Boz Diyar Haritası Bir Efsane

• Selamlar iyi forumlar.
    Yeni gelen Boz Diyar Haritasına ayrı müziğine ayrı hasta oldum. Bir Bfme2 oyuncusu olarak böyle şeyleri Metin2 sektöründe görmek benim için imkansız bir şeydi.. Öncelikle belirtmek isterim ki müziğin sonuna koyduğunuz Helm's Deep Call'ı kaçırmadım... Gerçekten çok özel ve çok güzel olmuş...
    Bunu düşünen Rohan2 Yönetim ekibini en içten dileklerimle kutluyorum..
    Sadece müzik sayesinde Diyarda bir saattir at koşturuyorum. İçeri de her yeri ezberlemekle beraber, diktiğiniz Lycan heykelleri olsun, eğitim yapan Samuray heykelleri olsun, Diyar Taşının yakınındaki merdivene konuşlandırdığınız binek algılayıcı ve kickleyici reis olsun, gemiler olsun, kelebekler olsun ve daha bir çok ayrıntıyı uzatmamak adına yazmıyorum ama kaçırmadığımı bilin istiyorum, ama müziğin son kısmına Helm's Deep Call... Açık olmak gerekirse bu ayrıntı beni benden aldı...
    Aylardır oynuyorum ve en beğendiğim güncelleme bu oldu. Gerçekten elinize, kolunuza, aklınıza ve emeğinize sağlık başarılarınızın devamını en içten dileklerimle dilerim...

• +1 :love:

• Yapmış Olduğunuz Yeni Harita Gerçekten Güzel Görseller Barındırıyor Ama Gondor'daki Oyuncu Sayısı Az Olduğu İçin Pek Bi İlgi Gördü Diyemem Yine Mavi Bayrak Bütün Oyunculara Ev Sahipliği Yapmakta Ve Boz Diyara Bakıldığında Pek Bir İlgi Odağı Olmamakta İlerleyen Günlerde Neler Olur Bilmem Ama Gerçekten Elinize Emeğinize Sağlık Rohan Ekibi Olarak Yapılmamışları Yapmanız Güzel Bir Duygu Yaşatırken Yeni Açılan İsengard Serveri Olmamış Olsa İlgi Ve Talep Büyük Olurdu :)

Tekrardan Emeğinize Sağlık.

İyi Forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!