yaratıklar 1. 2. görev

• özüt görevlerinin tamamını bitirdim hiç bir ekstra pasif özelik vermedi ne damage arttı ne yari insan direnci

Dikkat etmemişsinizdir diye düşünüyorum verdiği özellikleri.Eğer vermediğini düşünüyorsanız Baek-Go giderek etkisiz reçetelerden yaptığınız görevlerin özelliklerini alabilirsiniz.

• hayir özelikle ss bi,le aladım arada hiç bir fark olusmadı metin üzerinde damage denemesi bile yaptım görevi vermeden önce hiç bir hasar artısı olmadı .resimide atayım gordugunuz gibi %15 saldırı bonusu 1k hp 10 yari insan dırenci veriyor . hatta suan sunuda fark ettım 15 canavarlara karsı gucde vermiyor boya görevi karaterimin incelenmesını istiyorum emek verip yapıyoruz pasif özelikerlden yararlanamıyoruz. etkisiz recetelerden sonra boya görevinden gelen 15 canavarda kayboldu

• bu kadar emek verip emeğin karşılığını bu şekilde almak tamamen fiyasko hem boya görevinden gelen yaratıklara karsı %15 güç kayboldu hemde özüt görevinden hiç bir ekstra özelik gelmedi yazıktır günahtır ben bu görev için 2 3 ay boyunca her gün düzenli oyuna giriş yapıyorum tek bitirip bir şeyler elde edebilmek için ama aldığım sonuca bakın.verdiğim emeğin karşılığı bu olmamalıydı

• 2 gün oldu hala bir gelişme yok oyuna bile girmiyorum hevesim kaçtı bu olaydan sonra . boya görevinden gelen +15 canavarlara karşı güç bonusuda kayboldu hesabım yeni açilmiş gibi oldu resmen . ne zaman düzelecek bu görevler bir tarih bir gün verin ona göre bekleyim .

• güncellemeden sonra hiç bir gelişme olmadı aynı duruyor .
    -boya görevinden gelen %15 canavarlara karsı güç
    özüt görevinden gelen %15 saldırı bonus ve %10 yari insanlara direnç eklenmemiş görünüyor.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!