Sandık Dropları

• Daha Önce Açmış Olduğum Bir Konuda Metin Taşı Sandığı(115) Ve B.O Sandıkları Hakkında Eksik Droplanız Söz Konusu ;

Yineleyerek Yazıyorum. Daha Öncede Konu İle Alakalı Forumda Konuşmuştuk.

Eksik Droplar.

-Zen Fasulyesi

-Kitap Sandığı Güçlendirme

-Kitap Sandığı Misilleme

-Ruh Taşı+

Zen Fasulyesine Cevap Olarak Eğitim Sandığının Eklendiğini Söylediniz Bahsi Geçen Sandığın Drobunda ;

-Zen Fasulyesi Her Açımda Çıkmıyor.

-Münzevi Tavsiyesi Ve Kötü Ruh Kovma. Bunlar Aktif Olarak Market (Satıcı)'da Zaten Bulunmakta.

-Ruh Taşı 45 Seviye Metin Taşı Sandıgı Olmak Üzere Zaten Droplarında Var. Ek Olarak Eğitim Sandığında'da Bulunmakta.

Benim Sizlerden Ricam Sandık Droplarının Eski Haline Getirilmesi Ve Suanki Sandık Droplarının Geliştirilmesi Cor,İnce Kumaş Vb Dropların Güncelleme Öncesine Oranla Sayı Olarak Düşürüldüğünü Gördüm Bunu Fark Eden Tek Kişi Ben Değilim Sadece Uğraşmak İstemedikleri İçin Bunu Gelip Forumda Konu Olarak Açan Kimse Yok Yönetimi Veya Geliştiriciyi Eleştirmiyorum Sadece Gördüğüm Olayları Sizlerle Paylaşmak İstiyorum Gondor Serverinde Bu Güncelleme Sonrasında Cor İnce Kumaş Zen Fasulyesi'nin Az Olması Nedeniyle Fiyatlarını 3 Katına Kadar Çıkardılar Konuyla Alakalı Yapabileceğiniz Tek Şet Benim Kendi Görüşüm Dropların Eski Hale Getirilmesi Ve Eğitim Sandığının Kaldırılmasıdır.

İyi Geceler.

İyi Forumlar Dilerim.

• Sandık içeriği ile pek güncelleme yapmıyoruz genel olarak. Fakat önerinizi tekrar gözden geçireceğiz.
    @Feitan

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!