Ban olayımın araştırılmasını talep ettiğim halde üstünde durulmaması

• Merhaba AjdarHa nickli 118 lewel çarım kendi itemleri üstünde olduğu halde Chatten oyun sonu satış diye bağırdığı için banlanmıştır dc yetkililerine ulaştığım halde çok laubali dalga geçer gibi ciddiyetten uzak bir tavırla başlarından savmaya yönelik bir tutum sergilediler ben 2. Kez ulaştığımda başka bir gm arkadaş benimle ilgilendi üst yetkilisi ban işlemini gerçekleştirdiği için birşey yapamam dedi bende teşekkür ettim kendisine , ancak benim belirtmek istediğim nokta daha servere başlayalı 1 ay oluyor Aşağıda sürekli okuduğum oyun sonu satışlarından ötürü Elimde bulunan itemleri aynı şekilde satmak isteyişimin sonucu olarak anında çarımın banlanmasına itiraz ediyorum En azından bir uyarı olur yasaktır denir , gerekçe olarak oyuna girerken kabul ettiğimiz bilmemne sunuluyor sizde biliyorsunuz kimse o belgeyi okumuyor, kısaca gerekirse çarımın içine girip oyun sonu yapmadığıma bakabilirsiniz tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum saygılar ve sevgiler

• Merhabalar, öncelikle üzülerek belirtmeliyim ki cezai işlem uygulaması devam edecek. Cezanız düşürülmeyecek/kaldırılmayacak. Oyun sonu pazarı kurmak ve bağırma bölümünden oyun sonu şeklinde yazılar yazmak hesap kapatılmasıyla cezalandırılır. Bir oyuna, bir platforma giriş yapmadan önce o mecranın kurallarını okumak yapılması gereken ilk ve en temel şey olmalıdır. Üstelik sözleşmeyi kabul edip, kimse okumuyor demek kendinizle çelişmenize yol açar. Gerçek hayattada böyledir, sanal tüm platformlardada böyledir. Bir şey kabul ediliyor ise okunmuş, anlaşılmıştır.

İyi forumlar.

• Demek siz kredi kartı alırken imzalatılan 50 sayfalık metinleri sözleşmeleri okuyarak imzalıyosunuz büyük başarı, tebrikler hayatta [GM]likten daha iyi işler başarmanızı sağlar Başarılarınızın devamını dilerim iyi geceler Zaten oyununuz çöküşte İnsanları iyice soğutuyosunuz

• Kredi kartı alırken 50 sayfalık sözleşmeyi okumayan insanlar sonrasında gelen hacizlere ağlayan insanlar oluyor genelde. Karalama propagandanız bittiyse iyi günler diliyorum size.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!