Hızlı Satma

• Envanterdeki eşyaları hızlı satma sistemini ne zaman getireceksiniz acaba meerakla bekliyoruz. Sandıkları açınca tek tek satmak zorunda kalıyoruz buna bir kolaylık getirmelisiniz diye düşünüyorum.

• Saygı değer modum sürekli ucu açık cevaplar veriyorsunuz. yani oluru varmı olacak mı şu günde olur veya tahminen 1-2 haftayaa kadar uygulamaya geçer gibi cevaplar vermiyorsunuz hep aynı cevaplar değerlendirme yapılmakta veya konuyla ilgileniyoruz bu tür cevaplar istemiyoruz biz biraz belirgin cevaplar verin her sorunun altına değerlendirme yapılmakta diyorsunuz..

• Merhaba,biz bir takımız ve bu takımda bu tarz önerileri düşünceleri gerekli değerlendirmelere tabi tutup kendi aramızda tartışıyoruz. Bu nedenle size net tarih yada net bir cevap veremiyoruz. Size burada gelecek dersek ve kendi aramızda karar sonucu gelmeyeceği konuşulursa bizler yanlış bilgilendirme yapmış oluruz. Takım içerisinde kararlaştırılan ve sizlere sunulacak olan tüm yenilikler ve iyileştirmeler gelecek bakım duyurusunda belirtilir. İyi oyunlar iyi forumlar dilerim.

• İlginiz alakanız için çok teşekkür ederimde bu konu 1 ay öncede görmüştüm ama kararı vermek bu kadar zor olmasa gerek diye düşünüyorum...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!