[Dwarves] YalnızAdam Isengard Başlangıcı

• Adamın Nickinden ne istioyrsunuz kendiniz nick bulamıyonuz mu da baskasının nıckını alıyorsunuz demekki berki kıskanıyonuz

• Biz herzaman sizin çobanınız olduk bu sefer sizi yeni açılan yere sürecez Allah rızası için kaçmayın ben sizin için zırhsız da savaşa girerim sonra canımız sıkılıyor
    üzmeyin bizi tamam mı?

• Sen zaten geleni geçeni bekliyosun çağırıyosun kesiyosun şu linklerdeki gibi değil mi ?

@lPhantasol

Her akıl, gücünün yetmediği ve idrak edemediği şeyleri inkar eder.

• İYİKİ KESTİN SENDE DAHA SUSMAZSIN

Susmasını bilen efendi ve karakterli biri olsa karşımda video bile almazdım , madem ki fazla konuşucaksın gerçeklerden bahsedelim asarımlarla keserimlerle konuşmayalım ;)

• Hafız bu kim ben bunu kale alıp ona yazmıyorum diğer şamana diyorum bu kim :D :D :D

Bu hafız yapamayacağı şeyi konuşan , mertlik konusunda sıfır olan , bizden öğrendiğini bize satmaya çalışan , kesemediği ve kesildiği videodan kendine prim yapan (1 kere kazara kesince lafını edebilen) , oyun içinde ağzına çok vurduğumuz yeni yetme birisi diyelim biz ona :)

• YENİ EİNSTEİN Mİ OLDUN SEN YANLIŞADAM :)

İki gün boyunca bu cevap için mi düşündün? :D Haydi insanların gözlerini o müthiş zekanla yorma buralarda da harcanma, yaşıtlarınla oyna. Konuyu da uzatma.

Sevgi sadakatle, cesaret itibarla, ihanet intikamla ödüllendirilir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Feitan ().

• İki gün boyunca bu cevap için mi düşündün? :D Haydi insanların gözlerini o müthiş zekanla yorma buralarda da harcanma, yaşıtlarınla oyna. Konuyu da uzatma.

@Aule Merhaba, mesajınız düzenlenmiştir. Lütfen hakaret içerikli kelimeler kullanmayınız.

İyi forumlar.

• İki gün boyunca bu cevap için mi düşündün? :D Haydi insanların gözlerini o müthiş zekanla yorma buralarda da harcanma, yaşıtlarınla oyna. Konuyu da uzatma.

Düşünmek mi ? Onun için gerekli donanımın olması lazım ve olduğunu hiç sanmıyorum.
    Google amcadan veya siriden destek aldığı çok belli , ancak oralardan bu kadar basit yanıtlar temin edebilir , malum donanım yok kardom :D :D :D

• ŞAKA GİBİ YalnizAdam NİCKİNİ ALDIM İsengard SUNUCUSUNDA VE İsengard SUNUCUSUNA GİRİNCE YalnizAdamx İSİMLİ NİCK YAPILMIŞ CİDDEN ŞAKA GİBİ :) YÖNETİMDEN BİR ARKADAŞIN NİCKİNİ ALSAYDIK DÜZELTİLMEZDİ...

MADEM ÖYLE HER AÇTIĞINIZ YENİ SWDE ALINAN NİCKLERİN SONUNA 'X' Mİ EKLİYORSUNUZ ?

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• Abdal abdal yorum yapma artık şu konuya yeter tut şu çeneni. YAZMA. Y A Z M A.

YAZMA Y A Z M A YAZMA Y A Z M A

BU KONUYA CEVAP YAZMA YETER

Göz yorup kafa şişirmekten başka hiç bir şey yapmıyorsun. Başka konu aç yada yazma.

• Muhattabın GM ise Dc git veya başka bir yere konu aç buraya yazmayı bırak artık abisi. Şu elinin altındaki interneti biraz da bilgi için kullan, aptal ve abdalın arasındaki farkı oturup sana burada anlatacak değilim. Üç gramlık zekanla bana Türkçe konuşmayı öğretme. Bu konunun altına da daha fazla yorum yapma.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!