İyileştirme Günlükleri: Öneri, Sorun ve İyileştirme Toplu Bildirim Konusu

• hebanızı karakter giriş ekranında bıraktığınızda ortalama 1 dakika o şekilde bırakırsanız oyuna giremiyorsunuz bu sorun önceleri yoktu yeni oluşmaya başladı imkanı varsa çözüm bulunabilirse sevinirim..

• Öncelikle teke tek savaşlarda full savunmalı olan çarlar birbirlerinin canını çeyrekten altına indiremiyor bu konuya müdahale edip bir çözüm bulmanız bire bir savaşları eminim daha keyifli hale getirecektir Ve tılsımlarda olan Çan savunmasından kopuş Çift el vs mevcut olan kopuş Efsunları işlev görmüyor bununda çözülmesi gerektiğini düşünüyorum İyi çalışmalar Dilerim.

• Öncelikle teke tek savaşlarda full savunmalı olan çarlar birbirlerinin canını çeyrekten altına indiremiyor bu konuya müdahale edip bir çözüm bulmanız bire bir savaşları eminim daha keyifli hale getirecektir Ve tılsımlarda olan Çan savunmasından kopuş Çift el vs mevcut olan kopuş Efsunları işlev görmüyor bununda çözülmesi gerektiğini düşünüyorum İyi çalışmalar Dilerim.

düşüncene katılıyorum ama benim hayat puanım düelloda 95k oluyor sen kaç skil atarsan at potlu ws de kesemezsin 95k hayat puanı olan hesabı tabi eşit bir düellodan bahsediyorum nesne kostüm bunlar eşitse 2 hesapta da metinde 2 her zaman hayat puanı basan eşyaların kullanılmadığı haritalar üretilmiştir bu zamana kadar bir birine güç yetiremeyenlerin o sahnede kesebilmeleri için ve bence gayet mantıklı diceksinki şaman heal basıyor sura çözüyor zihinselinde güçlü beden skili ile yere düşüremiyorsun her karakterine kendine özel güçlü yanları var bu yanların etrafında savaşmayı öğrendiğiniz zaman hesabınız 1 üst seviyeye çıkıyor bunlar üzerinde çalışmalısın

ama evet sana katılıyorum KOPUŞLAR çalışmalı..

• ki 1e1 düelloda 95k hayat puanı olan çarı kesebiliyorsan toplu savaşlarda birbirine karşı nasıl dayanabileceksin bu olayı bu şekilde düşünürsen önerin gerçekten oyunun dengesini alt üst ettiğini anlarsın

• ki 1e1 düelloda 95k hayat puanı olan çarı kesebiliyorsan toplu savaşlarda birbirine karşı nasıl dayanabileceksin bu olayı bu şekilde düşünürsen önerin gerçekten oyunun dengesini alt üst ettiğini anlarsın

bak doğru düşünüyorsun lakin atladığın konu Özüt görevleri aktif olduktan sonra çarlar savunma durumuna geçti Lord yüzüğü üstüne yarı savunmalı kostümler dahil oldumu yine eskisi duruma dönüyoruz skil vuruşları yüksek derecede düşüyor ve safir savunmasından düşüldüğünde bile yüksek hasarlar veremiyor ve karakterlerin yaşam kullanma olasılığını azaltıyor ve savaşlar çok sıradan sıkıcı geçiyor.

bu durumda kopuş efsunları bu durumu dengeliyeceğini düşünüyorum yada skil vuruşları çok değil ufak bir artışa gidilmeli.

• Ayrıca 1 1 savaşlarda çarlar birbirlerini kesebilecek şekilde ayarlanması gerekiyor demedim iki taraf savunmaları kolaylıkla sağlıyabiliyor skil vuruşları bu durumda 6 7 k değerlerinde görüyor 95 k hp olan bir karakterin bu durumda Afk kalsa bile Hayat puanını nasıl düşürebilir mümkünmü ?

• kostümde 3 tane efsun bulundurabiliyorsun aslında sadece 3 tane karaktere savunma yapabiliyorsun ve benim loncamda 5 tanefarklı karakter var aslında yeteri kadar dengeli bence yine diyorum KOPUŞLAR çalışsa güzel olur evet, elimde çok elit tılsımlar var ama kullanamıyorum

Ayrıca 1 1 savaşlarda çarlar birbirlerini kesebilecek şekilde ayarlanması gerekiyor demedim iki taraf savunmaları kolaylıkla sağlıyabiliyor skil vuruşları bu durumda 6 7 k değerlerinde görüyor 95 k hp olan bir karakterin bu durumda Afk kalsa bile Hayat puanını nasıl düşürebilir mümkünmü ?

metin2 de hiç bir zaman hiç bir dengeli 2 hesap birbirini potlu ws de bu zamana kadar kesemiyordu zaten bu hep böyleydi skil hasarları ne olursa olsun hasar bir yerde sınırlı kalıyor çünkü 1 tane karaktere karşı oldukça fazla yüklenebiliyorsun tek sebebi bu ama senin deidğin gibi 1e1 de 15k ruh atarsan sen toplu savaşta 5 çift el bile açığı olana herhalde tek atarsın o şekilde düşün nedemek istediğimi anlarsın. normal ama daha 7 8 aydır ws lik hesapla uğraştığın için tecrübe edeceğin çok şey var ama yapacak bir şey yok bence malesef şuanda bile 10 çift el açığı veren hesaplar oldukça fazla hasar yiyorlar deneyebilirsin ..

• Merhaba iyi günler herkese
    En son ki Güncellemeden sonra oyunu biraz daha zorlaştırdınız burası pvp serveri biraz daha kolaylıklar sağlanabilir diye düşünüyorum.

Gnoldaki Canavarların Öldükden 5 sn sonra gibi kaybolmasını eski hale gelmesi mümkün mu bu yararımıza değil zamansal anlamda cok zararımız oluyor
    Dc Öneri kısmında herkes bunla ilgili rahatsız. Tüm oyuncuların lvl kasma işini zorlaştıran bir uygulama bu.
    ben şahsım adıma öneride bulundum 21 Tik 0 x aldı oy sonuçum discord.com/channels/493931430…280468/951893616987623434
    Ve herkesde sürekli bununla ilgili öneride bulunuyor ama ne cevap şeklinde dönüş saglanıyor nede cözüm saglanıyor lütfen bu konuyu dikkate alırsanız bizleri cok sevindirirsiniz.
    Rohan2 Yönetimi ve oyuncuları olarak biz birer Aileyiz hep bir arada uzun yıllar oyun oynamak dileğiyle.

• Merhaba, öncelikli olarak şu düzenlemelerin yapılması bence elzem.

1) Gizemli Sunakta uzakçı slotlar 5-10 dkdan sorna birikmeye başlıyor bu da clientin zorlanmasına sebep veriyor can değerleri artmışken yakıncı yapılabilirlerse oyun kalitesi artacaktır.

2) Nethis sandıklarının içerikleri güzel gözüküyor ama açtığımızda o kadar mutlu etmiyor. Aynı oranlar kalıp sandık sayıları official sunucu gibi artabilir.

3) Yılan vadisinde genel bir drop iyileşmesi gerekmektedir. 6-7 için gereken parçalar zor toparlanıyor.

4) Büyük ekleme ve Nethis süre sıfırlama oyuna dahil edilmeli.

5) Pet soğuma süresi kaldırılmalı özellikle zeka ile skill yakan karakterler için sinir bozucu.

6) Farklı yohara özelliği veren yeni kostümler petler binekler oyuna eklenmeli.

7) Sadece yoharada oynayanlar haricinin de girebileceği bir yeni zindan oyuna heyecan katabilir diye düşünüyorum.

8) Bazı nesne market itemleri sadece fırsatta yararlanabiliyor bu fırsatların bazen 1 ay boyunca gelmediği oluyor. Özellikle binek kostüm gibi itemlerin sabit olarak nesne markete eklenmesi gerekiyor. İsteyen ekstra ep verip alabilir böylece.

9) Ejderha Lord açık ara oyunun en güçlü yüzüğü zevkle kullanıyorum ama 3 gün olması sinir bozucu 7 günlük 450-500 ep seçeneği de nesne markete eklenebilir.

10) Gnoll, sunak vb zindanlarda üstlerine slot çeken kişilere seçseniz de çözme attığınızda işlemiyor bu da savaşın zevkini düşürüyor.

• 11) Slotların ölüş animasyonları kasılma sürecini olumsuz etkiliyor. Eskisi gibi olmamalı.

12) Tılsımlardaki kılıç,çift el, çan kopuşlar wsde çalışmıyor.

13) Tatlı ve Punç yazdığı gibi hasar ve exp etkisi göstermiyor düzenleme gelebilir.

• ✓✓✓Yohara genişlemesinde yohara iç itemlerine + basmak için gerekli olan nesnelerin daha kolay elde edilebilmesi gerekiyor. örneğin trol kornusunu +3 ten +4 İtem basarken 5 tane istiyor ve sürekli artarak devam ediyor. 4 farklı çeşit item var ve hepsinde aynı itemleri istediğinden daha kolay elde edilebilmeli. Aynı şekilde yohara yıldızları için gerekli topazların dropları da artırılabilir. Örneğin yoharada efsanevi yükseltme sandığı atmaktansa yoharaya uygun yükseltme sandıkları yohara metinlerine eklenebilir ve içeriğinden bu itemleri elde edebilmeliyiz.
    ✓Şampiyon level petler oyuna eklenmeli ve yohara maplerinde kullanılabileceğimiZ şekilde ayarlanmalı
    ✓Yoharaya özgü evrim getirilip sadece hasarların yohara kıtasında etkili olması sağlanabilir
    ✓Nesne marketten alınan şamanların uzatmaları oyun içerisine eklenebilir. Örneğin düşük seviye maplerindeki boslara eklenebilir ve düşük seviye farmı önem kazanır.
    ✓✓Meley bosu zorlaştırılıp içeriği düzenlenebilir ve oyun içerisine farm yapılabilecek yer sayısı artırılabilir.
    ✓Oyun içerisinde olan etkinlikler değiştirilmeli herhangi bir kimsenin binek etkinliğine katıldığını düşünmüyorum aynı şekilde altıgen eventi de çok gereksiz bir etkinlik bunlar yerine oyuncu için daha faydalı olacak etkinlikler eklenebilir ve oyuncular etkinlik saatlerinde oyunda daha fazla vakit geçirdiler.
    ✓Gaya mağazası içeriği sürekli değiştirilmeli ve gaya etkinlik süresi artırılmalı.
    ✓Won masasından griffonlar kaldırılabilir onun yerine daha yavaş binekler eklenebilirbu sayede naga bosu tekrar değerini kazanır.
    ✓Won masadında otomatik av stoğu artırılabilir ve diğer itemlerin fiyatları biraz düşebilir

• Nethis patronu oyundaki şuan en zor patron olmasına karşın içerisinden ne biz kendimiz dönüşüm malzemesi elde edebiliyoruz ettiğimiz şans ederi çıkarttığımız dönüşüm malzemelerini satabiliyoruz çünkü alabilecek kapasitesi olan oyuncular yok şuan bu YILAN dönüşümlerini o kadar ironi olarak görüyorki insanlar sandığını bile pazardan alıp çekmeye korkuyorlar haklı olarak 1 tane zırh denesem yansa ne yapacağım geçse hp üretimi efsunu gelse ne değişicek hayatımda diye düşünüyorlar

Bu konudaki fikrime gelecek olursak sandıktan çıkan YILAN CİLASI, YILAN DESENİ, YILAN İPEĞİ, gibi dönüşüm nesneleri 5er adet şeklinde çıkmalı official sunucuda pazarlarda zar zor satılan bu nesneleri biz elde edemiyoruz bile yeri geliyor 1 günde 1 tane bile elde edemediğimiz oluyor. diyeceğim oku çıkabilecek sayı birimi artarsa tek şansla 1 zırh deneme şansını elde edebilirz zira loncamda 10 tane aktif oyuncu var hepsine minumum 7şer kere zırh denesek ( +15 de beceri direnci ne gelecek o da meçhul ) 70 deneme eder 5 ciladan 350 cila şuan oyunda sadece 1 tane YILAN CİLASI var buna çözüm bulunmalı biz denemek istiyoruz oyuncular olarak bu heyecanı yaşayıp sürekli nesne dönüştürmek istiyoruz fakat tek yapabildiğimiz TECRÜBELENMEK bu konuda biz oyuncuların önünü açmanızı rica ediyorum.

Ayrıca patronun ilk geldiği gün 3 sandık alabilen hesaplar vardı ondan sonraki günler gün içinde gelen bir bakımla beraber 5 gündür 1 tane bile hesap 3 sandık alamadı çoğu aldığımız sandıkta 1 tane oluyor o 1 tanedende cila çıkartmaya çalışıyoruz 202 adet nesne arasından rica ediyorum sizden gözden geçirin bu konuyu kolay gelsin

• Öncelikle merhaba,
    Yohara maplerinde bulunan metin taşlarının spawn sürelerinde azalma yönünde bir iyileştirilmeye gidilmesi gerekmektedir. Haritada bir kişi tek başına 2 ch'yi de kesip, üzerine dakikalarca beklemek durumunda kalmaktadır. Bu durum yoharada metin taşı farmını metin gaya etkinliği dışında kesmenin anlamsız olmasına sebebiyet veriyor. Çünkü zaman/kazanç endeksinde bir oransızlık söz konusu. Bir iyileştirme talep eder, bilginize sunarım

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!