Pazar çarım Hırsızlıkdan ban yemiş...

• Merhaba arkadaşlar pazar olarak kullandığım hesabımı hırsızlıkdan banlamışlar böyle bir şey yapmadım açıklamayı bile düzgünce yapmıyorlar adamın ağzına lafı tıkayıp gönderiyorlar hesabımda t lerim pazar itemlerim vardı çalmadım hadi diyelim çaldım hangi oyuncudan hangi itemini çalmışım onu öğreneyim en azından EMEĞİME YAZIK yardımcı olur musunuz rica etsem

• ismini bilmiyorum neden ban yediğimizi sordum bize üst yetkili birisi banlamış dedi hrızsılık yapmışsın dedi bizde çok yardımcı oldunuz sağolun dedim banladılar biz emek verip oyuna giriyoruz ilgilenmiyorsunuz yardımcı olurmusunuz

• ismini bilmiyorum neden ban yediğimizi sordum bize üst yetkili birisi banlamış dedi hrızsılık yapmışsın dedi bizde çok yardımcı oldunuz sağolun dedim banladılar biz emek verip oyuna giriyoruz ilgilenmiyorsunuz yardımcı olurmusunuz

Üst yönetim hesabınızı engelledi ise, bir açığınızı bulmuş ve engellemiş'tir. Ek olarak ise, discord kullanıcı adınızı bana iletin engelinizi kaldırayim. Fakat, tekrar itiraz için destek beklerseniz, verilmeyecek'tir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!