Beni tanıyan herkes lütfen okusun

• Merhabalar ilk öncelikle. Rohan2 macerasına kalabalık ekip şeklin de katıldık bildiğiniz üzere. Ekibimden birisinin arkadaşı ve onun arkadaşının arkadaşı gibi baya bir büyük kitle içerisindeyim oyun içerisinde. Benim tanıdığım kişilere saten Kendi Discord'um/ Whatsapp Metin2 Pvp [ROHAN] adlı kurduğum grup üzerinden [147 aktif oyuncuya ]konuşma kısmından attım herkese bu duyuruyu. Rohan2 Board sayfasından da bu konuyu dile getirmek isterim oyun içinde beni tanıyan arkadaşlarımıza. Rohan2 destek discord'unda 2ci 3cü ArenaTeam[Youtube] adlı hesaplar görmekteyim etiketleme yaparak kendimi zaman zaman gözlemliyorum bunu. Bana atılan özelden SS ler ile item istediğini gördüm bu dolandırıcı şahısların. Kesinlikle buna kanmayınız. Hiç bir zaman ben item istemem aksine bir çoğunuz biliyorsunuz ki oyuna yeni başlayıp İnstagramdan attığım story ile geldiğinizin farkındayım. Her yeni gelip ailemize katılan yaşı büyük olsun veya küçük kardeşlerimiz olsun her türlü item yardımını yapıyorum başlangıç itemlerini. Çünkü burada kalıcı olsun bizim ile beraber güzel bir eski 2008 metin2 muhabbetleri gibi ortam yapalım diye bunları yapıyorum ayarlayıp. Sizlerden tek ricam kesinlikle inanmayınız benim kılığıma girip item isteyenlere... Fark ettiyseniz Forumda daha fazla SS atmıyorum insanlar benim kılığıma girip art niyet aradıkları için. Oyun içerisinde en güçlü olmak benim hedefim değil, En sevilen dost gözüyle bakabilmeniz beni anlamanız bu konu için en güzel hedeftir bu bana. :thumbup: :thumbup:

• Merhaba,bu tür durumlarda discordda görev yapmakta olan yetkililerimiz ile irtibata geçerseniz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaklardır.Son olarak fotoğraflarda belirtmiş olduğunuz sizin fake hesabınızı açıp dolandırıcılık yapan kişi ve kişiler Rohan2 resmi discord sunucusundan süresiz olarak uzaklaştırılmışlardır,içiniz rahat olsun.İyi geceler dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!