Hidra Sistemi

• İyi forumlar öncelikle oyunda bildiğimiz gibi yüksek para getirisi olan bosslardan birisi hidradır . Hidra sistemi hakkında benim şahsen yakındığım bir kaç konu var bunları sizinle paylaşmak ve çözüm getirmenize yardımcı olmak istiyorum.
    1- Hidra girişinde balıkçıya bakış açınızı ayarlayarak herkes gemiye ve ardından evete basabileceğiniz şekilde ayarlarsanız hidra girişinde kolaylıkla (3.parti yazılımlarla) giriş sağlayabilirsiniz ki bu da oyuncuların haklarının yenmesine ve saatlerce ''BEKÇİ'' olmasına yol açar
    2- Hidra da herkes içeri girdikten sonra dümene ilk tıklayan kazanır mantığı yoktur çoğu insan bunu yanlış biliyor balıkçıda herkes gemiye dedikten sonra tam saliselik farklarla evet'e basar iseniz ilk siz girersiniz dümene ne zaman tıkladığınızın bir önemi yoktur bu konu hakkında yönetime çok şikayet geldiği için paylaşıyorum.
    3- Hidra da tam dibine girseniz bile 2 saniyelik vuramama limiti doğuyor bu bir bug değil hidra boss u sizin saldırı hızınızı kırarak ufak bir atak iptali veriyor oyuncular arasında bunun bug olduğu söyleniyor ancak değil.
    4- Hidra sisteminde lycanlar yerden düz vuruşlarını space tuşundan ellerini çekmeksizin yaparlar ise oyundan atma sorunu ile pek karşılaşmazlar ancak vur çek vur çek yaparlar ise oyundan atma sorunu daha sık oluyor
    Umarım söylediklerimi yanlış anlamazsınız sadece ufak bilgilendirme yapmak istedim ve tecrübelerimi sizlerle ve sayın yönetimle açıkları paylaşmak istedim saygılar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!