismi geçen şahıs benim. Bu arkadaş koskoca mapte benimle aynı yerde metin kesmek konusunda ısrar edince kendisini uyardım bi kaç kez ona metinleri serbestte keseceğimi söyledim fakat kendisi koskoca haritada benim olduğum yerde metin kesmekte ısrar etti bide üzerine beni tahrik etti. 'gel beni kes' 'benim istediğim de buydu' tarzında konuştu ve burada olayları çarpıtmış sanki kendisini gerçek yaşantısıyla ilgili bir tehditte bulunduğum imajını vermiş.Ben halbuki sadece kendisine burada metin kesme ben metinleri serbestte kesiyorum haberin olsun dedim. Kendisine bufflarını almak istemediğimi söyledim. burada bu şekilde okuyunca şok oldum kendisi tamamen olayları çarpıtmış ayrıca mapte serbeste almak suç ise bu özelliği kapatmanız daha mantıklı olacaktır Rohan2 ısengard yöneticilerine şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum Ayrıca bu şahıstan şikayetçiyim bana forumda nankör edepsiz ve geri beyinli şeklinde 3 hakarette bulunmuş gereğinin yapılmasını arz ederim

• Merhabalar yukarıda ismi geçen şahıs benim. Bu arkadaş koskoca mapte benimle aynı yerde metin kesmek konusunda ısrar edince kendisini uyardım bi kaç kez ona metinleri serbestte keseceğimi söyledim fakat kendisi koskoca haritada benim olduğum yerde metin kesmekte ısrar etti bide üzerine beni tahrik etti. 'gel beni kes' 'benim istediğim de buydu' tarzında konuştu ve burada olayları çarpıtmış sanki kendisini gerçek yaşantısıyla ilgili bir tehditte bulunduğum imajını vermiş.Ben halbuki sadece kendisine burada metin kesme ben metinleri serbestte kesiyorum haberin olsun dedim. Kendisine bufflarını almak istemediğimi söyledim. burada bu şekilde okuyunca şok oldum kendisi tamamen olayları çarpıtmış ayrıca mapte serbeste almak suç ise bu özelliği kapatmanız daha mantıklı olacaktır Rohan2 ısengard yöneticilerine şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum Ayrıca bu şahıstan şikayetçiyim bana forumda nankör edepsiz ve geri beyinli şeklinde 3 hakarette bulunmuş gereğinin yapılmasını arz ederim

Söyleyecek her hangi bir söz bulamıyorum. Şuanda yazdığınız cümleleri okuyunca aklım durdu ben böylesine imalı bir cümleleri nerede kurdum diyerek açıkçası düşünmeye başladım. Yazınızdan şunu çıkarmamız gerek. Demek oluyor "Real" hayatta'da sürekli haksız olduğunuz yerlerde iftira atarak insanları karalama yapmayı benimsemiş bir insan olduğunuz gerçeğine varılıyor. Umuyorum böylesine bir senaryoyu bir daha yapmazsınız. Tekrardan söyleyecek bir şey bulamıyorum. "ROHAN2" Yöneticileri gerekli soruyu şahsıma sorarlarsa her türlü cevabı kanıtlarıyla beraber alacaklarından emin olabilirler. Bunun haricinde o bölgede kasılmak herkes açısından serbest bu yüzden ortak ch yapıldı. Onun haricinde oyuna giriş saatlerim belirlidir sistemde. Mapa benim geldiğim anda sen ortalıkta dahi yoktun. Şu yukarıda kullandığın kelimelerden doğru olanları şunlar " serbeste alarak metin keseceği, buradan gitmemi söylemesi, bu haritanın bu bölgesinin kendisine ait olduğu" onun haricinde " Gel beni kes , benim işime gelir " vs . gibi hiç bir cümle, kelime kurmadım. Elinde kanıtların var ise böyle cümleler kurduğuma daair ortada paylaşabilirsin. Sana oyunda'da belirttim. Bütün Pm baştan sona açık olduğunu. Benimle uğraşmakta halen ısrarlı. Buff alıp gelmeme rağmen inatla kesmesi (https://i.hizliresim.com/5a5pGd.jpg) zaten bütün olayı gözler önüne seriyor. UNUTMA Kİ YALANLARLA ASLA BİR YERE VARAMAZSIN..

Fyodor Dostoyevski:

• LUCENZO
  • Sanırım rohan 2 yöneticileri senin pmlerden sadece işine gelen kısımları paylaştığını fark edecektir. Ayrıca farz delim ki ben haksızım yine de bana hiçbir şekilde geri beyinli , nankör ve edepsiz gibi kelimeler kullanmaya hakkınız yok.Forumlarda sürekli insanları şikayet etmek için pmlerden işine gelen kısımları kullandığın daha önceki şikayetlerinden de anlaşılmakta.Ayrıca mapta istediğin yerde metin kesmek tabiki sersbest ama sen ısrarla uyarılarıma ve ikazlarıma rağmen benim bölgemde farmlarsan daha çok şehre buff almaya gidersin.Ayrıca beni tahrik edip edip oh kestiğin iyi oldu az sonra forumda görürsün dediğini inkar etmişsin galiba. yalancılık gerçekten de en büyük günahlardan seni bu konuda uyarmama izin ver. Ayrıca sen bana oh kestiğin iyi oldu ben de bunu istiyordum az sonra forumda görürsün demesen benim nerden haberim olacak 2 dakika içinde foruma girip kayıt olup cevap verecem bugüne kadar hiç forumu ziyeret etmemiş olan ben =) illa ki kanıt için ss olması gerekmez bazen mantıklı düşünmek sonuca bizi ulaştırır. Görüyorum ki yalan söylemek hayatınızın büyük bir parçasını oluşturuyor ve hayattaki başarısızlıklarınızı ve hatalarınızı yalanlarla örtmeye çalışıyorsunuz.Umarım daha faydalı ve daha pozirif erdemler geliştirirsiniz size hatınızın kalanında başarılar.

• Sanırım rohan 2 yöneticileri senin pmlerden sadece işine gelen kısımları paylaştığını fark edecektir. Ayrıca farz delim ki ben haksızım yine de bana hiçbir şekilde geri beyinli , nankör ve edepsiz gibi kelimeler kullanmaya hakkınız yok.Forumlarda sürekli insanları şikayet etmek için pmlerden işine gelen kısımları kullandığın daha önceki şikayetlerinden de anlaşılmakta.Ayrıca mapta istediğin yerde metin kesmek tabiki sersbest ama sen ısrarla uyarılarıma ve ikazlarıma rağmen benim bölgemde farmlarsan daha çok şehre buff almaya gidersin.Ayrıca beni tahrik edip edip oh kestiğin iyi oldu az sonra forumda görürsün dediğini inkar etmişsin galiba. yalancılık gerçekten de en büyük günahlardan seni bu konuda uyarmama izin ver. Ayrıca sen bana oh kestiğin iyi oldu ben de bunu istiyordum az sonra forumda görürsün demesen benim nerden haberim olacak 2 dakika içinde foruma girip kayıt olup cevap verecem bugüne kadar hiç forumu ziyeret etmemiş olan ben =) illa ki kanıt için ss olması gerekmez bazen mantıklı düşünmek sonuca bizi ulaştırır. Görüyorum ki yalan söylemek hayatınızın büyük bir parçasını oluşturuyor ve hayattaki başarısızlıklarınızı ve hatalarınızı yalanlarla örtmeye çalışıyorsunuz.Umarım daha faydalı ve daha pozirif erdemler geliştirirsiniz size hatınızın kalanında başarılar.

Bu ithamların beni içten içe gururlandırıyor emin olabilirsin. Onu geçiyorum pm nin enbaşı zaten olduğu gibi görünmekte baştan sona pm o zaten süre dakika bakarsan görürsün :) emin ol cevabının sadece ilk 5 cümle okuyup alıntı yapıp cevap veriyorum. Çünkü gereksiz. Evet öyle ithamda bulundum bulunurum'da kendini akıllı zannedip insanları yalan yere yargılamaya hiç bir şekilde hakkın yok çeki düzen ver kendine. Dediğim gibi cevabını okumuyorum daha fazla yalan ithamlarda bulunmana gerek yok. Mapta 100 adama sorsan 99 u senin ne olduğunu söyler. Kalan 1 kişide sen kendini savunursun. Yönetim incelemeden sonra gerekli cevabı iletir. İYİ FORUMLAR.

Fyodor Dostoyevski:

• LUCENZO

evet belirttiğin gibi pmlerin başı ve sonu belli fakat pmler ben seni daha kesmeden önce bitiyor ben seni kestikten sonra yazdıkların yada bağırma satırından yazdığın şeylerin sslerini atmayı unutmuşsun galiba kardeşim ben hatırlatıyım lütfen burada bunu okuyacak olan insanların zekasıyla alay etme ayrıca cevap verme gereksinimi duymuyorum gereksiz falan yazmışsın ama bene sen forumda kendini savunabilen birini görünce galiba biraz çekindin yazdığım şeylerin tamamını okumadığın için daha fazla yazmayacağım ama dediğim gibi bana bu forumda geri zekalı nankör ve edepsiz dendi sayın yöneticiler umarım bu hakaretleri atlamaz

• Lucenzo Metine ks falan atmamış galiba bu nasıl egodur benle aynı yerde metin kesemezsin diyor adam garip..

kardeşim ben metinime ks atıldı falan demedim zaten ayrıa egom da biraz yüksek bu suç mu teşkil ediyor ben suç teşkil eden hirbir davranışta bulunmak istemem çünkü sonuçarını bilirim ama bana burda hakaretler savuran bu şahıs galiba bunun farkında değil

• evet belirttiğin gibi pmlerin başı ve sonu belli fakat pmler ben seni daha kesmeden önce bitiyor ben seni kestikten sonra yazdıkların yada bağırma satırından yazdığın şeylerin sslerini atmayı unutmuşsun galiba kardeşim ben hatırlatıyım lütfen burada bunu okuyacak olan insanların zekasıyla alay etme ayrıca cevap verme gereksinimi duymuyorum gereksiz falan yazmışsın ama bene sen forumda kendini savunabilen birini görünce galiba biraz çekindin yazdığım şeylerin tamamını okumadığın için daha fazla yazmayacağım ama dediğim gibi bana bu forumda geri zekalı nankör ve edepsiz dendi sayın yöneticiler umarım bu hakaretleri atlamaz

Konuyu halen farklı yerlere çekmekte çaba sarf ediyorsun. :) ağlanacak haline gülmeye çalışıyorsun. Şimdide Bağırma protokolünü ortaya koydun olmayan şeyleri dahada çıkarmayı hedef edinmişsin. Diyaloğa daha fazla girmeyeceğim. Hadi oyundaki suç değil yaptıkların anlıyorum. Ama burada yönetimi farklı ithamlarla kandırmaya çalışıyorsun. Bu her yerde suç bunu unutma ;) İYİ FORUMLAR...

Fyodor Dostoyevski:

• LUCENZO

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!